Zlot Motomaniaków Rybnik 2008

Poznaj MotoManiaków ze swojej okolicy. Zorganizujcie zlot, spot. Wyraź opinię na temat sklepu, mechanika itp. z Twojej okolicy.

Zlot Motomaniaków Rybnik 2008

Postprzez Wojteeek » 9 sty 2008, o 15:50

W sumie 2 w naszej historii zlot. Mam nadzieje że tym razem się uda dotrzeć :)
Oczywiście gospodarzem jestem ja, celem Rybnik.
Ogrodzony prywatny teren, miejsce na namioty, ognisko, garaz i "zaplacze serwisowe".
Wpiszcie się kto może jechać, czym, skąd i mniej-więcej gdzie.

Lista :
Swir - Rybnik - Simson S51/Komar 2350 ( organizator )
marycha_zielarz - Kleśniska - Komar 2350
Alonzo - Dobroń - Jawa 50 ( 20p - pancerka )
sutek14 - Jastrzębie - Simson SR50
Smok - Rybnik - Komar 2351
Tomasek1993 - Rybnik - Simson (?)


Trasy :

Od północy - marycha_zielarz, Alonzo,
Kłobuck, Herby, Kalety, Tarnowskie Góry

Od południa - sutek14
Świerklany
Ostatnio edytowano 10 lip 2008, o 12:18 przez Wojteeek, łącznie edytowano 12 razy
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Zlot Motomaniaków Rybnik 2008

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 sty 2008, o 15:50

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 9 sty 2008, o 15:58

więc podejrzewam że skoro rodzice mnie rok temu puścili, i byli skłonni przemyśleć planowaną wcześniej wyprawę nad morze, to i tu da radę sie wybrać :) okolice przez które sie jedzie z moich stron (kleśniska) ciekawe, ludzie życzliwi :) no i z Alonzem musimy wpaść do pani która chciała nas zienciami zrobić ;) pojadę chyba komarem 2350, z Kleśnisk, wydaje mi się że dobra będzie trasa jaką jechaliśmy rok temu, bo krótka i w miarę niskie natężenie ruchu. możemy ją zmodyfikować we wczesnym odcinku, lub też w dalekim aby ominąć dość ruchliwą trasę między TG a rybnikiem
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez southryan » 9 sty 2008, o 16:41

Ja jadę. Będę na 100 %
Pojadę Peugeotem XR6 z K-Koźla. Przez :
Brzeźce, Stare Koźle, Bierawa, Lubieszów, Solarnia, Kuźnia Raciborska, Rudy i w końcu ... RYBNIK.
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Alonzo » 9 sty 2008, o 17:01

no znow sie mierzymy z ta trasa :D ja jade na pewno w wakacje bez problemu, teraz po remoncie moze dojade :D ja najpierw jawka dojade gdzies w okolice Klobucka i spotkam sie tam z Marycha jak bedzie jechal bo sadze ze trasa bedzie podobna :P a dalej juz tak samo herby kalety tarnowskie gory i do rybnika :)
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez sutek » 9 sty 2008, o 20:45

Ja będę jechał na 100% Chyba że bym był wtedy na wczasach jak by był zlot ale to jeszcze bede wiedział przed wakacjami to napiszę. a jak zlot będzie jak będę w Jastrzębiu to przyjade napewno :D
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez marcing17 » 9 sty 2008, o 22:02

Kurde ja chyba zmienię zdanie jak dużo osób pojedzie :) a z tego co widzę to pojechałbym z Alonzem i Marychą :) Tylko drugi problem to będzie rodziców przekonać, bo problemu z simkiem raczej nie powinno być - do wakacji bedzie :D jak sie rodzice zgodzą to jade :D
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Wojteeek » 9 sty 2008, o 23:10

Mini liste zrobiłem :) - Jak widzicie jakieś błędy to piszcie.
A kiedy by komu pasowało ? Bo powinniśmy ustalić... Ja tak myśle, że nie prędzej niż początek lipca - ide do średniej szkoły i będzie pewnie latanie z papierami itp. Nie wiem jak to jest, ale tak myśle.
A wam kiedy pasuje ?

southryan - moge po Ciebie wyjechać ( zależy jak czasowo będzie ) nawet do Rudy/Kuźni Raciborskiej :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez TosieK_ » 9 sty 2008, o 23:45

Ja bym mógł jechać ale tu zależy od terminu...Ale jak by mi pasował to pojadę nowym sprzętem lub Motorynką z Będzina a pojechałbym mniej więcej przez Będzin, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Katowice, Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze i byłbym w Rybniku... :)
Ostatnio edytowano 10 sty 2008, o 10:16 przez TosieK_, łącznie edytowano 1 raz
TosieK_
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 132
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 21:34
Lokalizacja: Będzin (SBE i STA)

Postprzez Alonzo » 9 sty 2008, o 23:48

ja w te wakacje nigdzie nie jade wiadomo kurs na prawko :P takze cale wakacje mam wolne, lipiec bedzie dobry w sierpniu moze jest chlodniej ale sa tez rozne niespodzianki pogodowe, w tamtym roku mielismy wyjatkowego pecha, bo trafilismy na tornado pod czestochowa taki grad padal ze mam odpryski w kasku (podejrzewam ze od tego :P )
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Mariusz » 10 sty 2008, o 12:58

o kurde, o odpryskach nie wiedziałem :P no a czemu Alonzo będziesz w kłobucku? nie lepiej by ci było jechać przez łask? tam masz sporo krócej :) no i widzę że jednak remont komara a nie kupno charta :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez southryan » 10 sty 2008, o 15:25

Swir napisał(a):southryan - moge po Ciebie wyjechać ( zależy jak czasowo będzie ) nawet do Rudy/Kuźni Raciborskiej :)


To znaczy ...
Ja muszę wiedzieć przynajmniej przed miesiącem W JAKIM miejscu na 100 % byśmy się spotkali ... Bo ja jeszcze mógłbym przeżyć 25 km samotnej jazdy ale obawiam się (patrząc na mapkę) że jak bym miał jechać dalej sam od Rudy to bym się zgubił : )

P.S. - Ty mieszkasz na obrzeżach Rybnika ?
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Wojteeek » 10 sty 2008, o 16:43

To tam nie problem. Dojechać mogę tam gdzie Ci najbardziej odpowiada :)
Mieszkam na obrzeżach - w sumie południe, południowy-wschód Rybnika - przy granicy z Żorami :)

W razie czego napisz gdzie bym miał czekać.
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez southryan » 10 sty 2008, o 19:17

Czyli co ? Kiedy wyjeżdżamy ? Może 1 Lipca ? Wakacje już by były na dobre rozpoczęte ... ? No i ciepło ... : )

[ Dodano: 10 Sty 2008, 18:35 ]

P.S. - Nazwijcie mnie chamem, samolubem ale ja już nie daje "pojeździć". Na początku dawałem ale tak mi go kolega załatwił że złamał czahę ... Musiałem ją sklejać a potem jeszcze taką czarną taśmą, ale i tak widać. Po tym doświadczeniu przyrzekłem sobie że to była ostatnia osoba której dąłem swoje moto do przejażdżki
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez sutek » 10 sty 2008, o 20:38

Swir jak jest ta lista i tam za pojazdem ten pytajnik to co on oznacza ?
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Alonzo » 10 sty 2008, o 21:33

poprostu jechalbym taka trasa jak rok temu, chyba najkrotsza, a kolbuck bo to wieksze miasto takze tak orientacyjnie podalem :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Następna strona

Powrót do MotoManiacy Zone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości