Zlot Motomaniaków Rybnik 2008

Poznaj MotoManiaków ze swojej okolicy. Zorganizujcie zlot, spot. Wyraź opinię na temat sklepu, mechanika itp. z Twojej okolicy.

Postprzez Smok » 13 sty 2008, o 16:27

Elo elo ;]

Ja też z Rybnika jestem i dowiaduje się od innego usera o zlocie :evil:
Na jakieś 50% pojadę, zależy to od starszych :? Więc Świr możesz mnie dopisać do listy. To jeszcze zależy czy mopeda zdążę zrobić (Komarek 2351) najpierw jeszcze kupić go muszę ale zostało mi jeszcze 71zł do uzbierania i mam go 8)

Pozdro Smok
KOMAR WIECZNIE ŻYWY
Avatar użytkownika
Smok
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 519
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 19:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Pani Kontekstowa » 13 sty 2008, o 16:27

Pani Kontekstowa
 

Postprzez southryan » 13 sty 2008, o 17:53

nie ma takiego czegoś jak 50 % :P
Albo jedziesz na 0 % albo na 100 %

Najlepiej gdybyś się już teraz rodziców spytał czy mógłbyś w taką trasę pojechać.

[ Dodano: 13 Sty 2008, 17:24 ]

Tak się zastanawiam ...
Powiedziałem mojej dziewczynie o zlocie i coś się chyba za bardzo na to napaliła ... Przed chwilą poszedłem do niej i powiedziała że ona by też bardzo chętnie pojechała. Tylko nie wiem czy ona by to wytrzymała (to taki typ "dziewczynki") ... :D Nie wiem, pomyślę jeszcze.
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Mariusz » 13 sty 2008, o 18:42

ile masz lat? 14? rodzice jej nei pozwolą :P "koleżanka" rok temu też bardzo chciała jechać ale problem był ten sam :P a już myślałem nad przeróbką komara na 2 osoby :P poza tym niezły kozak z ciebie by był jak byś z laską jechał ;) tylko byle byścioe byli w namiocie w miarę cicho aby inni mogli spać :mrgreen:
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez southryan » 13 sty 2008, o 18:52

tylko byle byścioe byli w namiocie w miarę cicho aby inni mogli spać


Nie no, były by 2 namioty :P lol

rodzice jej nei pozwolą


No i właśnie dziwne to że rodzice by ją puścili xD Tak że teraz zależy ode mnie czy ją brać czy nie.
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Mariusz » 13 sty 2008, o 19:19

na pewno? nie kłamała? jak tak no to ja w imieniu swoim ją zapraszam :P nie wiem co Swir powie w swoim, ale podejrzewam że to samo co ja :P

no a co to za dziewczyna że 2 namioty :mrgreen: powiedz że na moto 2 sie nei zmieszczą, poza tym ograniczone miejsce na placu, no wiesz, kombinuj :D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez southryan » 13 sty 2008, o 19:22

marycha_zielarz napisał(a):na pewno? nie kłamała?


Ja z jej rodzicami gadałem :shock:
Przecież byłem w jej domu.

no a co to za dziewczyna że 2 namioty :mrgreen: powiedz że na moto 2 sie nei zmieszczą, poza tym ograniczone miejsce na placu, no wiesz, kombinuj :D


Ah, weź myślisz że się nie będzie wstydzić ? :D
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Mariusz » 13 sty 2008, o 19:32

no przed chłopakiem chyba się nie ma tajemnic, tym bardziej tajemniczych miejsc :lol: wnioskuję to po tym że się przed dziewczyną tajemnic nie ma :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez southryan » 13 sty 2008, o 19:36

marycha_zielarz napisał(a):no przed chłopakiem chyba się nie ma tajemnic, tym bardziej tajemniczych miejsc :lol: wnioskuję to po tym że się przed dziewczyną tajemnic nie ma :P


Ah, weź przestań, lol
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Mariusz » 13 sty 2008, o 19:40

heheheh, no dobra, już nie oftopujmy :mrgreen: kurcze, musze gościa od tego charta gdzieś złapać, bo pewnie teraz studiuje, jutro pojade sie spytać może czy jest czy nie, a jak jest to czy może sprzeda i za ile :) gadałem ze starszą to może mi nawet pożyczyć, sprzedam conieco i jej oddam :P kurcze, byle kupić tego charta :D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Alonzo » 13 sty 2008, o 20:43

ta kolezanka ma 14lat eee to nie dla mnie :P ale oczywiscie zapraszam :P mi tylko pozostalo d0otarcie sprzetu i juz :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Mariusz » 13 sty 2008, o 20:45

nie dla ciebie ponieważ jest zajęta :> to powinien być główny powód ;)

no Alonzo docieraj dociera, ja się może jutro wybiorę zobaczyć do kolesia od charta, ale najgorsze by było jak by go nie było albo by nie chciał sprzedać :/ bo tak to nie wiem kto by tu miał moto na sprzedaż :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez southryan » 13 sty 2008, o 20:54

ona nie ma 14 lat tylko 15 lat :P tyle co ja
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Alonzo » 13 sty 2008, o 20:56

wiesz chlopak to nie maz zawsze da sie odbic, a glowny powod to ze ona ma 15lat stary to pod paragraf by podpadalo :P

moze na allegro poszukaj :P jak co masz sprzet gorzej ci co musza kupic bo nie maja
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Mariusz » 13 sty 2008, o 21:01

nie, na allegro to mają ceny z kosmosu :P

a chyba byś Alonzo nie odbił koledze z forum dziewczyny? właśnie o to mi chodziło :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Wojteeek » 13 sty 2008, o 21:31

Smok - nie widziałeś tej dyskusji w tym i poprzednich tematach ? Na bank musisz przyjechać - masz chyba najbliżej :)

marycha - widzę żeś się na Charta napalił :D I nie tylko na Charta z tego co czytam :D :D :D

southryan - Co do dziewczyny - tylko 1 ? Skołuj więcej :D Bo marycha widzę że sie napala jak łysy na grzebień :D
Ale na serio - to Twój wybór, miejsca na namioty jest praktycznie na wszystkich aktywnych forumowiczów :D

A marycha - to masz tam 2 charty ? Te zwłoki i jakiegos fajnego ? Czy jak ? Bo nie łapie...

Co do daty - myślę że nie wcześniej niż 1 lipca. Bo koniec czerwca to będę za budą latał, potem się pewnie spije w trupa :D Tak myślę - 1 do połowy lipca machnąć :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoManiacy Zone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości