dobry autoszrot w bydgoszczy i okolicach

dobry autoszrot w bydgoszczy i okolicach

Postprzez kormoran » 17 paź 2014, o 19:43

Witam! Mam Lagunę I (stare ale jare autko) i szukam dobrego szrotu lub kogoś kto ma lagune na części .
Czytałam w internecie, że auto szrot Kapral Car jest świetnie wyposażony i mają tam wszystko - pytanie tylko czy do mojej Baccary będą mieli... Patrzyłam na ich http://www.kapral-car.pl/sprzedaz-czesci-samochodowych.html używane części samochodowe ale nie widziałam tam dokładnego wykazu.. Był ktoś z Was? Warto jechać 80 km ? Może przy jednej okazji zdobyłabym tam więcej fajnych części do mojej Laluni <3
kormoran
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 paź 2014, o 19:36
Pojazdy: Renault Laguna I 3.0 V8

dobry autoszrot w bydgoszczy i okolicach

Postprzez Pani Kontekstowa » 17 paź 2014, o 19:43

Pani Kontekstowa
 

dobry autoszrot w bydgoszczy i okolicach

Postprzez Bartosh » 7 lis 2014, o 06:12

Ja mieszkam w Bydgoszczy akurat i korzystam z ich usług. Mają naprawdę sporo części, nie wiem tylko, jak akurat z tymi do Twojego autka. Ja kupowałem do swojego, bo sprowadzałem ostatnio Forda z Holandii, miałem do wymiany kilka części do skrzyni biegów i inne rzeczy, mieli wszystko na miejscu, także myślę, że można spokojnie się tam udać. Ale możesz też przecież równie dobrze zadzwonić i podpytać, co mają, a co nie. Będziesz wiedzieć, na czym stoisz :). Tu masz spis numerów do nich: kapral-car.pl.

Pozdrawiam.
Bartosh
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 lip 2013, o 15:25
Pojazdy: Citroen C2

dobry autoszrot w bydgoszczy i okolicach

Postprzez waclaw20 » 27 mar 2015, o 15:41

Ja znam jeden z częściami w Lisim Ogonie.Tez mają duży wybór częsci do różnych marek.
waclaw20
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 20:25


Powrót do Części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości