MOTOR

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie jednoślady.

Postprzez KLINAR » 4 maja 2007, o 07:36

kadzaf napisał(a):no ja też bym sie z tym zgodził . Nosisz na własna odpowiedzialność ale tylko na 50cm bo jak by całkowice zniesli jazde w kasku to dopiero by było wypadków :D

No to zależy od umiejętności osoby bowiem mi wygodniej sie jeździ bez kasku (ale nie na szosie) lepsza jest widocznosc noi swobody
sporo jeżdze ale jakoś sie wywracam (nie raz to na styk uchodzę glebie :D )
Trzeba trenować aby dojśc od perfekcji 8)
no taaa w terenie to wiadomo jedziesz na wlasna odpowiedzialnosc i jestes zdany na wlasne umiejetnosci ;) ale jak wiadomo na szosie ty mozesz jechac spokojnie ale ktos inny moze szalec i moze cie zmiesc z drogi takze ja w kasku jezdze juz z koniecznosci choc tez nie zabardzo lubie
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 maja 2007, o 07:36

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mateusz » 4 maja 2007, o 09:55

Adamo napisał(a):Troche to nietypowe, na większości for są też moderatorzy , a nie tylko admini, no ale spoko...mnie tam rybka

Ps.Nie używaj słowa władza , bardzo mnie ono drażni :x


Adamo wyedytowałem poprzedniego posta - zamiast władza, napisałem osoby opiekujące się forum :P teraz dobrze :?: :)
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez pawel615 » 6 maja 2007, o 20:38

a ja chce zwiekszyc poj w motorynie przez szlifowanie cylka do 750ccm
Avatar użytkownika
pawel615
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2991
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:47
Lokalizacja: za górami za lasami....
Pochwały: 7

Poprzednia strona

Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 306 gości