Robienie uszczelek w drodze - wybijanie

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

Postprzez kilofman » 20 cze 2008, o 11:07

Zamiast walić kluczem można przejechać papierem ściernym. Tak się nakłada na deskorolki gripy(te papiery ścierne), że się po kantach jeździ papierem ściernym i reszta arkusza gripu się odrywa. Dzięki czemu mamy grip na całej powierzchni deski.
Nie wszyscy Cię w dupe kopną. Są ludzie bez nóg.
Avatar użytkownika
kilofman
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 246
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 18:00
Lokalizacja: Mława

Postprzez Pani Kontekstowa » 20 cze 2008, o 11:07

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Konrad » 20 cze 2008, o 11:30

zjedź papierem 20 4mm korku to pogadamy :>
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3

Postprzez Mariusz » 21 cze 2008, o 15:35

hmm, próbowałem tą metodą sobie wybić uszczelkę dekla od sprzęgła w komarze i... nie bardzo. najpierw wybiłem dookoła i był cud miód normalnie, wszystko elegancko ;) ale potem trzeba było się pozbyć "wnętrza" i poprostu pomimo usilnych prób kartonik "wpadał" w dekiel a sie nie wycinał, a jak chciałem nożykiem wyciąć wnętrze to sie okazało że jesty karton zbyt "wymiętolony" i sie targały od razu. więc metoda fajna, ale do grubszych przylgni, albo do lepszych śpeców niż ja :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Konrad » 22 cze 2008, o 14:10

musisz ćwiczyć :wink:
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3

Postprzez Mariusz » 23 cze 2008, o 01:18

no a lepiej robić tak że najpierw wewnątrz potem na zewnątrz, odwrotnie, czy może po kawałku oba naraz? bo jak bym nie robił to zawsze za bardo zmientolona uszczelka wychodziła i mi się targała :/ czy może poprostu przylgnia za cienka i inną metoda trzeba?
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia strona

Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości