Cały mustang na częsci

Regulamin działu
Ogłoszenie o sprzedaży towaru powinno wyglądać następująco:
  • Dokładny opis przedmiotu
  • Cena
  • Kontakt
Ogłoszenia nie zawierające któregoś z wymienionych składników będą usuwane.
Mile widziane (ale nie konieczne) są zdjęcia oferowanego przedmiotu.

Cały mustang na częsci

Postprzez rocky » 2 mar 2010, o 19:54

Z powody wywietrzania garażu muszę posprzedawać to co w nim mam :D Czyli na pierwszy ogień idzie jawka która służyła mi za dawce wyciągnąłem z niej tylko puszkę narzędziową i tylne koło felga jest xD a po za tym jest kompletna w oryginalnym kolorze czyli białe błotniki i pomarańczowy bak. Nie mam papierów do niej :/ Silnik no w nim przydałby się remont bo kopka opada komprecha taka sobie, odpaliłem go jakiś czas temu wiem że wymagał gaźnik regulacji za silnik 50zł powiedzmy.Przednia opona z felgą opona dobra bieżnik jest dętka chyba przebita powietrza nie ma.Chrom ładny na obu felgach.Błotniki tylny bardzo ładny a przedni poprzecierany tam gdzie linki idą.Lampa kompletna z działającym licznikiem i linką.Manetki też są kiera jest obie klamki są, siedzenie w idealnym stanie nie popękane tylko nie ma tej opaski w połowie.Cewka butelka oryginalna z epoki działająca jest.No i wszystko pozostałe też jest jcb pytać .
Po za tym mam gaźnik IFA 16n1 oryginał 40zł, wiatrówkę "STRZELEC" chinol ale w puchy da się postrzelac 4,5mm 50zł , obramówke na lampe do ogara 200 5zł,blache na filtr do ogara 200 nie wiem ile za to do dogadania na gg 9891057 do wszystkich cen trzeba dodac koszt przesyłki no i jak ktoś chce to koszt wystawienia na allegro Pozdrawiam rocky :D
aa i jeszcze mam czeski cylek do jawki tylko nie pamiętam ile szlifów jutro postaram się go zmierzyć
Ostatnio edytowano 2 mar 2010, o 21:19 przez rocky, łącznie edytowano 1 raz
rocky
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 162
Dołączył(a): 7 cze 2009, o 22:17

Cały mustang na częsci

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 mar 2010, o 19:54

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Danio » 2 mar 2010, o 20:20

rocky napisał(a):z działającym licznikiem

Licznik do 80km/h :hmm:
Ile za niego chcesz :hmm:
Avatar użytkownika
Danio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1586
Dołączył(a): 2 lis 2008, o 21:01
Lokalizacja: Pruchna
Pochwały: 3
Pojazdy: WSK 125 / Fiat 126p

Postprzez rocky » 2 mar 2010, o 20:38

tak do 80km/h hmm szczerze to nie wiem pisz na gg
rocky
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 162
Dołączył(a): 7 cze 2009, o 22:17

Postprzez mkomiu28 » 3 mar 2010, o 19:58

a silnik do negocjacji czy nie jak cos to nie sprzedawaj bo wezme :)
mkomiu28
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lut 2010, o 20:42
Lokalizacja: koszalin


Powrót do Pojazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 168 gości