MOTOR

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie jednoślady.

Postprzez Jakub Knight » 2 maja 2007, o 21:36

to kup sobie silnik doczepny do roweru.
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 maja 2007, o 21:36

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Lizard » 2 maja 2007, o 21:36

tak szczerze to on sobie robi jaja.... czy wy tego nie widzicie?
Lizard
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez KLINAR » 3 maja 2007, o 07:19

Lizard napisał(a):tak szczerze to on sobie robi jaja.... czy wy tego nie widzicie?
no ten koles tak widze ze bardzo domaga sie bana :/ wiem ze na tym forum nie ma czegos takiego jak zbanowanie kogos ale widze ze czeba bedzie robic wyjatek
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez endek » 3 maja 2007, o 10:05

no jesli wrzucił byś w rame jakiś mały silniczek to nie musiał byś jeżdzic w kasku.
Tak samo nie wiem dlaczego na komarze trzeba zakładać kask?? beznadzieja przecież przeważnie taki sprzet wyciaga ok 45km/h wiec nikt sie na nim przecie nie zabije 8)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez KLINAR » 3 maja 2007, o 10:11

kadzaf napisał(a):no jesli wrzucił byś w rame jakiś mały silniczek to nie musiał byś jeżdzic w kasku.
Tak samo nie wiem dlaczego na komarze trzeba zakładać kask?? beznadzieja przecież przeważnie taki sprzet wyciaga ok 45km/h wiec nikt sie na nim przecie nie zabije 8)
mozesz sie zabic nawet jadac 10 km/h :] tak samo jak mozesz utopic sie w szklance wody :] komarem jezdzisz po drogach a tam poruszaja sie tez inne pojazdy, samochody itp przedwczoraj jechalem jawa i tir zepchnal mnie do rowu :evil: nie daj Bog spadlbym z motoru i bylbym bez kasu i udezylbym glowa w jakis kamien? na drodze jest neibezpiecznie tymbardziej ze kierowny samochodow itp ignoruja motocyklistow jak i rowerzystow, kaski sa poprostu dlabezpieczenstwa jak dla mnie to dobry przepis chociaz sam nie lubie poruszac sie w kaskach i robie to tylko z koniecznosci a pozatym po co rozwijacie ten temat? jest bez sensu, gosciu sobie breche z was robi a ey mu jeszcze odpwiadacie na te glupie pytania, apeluje do adminow o usuniecie tego tematu
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Zenon » 3 maja 2007, o 10:52

O k*** i kto to mowi o nabijaniu postow !
Patrzcie ile wy nabiliscie :/
Zenon
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 kwi 2007, o 13:21

Postprzez Conqeror » 3 maja 2007, o 10:54

tu istnieje bardziej rozwinięa wolność słowa . Tylko naprawde tępe posty lub spam są usuwane
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Ktoś » 3 maja 2007, o 11:31

Dlatego to forum jest najlepsze, offtopy zawsze będą a tutaj można trochę offtopować, bez tego żedne forum się nie obejdzie. Co do jazdy w kasku to miałem glebę 3 dni temu i żeby nie kask to pewnie byłby szpital też nie lubię jazdy w kasku ale jednak daje to trochę mniejsze prawdopodobieństwo śmierci, moim zdaniem kask powinien być dobrowolny a nie obowiązkowy bo po co na siłę kogoś uszczęśliwiać?
Ktoś
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 988
Dołączył(a): 22 mar 2007, o 16:04
Lokalizacja: Augustów
Pochwały: 2

Postprzez endek » 3 maja 2007, o 12:22

no ja też bym sie z tym zgodził . Nosisz na własna odpowiedzialność ale tylko na 50cm bo jak by całkowice zniesli jazde w kasku to dopiero by było wypadków :D

No to zależy od umiejętności osoby bowiem mi wygodniej sie jeździ bez kasku (ale nie na szosie) lepsza jest widocznosc noi swobody
sporo jeżdze ale jakoś sie wywracam (nie raz to na styk uchodzę glebie :D )
Trzeba trenować aby dojśc od perfekcji 8)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Komarcio » 3 maja 2007, o 12:25

Ja jezdze w kasku i mi to nie przeszkadza. Trzeba sie przyzwyczaic.
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Mariusz » 3 maja 2007, o 15:08

gdyby kaski nie były obowiązkowe, to nikt by w nich nie jeździł, pomimo że każdy przyzna rację że w kasku o wiele bezpieczniej. to tak samo jak z jazdą w kasku na rowerze: też rowerem rozwija się ładne prędkości, też można się nieraz wywrócić, kaski są jeszcze tańsze niż motocyklowe, a nikt w nich nie jeździ. bo niby po co dodatkowy wydatek? albo wstyd sobie robić i na pośmiewisko się wystawiać? taka już jest poprostu ludzka mentalność i nic z tym nie zrobimy...

a co do montażu silnika w rowerze to wydaje mi się że byłby to bardzo ciekawy wehikuł, nawet z przerobionym silnikiem komara.
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Gość » 3 maja 2007, o 15:49

Adamo napisał(a):Ps.Czemu na forum nie ma moderatorów tylko sami admini ??


Nie ma takiej potrzeby :P Władza na forum ogranicza się do Piotrka i Marcina - tak było, jest, i będzie :wink:
Gość
 

Postprzez Mateusz » 3 maja 2007, o 15:50

Ten GOSĆ to ja :)

EDIT:
Nie ma takiej potrzeby Razz osoby opiekujące się forum to Piotrek i Marcin - tak było, jest, i będzie Wink
Ostatnio edytowano 4 maja 2007, o 09:56 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Adamo » 3 maja 2007, o 15:51

Anonymous napisał(a):
Adamo napisał(a):Ps.Czemu na forum nie ma moderatorów tylko sami admini ??


Nie ma takiej potrzeby :P Władza na forum ogranicza się do Piotrka i Marcina - tak było, jest, i będzie :wink:


Troche to nietypowe, na większości for są też moderatorzy , a nie tylko admini, no ale spoko...mnie tam rybka

Ps.Nie używaj słowa władza , bardzo mnie ono drażni :x
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Mariusz » 4 maja 2007, o 00:23

z doświadczenia na innych forach wiem że z modami jest jak z brygadierami-zawsze wydają sie być jakimiś takimi (bez obrazy) mendami, jeden przed drugim nabija lepsze normy w warnach itp. a idź! akurat nasi strażnicy tematów są jedną z kilku ogromnych zalet tego forum, i moim zdaniem tak trzymać ;)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 260 gości