[Zakończony] Kampania promująca znajomość numerów alarmowych

[Zakończony] Kampania promująca znajomość numerów alarmowych

Postprzez Komar Rider » 25 kwi 2011, o 14:18

Witam wszystkich!

Jestem z wami już prawie 1000 dni. Do mety zostało na prawdę niewiele, dlatego postanowiłem dać wam trochę rozrywki, a że głowa na święta pełna pomysłów...


Postanowiłem zorganizować małą kampanię promującą znajomość numerów alarmowych. Pojawiła się o tym ostatnio informacja na SB, ale postanowiłem także wrzucić to w temat.


O co chodzi w tym konkursie?


Jak możecie zauważyć w moim profilu Obrazek, liczba dni mojego pobytu na forum, wskazuje numer telefonu do jednej ze służb ratunkowych. Ten numer oczywiście codziennie się zmienia, razem z nim służba ratunkowa, do jakiej się dodzwonimy.


Waszym zadaniem jest wysłać codziennie do mnie PW, w którym napiszecie, do jakiej instytucji dodzwonimy się, korzystając z numeru, który jest jednocześnie dniem mojego pobytu na forum.

Ale hola hola... Co jak ktoś czatuje non stop na forum i już minutę po północy wyśle PW, nie dając szansy innym? Otóż aby nie było tak łatwo, robimy pewne utrudnienie :) To że macie codziennie wysłać PW się nie zmienia- utrudnieniem jest to, że macie to zrobić dopiero po moim sygnale, który dam na SB. A wiadomo, że raz ten sygnał może się pojawić o 3 w nocy, raz o 7 rano, raz o 15:56, raz o 19:09...
Po prostu- nagle z zaskoczenia pojawi się info na SB, że zaczynamy wysyłać PW, z aktualną służbą ratunkową.


Pierwsza próba była tylko na SB. Informacja pojawiła się o godzinie 00:10. Rano zostały nadesłane pierwsze PW. Zwycięzcą dzisiejszego dnia jest Sebek, który napisał, że numer 991, to numer do Pogotowia Energetycznego. Oczywiście odpowiedź jest prawidłowa, zatem Sebek dostaje 1 punkt.

Z racji późnej godziny, o jakiej wpadłem na ten pomysł, nie zwróciłem uwagi, że przeskoczyliśmy z niedzieli na poniedziałek i niechcący numer jaki podałem, to numer z niedzieli czyli 991, chociaż powinno być 992. Na szczęście kilka osób, które napisało na PW, napisało z numerem 991. Oczywiście Sebkowi liczy się ten punkt, ale żeby wszystko wyrównać, dzisiaj pojawiają się łącznie aż dwa sygnały do wysłania PW!. Pierwszy był już o 00:10, a drugi pojawi się dzisiaj w godzinach wieczornych... W PW macie dzisiaj napisać, do jakiej służby dodzwonimy się, korzystając z numeru 992. Pilnujcie SB!

Kto zdobędzie najwięcej punktów w mój 999 dzień pobytu na forum (czyli kto jako pierwszy wyśle najwięcej PW z nazwą służby) ten wygrywa.

No ale cóż to byłby za konkurs bez nagród? Otóż nagroda będzie i to jaka. Już nawiązałem kontakt z jedną firmą, oraz mam pomysł na prezent. Po zakończeniu konkursu, poproszę zwycięzcę o adres, na który mam wysłać nagrodę. Zatem potraktujcie to na serio.


Więc co trzeba robić? Trzeba pilnować MM, trzeba pilnować SB i wysyłać PW. Jednocześnie na pewno zapamiętacie numery, co może wam się przydać w przyszłości, być może nawet kogoś uratujecie.


Ojej, informacja na SB, że już można wysyłać PW pojawiła się już 5 godzin temu. Kurde, już na pewno inni zdążyli napisać do KR'a... To ja sobie podaruję...


Pamiętaj: Nie rób tak :!: Nie masz przecież pewności, że ktoś już wysłał PW.


Zapraszam wszystkich serdecznie do konkursu :)


KR.
Ostatnio edytowano 20 maja 2011, o 21:14 przez Komar Rider, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

[Zakończony] Kampania promująca znajomość numerów alarmowych

Postprzez Pani Kontekstowa » 25 kwi 2011, o 14:18

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Komar Rider » 25 kwi 2011, o 23:05

Kolejny numer telefonu został obsypany kilkunastoma PW. Bardzo mnie cieszy wasza aktywność!

Kto dostał punkt, a kto nie, ten dowiedział się na PW. Reszty niech to nie interesuje, skoro nie chce brać udziału w konkursie, ani dostawać PW zwrotnego :P Wasza strata, a nagroda czeka!
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Kuba » 26 kwi 2011, o 08:40

Komar Rider napisał(a): a nagroda czeka!

nie kłam! jeszcze nie zamówiłeś :F
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Komar Rider » 26 kwi 2011, o 10:54

Ale już zrobiłem projekt i nawiązałem kontakty handlowe :D A muszę wiedzieć ile tych nagród pozamawiać. Bo być może nie tylko pierwsze miejsce zostanie nagrodzone, no ale tego to już nie wiem ;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Komar Rider » 26 kwi 2011, o 12:58

Tak moi drodzy, jak się okazało, kto rano wstaje temu Pan Bóg daje! :D

Jak się okazało zainteresowanie konkursem jest na tyle duże, że niektórzy postanowili zarwać noc, aby pilnować forum. I opłaciło się! Sygnał puściłem o 1:18, a pierwsze PW dostałem już o... 2:40 :shock:


W trosce o wasze zdrowie i wyspanie, obiecuję, że więcej takich "nocnych numerków" nie będzie :P


No ale jednocześnie dostaniecie dzisiaj podpowiedź co do godziny jutrzejszego sygnału :)


Te dwa zegary przedstawiają godziny w dwóch miejscowościach na całym świecie. Zegar na górze pokazuje godzinę, od której może się pojawić sygnał, a zegar na dole, do której może się pojawić. Waszym zadaniem jest przełożenie tych godzin na czas warszawski. Wtedy dostaniecie przedział godzinowy, w jakim może się pojawić sygnał. Obie te godziny są godzinami po południu.

ObrazekObrazek


Wszystko jest jasne? Jak nie to pytać ;)

Oczywiście podpowiedź dotyczy dnia jutrzejszego, czyli numeru 994. Pamiętajcie, że dzień w profilu może nie zdążyć się zaktualizować, dlatego zawsze w SB podaję numer.

PS. http://24timezones.com/czas_na_swiecie.php ;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Tomek » 26 kwi 2011, o 13:08

No to spytam :) Można po naszemu? :mrgreen:
Coś mi ten drugi zegar nie pasuje, bo czas wychodzi wcześniejszy niż na pierwszym. Nie wiem, czy ja źle sprawdziłem, czy Ty zaginasz czasoprzestrzeń :D
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Postprzez Komar Rider » 26 kwi 2011, o 13:10

czy ty zaginasz czasoprzestrzeń :D


To wiadomo nie od dziś :D


Dobrze jest zrobione ;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Kuba » 26 kwi 2011, o 13:54

nom, ja już rozszyfrowałem wskazówkę :)
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Łukasz. » 26 kwi 2011, o 13:54

Komar Rider czemu mnie zmuszasz do myślenia? :D

Trochę spory przedział czasowy :P Przykro mi, po południu idę spać, czyli prawdopodobnie dzisiaj się nie załapię... chyba że przed wyjazdem :D Najwyżej będę albo równo o godzinie 16 w Luandzie, albo równo o 20 w Fernando de Nornhona :P
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez Komar Rider » 26 kwi 2011, o 15:27

Łukasz. a ile świata zobaczysz jak się tam przejedziesz :P
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Marek.K. » 26 kwi 2011, o 16:04

Komar Rider ja maks siedze do 22 a widze ze jeszcze dłuzej zamierasz być na MM :D
FSO Polonez to jest to :D
"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Avatar użytkownika
Marek.K.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 8494
Dołączył(a): 13 lut 2009, o 17:36
Lokalizacja: Winda, NKE
Pochwały: 16
Pojazdy: Pare Komarów :D

Postprzez Komar Rider » 26 kwi 2011, o 16:21

Konkurs wymaga :P
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Łukasz.G » 26 kwi 2011, o 16:24

Komar Rider powinieneś wcześniej podawać te numery. Kazdy chyba chce spać :) Zreszta dla większości dochodzi szkoła :)
Łukasz.G
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 789
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 22:43

Postprzez Kuba » 26 kwi 2011, o 16:30

dokładnie :D ja do 22 siedzę potem ide spac ;) żeśta się ludzie zaangażowali :P
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Komar Rider » 26 kwi 2011, o 16:31

Dlatego właśnie napisałem, że już nie będzie takich nocnych niespodzianek i większość będzie rano, popołudniu, lub wieczorem, więc bez obaw ;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Następna strona

Powrót do Seria konkursów na www.MotoManiacy.com

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron