kupowaliście kiedyś komara/silniki/części ze złomu???

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

kupowaliście kiedyś komara/silniki/części ze złomu???

Postprzez Adamas1 » 2 sie 2009, o 18:45

Tak się zastanawiam czy ktoś z was kupił kiedyś komara lub inne części ze złomu, i ile daliście za niego? ja w najbliższym czasie chce się przejechać na złomowisko (największe w rejonie) mam nadzieje objechać wszystkie w okolicy... Tata mówił że na złomie są bosze 2000W za 30 złotych... (ponaprawiane) chce sie tam przejechać, jak będzie tanio to może jakieś silniki zakupie :D złomu nigdy niezawiele :roll: bardzo jestem ciekaw cen tych żeczy...
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

kupowaliście kiedyś komara/silniki/części ze złomu???

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 sie 2009, o 18:45

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Laszlo » 2 sie 2009, o 18:51

Kupiłem komara, bez kół, baku, swiecy i gaźnika za 40zł. Silnik był sprawny.
-Jak byś ostatni raz jechał motocyklem, to jak byś jechał?
-zapie*ał bym ile wlezie ;]
Avatar użytkownika
Laszlo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 466
Dołączył(a): 26 cze 2008, o 16:04
Lokalizacja: Gorzkowice

Postprzez Arczi » 2 sie 2009, o 18:57

albo trafisz na wycene (pińcet,panie toć to zabytek)

albo 1,50 za kg.

[ Dodano: 02 Sie 2009, 18:58 ]

Ja naprzykład,całe nowe oblachowanie do FSO 1500,i komar bez kół zapłaciłem 90 zł.

hehe powinni dopłacić,za to,że wygrzebałem go z 1,5 metrowej góry złomu :wink:

silnik zastany,wlałem benzyny rozruszałem,i jeżdzę do dzisiaj,silnik jeszcze na plombie 8)
Avatar użytkownika
Arczi
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 22:14
Lokalizacja: WL

Postprzez Adamas1 » 2 sie 2009, o 19:16

szczęściarz, ty Arczi wogóle masz szczęście :D ale jak poszliście na złom, zapytaliście się czy mają komary??? czy poszliście i powiedziałeś że się chcesz rozejrzeć??? a o tym komarze tywoim Arczi czytałem :> ja w garażu mam rączke od biegów żółtą :> chciałbym za 40 kupić komara :D fajniej by było jakby miał koła, bo w domu mam same 17'' koła... a od swojego nie wyciągne :shock: chyba jutro tam podjade (12km)
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

Postprzez Arczi » 2 sie 2009, o 19:23

praktycznie na każdym złomie,na jaki uczęszczam maja koła od komara,można wybierać i przebierać.

wpadasz,i mówisz,że chciałeś się rozejżeć,bo szukasz czegoś do roweru bla bla bla,lub poprostu "mozna się rozejżeć?",Ja tak mówie.
Z kąd mają wiedzieć czy mają coś do komara?,oni zazwyczaj maja wyje*ane na to co tam leży,trzeba się dobrze rozglądać,Ja tego swojego wygrzebałem,bo zobaczyłem kawałek błotnika z tablica rerejstracyjną.
Avatar użytkownika
Arczi
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 22:14
Lokalizacja: WL

Postprzez Adamas1 » 2 sie 2009, o 19:32

haha a czym tam byłeś???bo jak nawet znajde klasyka, a będe tam 50-t-1 to nie będe miał jak go wziąć... :mrgreen: chyba... żeby go spowrotem głeboko ''zakopać'' w złomie... fajnie by było jakiegoś klasyka wykopać, ponażekać na niego i wziąć za pare dyszek... :yes: tak sie jeszcze zastanawiam, bo przecierz tego nie pójdzie zarejestrować, ja mam blisko ''polne, leśne drogi'' jak mnie policja na takim czymś złapie w takiej polnej drodze, to co mi mogą zrobić??? , a jak go bym pchał, to też mnie mogą skontrolować??? bo najwyżej bym kawałek przepchał przez szose...

karte mam, światłą klakson, lusterko wszystko ok by było....
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

Postprzez Komar Rider » 2 sie 2009, o 19:38

Mi kolega dał cynk, że na złomie jest Bzyk 2350, bez kół, silnika itp. Poszedłem z nim pchając wózek, pokazał mi gdzie leżał ale już go nie było. Wlazłem do kontenera i już się miałem zbierać gdy zobaczyłem wystające widełki :) Po wygrzebaniu spod kilkunastu rur, okazało się, że jest to 2350.

Kupiłem go za 10 zł :) Jeszcze trafiłem bak do Komara za 1 zł. A jak przychodzę i gościu wyskoczy, żeby pomóc to ja mówię, że przyszedłem się rozejrzeć :)

ostatnio nawet widziałem koła od WSK :)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Adamas1 » 2 sie 2009, o 19:41

Komarider gdzie masz avatara???
heh narazie też pojade się rozejrzeć... w tygodniu jakoś jutro czasu niebędzie :cry:
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

Postprzez Komar Rider » 2 sie 2009, o 19:43

Ukradli :P
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Arczi » 2 sie 2009, o 20:06

Adamas1 napisał(a):haha a czym tam byłeś???


zazwyczaj Lanosem,raz byłem sireną,jak jest akcja,to ojciec jedzie do domu po VW T2..teraz naszczęście za 2 tyg będzie już jazda bez Ojca :D

Adamas1 napisał(a): tak sie jeszcze zastanawiam, bo przecierz tego nie pójdzie zarejestrować, ja mam blisko ''polne, leśne drogi''


jak kupujesz jakaś rame ze złomu,a jest to jakiś autoryzowany złom,to mów,zeby napisali Ci oświadczenie...
np.Data/Ja****(imie nazwisko,pesel,nr dowodu),zakupiłem ramę od motoroweru marki *******(nr ramy itp),w skupie metali*** (nazwa i adres) pieczątka i podpis pani zza biurka.

W takim wypadku najlepiej mieć flaszeczkę albo dobrą kawe,wtedy jest łatwiejsza rozmowa,bo nie kazdy Ci takie oświadczenie napisze.

po takim zabiegu mozna normalnie zarerejstrować.
Avatar użytkownika
Arczi
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 22:14
Lokalizacja: WL

Postprzez Adamas1 » 2 sie 2009, o 20:24

aha :mrgreen: tak z ciekawości ile płacicie OC??? bo mnie troche przerazili,jak miałem swojego pierwszego rometa... 97 złotych... zapłaciłem poczym za rok wypowiedziałem z nimi umowę...teraz mam zarejestrowanego 50-t-1 na siebie i tate, narazie nie płaciłem OC bo jak go kupiłem to był opłaconyna rok... :yes: ciekawe ile za pare miesięcy będe musiał zapłacić... :]
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

Postprzez Kuba » 2 sie 2009, o 21:25

ja też mam, miałem 97, ale jak mi PZU dorypie składkę po wypadku to będzie ciągnąć po kieszeni :/
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Rafał » 2 sie 2009, o 21:27

Arczi napisał(a):jak kupujesz jakaś rame ze złomu,a jest to jakiś autoryzowany złom,to mów,zeby napisali Ci oświadczenie...
np.Data/Ja****(imie nazwisko,pesel,nr dowodu),zakupiłem ramę od motoroweru marki *******(nr ramy itp),w skupie metali*** (nazwa i adres) pieczątka i podpis pani zza biurka.


Ojj ale to jest prawie że nie możliwe, u mnie Józio nie ma chyba nawet pieczątek(chyba że z kartofla :D) Wracając do tematu, kolega Barthezz kupił za 15zł 2 cyle z tłokami do jawki(bez progów) jakieś dekle i ściągacz.
Adams - jak chcesz się dowiedź to może lepiej napisz osobny temat.
Avatar użytkownika
Rafał
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 575
Dołączył(a): 14 sty 2008, o 20:17
Lokalizacja: Trawniki

Postprzez Komar Rider » 2 sie 2009, o 23:03

Pojazd zezłomowany=pojazd wyrejestrowany=niemożliwość zarejestrowania normalną drogą :)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Arczi » 2 sie 2009, o 23:05

znajomy tak zarejestrował WFM M52,moja tak samo będzie.
Avatar użytkownika
Arczi
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 22:14
Lokalizacja: WL

Następna strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 124 gości