Już marzec. Trzeba pomyśleć o wyjeździe ;)

Użytkownicy z Warszawy i okolic.

Postprzez Laskos » 26 kwi 2009, o 12:42

No, to u mnie tak jak wspomniałem Konerowi.

Będzie ogon w postaci mojego antyka, z Mwka do Łodzi i z powrotem. Za to gwarancja dojazdu ;P
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Pani Kontekstowa » 26 kwi 2009, o 12:42

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Koner » 21 maja 2009, o 02:25

Ronio to w końcu jedzie z nami bo ostatnio dość długo jest nieobecny.Wiecie coś na ten temat?
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Laskos » 14 cze 2009, o 12:11

Panowie!

Do zlotu zostało 18 dni. Musimy się przygotować.

Rozmawiałem z Konerem na temat spania i wyszło, że na upartego możemy zmieścić się w 3osobowym namiocie(a z tego co wiem, jedzie nas czterech: Mateusz, Koner, Ronio i moje szanowne ja :D). Niech będzie, że Koner bierze namiot, tak jak rozmawialiśmy.

Kwestia materaca: tutaj jeszcze z nikim nie rozmawiałem. Możliwe, że mi się uda go gdzieś na tej Apce upchnąć, ale biorę jeszcze śpiwór, więc.. Chyba, że oszczędzimy sobie materaca, a weźmiemy jakieś maty.

Śpiwory oczywiście każdy bierze sam, nie będziemy się kisić we dwóch w jednym śpiworze ^^

Teraz zestaw ciuchów.
Będziemy od czwartku do poniedziałku. Tak więc prócz ciuchów na sobie, proponuję po dwie koszulki i jedną parę spodni na zapas. Oprócz tego, oczywiście bielizna i skarpetki, o bo tak. :D

Kasa:
Proponuję od 250 do 300 zł na łeb. Wlicza się wacha, żarcie itd.

No i najważniejsze: trasa.
Ja proponuję wariant już przedstawiony: Od Konera, lecicie po mnie, a ode mnie do Żyrardowa, Skierniewic, Jeżowa, Łodzi i - Pabianic. Wychodzi tu około 150 km. Przy spalaniu 3l/100km, wyjdzie nam to ok 20 zł.

No cóż, kombinujemy!
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Koner » 15 cze 2009, o 00:16

No to mała zmiana planów :D
Niestety jadę samochodem na zlot ale jest i dobra strona tego.Wszystkie te wasze graty można wrzucić do bagażnika i nie będziecie tyle dźwigać,przynajmniej od Pułtuska,czy gdzie tam się spotkamy.Jeszcze w tym tygodniu postaram się wpaść do Mateusza,więc Laskos jak chcesz się zabrać to trzeba jakoś pomyśleć,żebym nie jechał przez całą Warszawę.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Laskos » 15 cze 2009, o 13:15

Error, na zlot z powodu tatusia nie jadę. Ale jest jeszcze taka możliwość, że się z Tobą zabiorę do Mateusza, np w czwartek - akurat mnie puszczą ze szkoły przed dwunastą, bo mamy zakończenie trzecich klas, a że tatunio zna profesje Twojej mamy, to już będzie miał większe zaufanie. Obrazisz się, jak mu Twój nr koma zapodam?
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Koner » 15 cze 2009, o 14:25

Laskos napisał(a):Obrazisz się, jak mu Twój nr koma zapodam?

Mam tylko jedno podstawowe pytanie,po co?Nie zamierzam gadać z twoim tatą i ustalać to czy możesz przejechać się ze mną do Mateusza.Powinieneś to ustalić z nim na osobności a mieszać do tego osoby trzecie.Jak nie będziesz mógł jechać to i tak moja rozmowa nic nie da.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Laskos » 15 cze 2009, o 15:23

A, po to, że oczywiście Cię nie zna i zacznie mi smucić to samo, co o zlocie. Zresztą, zbyt wku..ny jestem żeby logicznie myśleć, więc "pardon" :x
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez Koner » 15 cze 2009, o 15:39

To przez telefon i tak mnie nie pozna.Jak sam nie załatwisz to ja nic nie pomogę,nię będę wpływał na decyzję twojego taty.

A teraz na temat złotu:
skoro Laskos nie jedzie całkowicie zmienia się trasa.Ma ktoś jakieś pomysły.I kto w ogóle na pewno pojedzie?
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Laskos » 15 cze 2009, o 15:43

No cóż, zostaje mi opcja jednodniowa. Mam nadzieję, że przynajmniej to się uda, może jaka afera dziś będzie to może go przekonam. ;x

A co do trasy, to całkowicie Wam się nie zmienia. Możecie lecieć tak jak mówiłem, spokojna trasa, a tak macie same krajowe z TIRami. A i odległość taka sama.
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Poprzednia strona

Powrót do Okręg Warszawski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości