chłodnica

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie jednoślady.

chłodnica

Postprzez pawel komar » 22 sie 2007, o 22:03

W tą zimę będe do mojego simsona kupował oginalny niemiecki cylinder 70ccm i niemiecki wał. Cylinder oddam do mechanika żeby mi dorobił 3 kanały i powiększył dolot i wydech tak samo wał oddam żeby mi go wypełnili i mam pytanie czy opłaca się zrobić w simie chłodnicę
wyglądało by to mniej wiecej tak po między piórami cylindra zaisaluje rurki miedziane i tymi rurkami owine cylinder głowicy nie do tych rurek dopne wężyki pompkę i termostat własnej roboty chłodnicę http://www.allegro.pl/item228410142_the ... jnosc.html i zbiornik wyruwnawczy i wleje tam borygo a pompka i wentylator będzie się włączał po przekręceniu kluczyka i wyłaćzy się po wyłączeniu zapłonu i ostygnięciu płynu do ustalonej tęperatury a i jeszcze jak kasy mi wystarczy to kupie ten zapłon vape tylkoże go nie ma na allegro i głośnik i wzmacniacz se zrobie 100w i mp3 podto podłącze i będzie simek targał 100km/h i full wypas elektronika to tylko część co zrobie w simaku ale co myślicie o chłodnicy :hmm:
GOLF IV 1.9 TDI
pawel komar
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 14 kwi 2007, o 21:16
Lokalizacja: Liszki

chłodnica

Postprzez Pani Kontekstowa » 22 sie 2007, o 22:03

Pani Kontekstowa
 

Postprzez michall » 22 sie 2007, o 22:14

mi sie wydaje że to nie potrzebne chyba że zamierzasz go katować w ostrym terenie to w tedy sie przyda lecz jak będziesz jeździł po drogach to jest to zbyteczne wg mnie
Pojazdy: YAMAHA YZ 125 2002r.
sprzęt do przedłużania rąk ^^^ 45KM
||||
Avatar użytkownika
michall
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 676
Dołączył(a): 6 kwi 2007, o 19:38
Lokalizacja: Raków ( teren scyzoryków) :D

Postprzez ABRUZZI » 22 sie 2007, o 22:16

nie wiem czy pomysl z ta chlodnica jest oplacalny i czy to wogule zda egzamin bo te rurki moga nie wystarczajaco odbierac ciepla ja bym nie ryzykowal wyzucenia pieniedzy w bloto
Avatar użytkownika
ABRUZZI
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1011
Dołączył(a): 19 lip 2007, o 09:32
Lokalizacja: Rogowo

Postprzez endek » 22 sie 2007, o 22:18

no jesli chcesz to zrobić co pisałes na początku to niezle się wykosztujesz
:)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Mariusz » 22 sie 2007, o 22:23

oj nie wiem czy to będzie chociaż działać! przecież miedziane rurki mają bardzo małą przepustwość :/ są zestawy RZT już chłodzone cieczą, podlicz sobie koszty swojego chłodzenia i ze wszystkimi wysyłkami etc, i zastanów sie czy ten komplet RZT nei wyjdzie taniej :D:D:D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska


Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 306 gości