Polecam / Nie polecam - Wasze opinię

Użytkownicy z Rybnika i okolic.

Polecam / Nie polecam - Wasze opinię

Postprzez Marek » 16 lip 2009, o 18:59

Proponuję zrobić spis sklepów, firm, zakładów które polecacie lub nie polecacie oczywiście z naszego okręgu. Takie wasze opinię ;)


Za jednym razem przestrzegam was przed sklepem "Motoride" w Rydułtowach a dokładniej z szlifami cylindrów u nich, z mojego przykładu oddałem cyl na szlif w sobotę, miał być na wtorek, dobra jadę w e wtorek i kolo mi pieprzy że max na czwartek będzie bo Pan który ma rozwiercić cyl gra w jajo (za przeproszenie co mnie to obchodzi umowa była jasna termin również) no dobra dzwonię dziś (tzn czwartek) i co i rzyć kudłato cyla ni ma więc mówię kolesiowi że chce go na dziś nawet niezrobiony no ok umówił się na stacji benzynowej na godzinę 18.00 i się nie zjawił natomiast napisał mi SMS'a że cyl będzie zrobiony na sobotę na godzinę 13.30 (jakoś w to nie wierzę) dodam tylko że nalegałem na to by cylinder dziś do mnie trafił zrobiony bądź nie oddałbym go do innego zakładu i miał bym zrobione w max 3h. Jeszcze raz stanowczo odradzam.
Zdravim =MRS=
Pro-Mastah Weteran
Elektronika, elektryka, mechanika pojazdowa i użytkowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marek
*supporting
*supporting
 
Posty: 2179
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 00:32
Lokalizacja: Oberschlesien - Ratibor
Pojazdy: In Comming >> MT SM XX

Polecam / Nie polecam - Wasze opinię

Postprzez Pani Kontekstowa » 16 lip 2009, o 18:59

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Tomasek » 16 lip 2009, o 20:33

na pewno nie polecam Sklepu z rybnika nazwie GRIGO **** jakich mało ceny to oni mają z kosmosu np. OLEJ MOBIL EXTRA 2T na allegro kosztuje 33zł ,a ja u tych **** kupiłem za 45zł albo zwykła nakrętka do ośki wahacza do SRki kosztuje u nic 3zł a w obi za taką nakrętkę za płace hmm. max 1zł . Nie Polecam :!: aaa jeszcze jedno niekiedy tam też stoją używane motorowery no i był Romet Ogar 205 za 720zł sutek może potwierdzić :F Największe oszuści w rybniku :!:
Obrazek

KUPIĘ STOPKĘ CENTRALNĄ DO JAWKI!!
Avatar użytkownika
Tomasek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 762
Dołączył(a): 20 sty 2008, o 13:37
Lokalizacja: Rybnik->Centrum

Postprzez Wojteeek » 19 lip 2009, o 16:31

W sumie moge polecic MotoJunaka. Części mają wiadomo - chińskie (czy cholera wie jakie) w większości, ale nie naciąłem się nigdy na nic u nich.
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Kamil » 26 lip 2009, o 21:32

Ja też polecam sklep o którym napisał Swir ale nie polecam u nich kupowaC zmieniaczy biegów, na dwóch sie przejechałem już :F

Tomasek za olej 33zł + przesyłka :wink:

A zawsze możesz kupić na stacji.
Avatar użytkownika
Kamil
*supporting
*supporting
 
Posty: 952
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 17:55
Lokalizacja: Rbk/ okolice.


Powrót do Okręg Połudiowo-Górnośląski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron