Jaki motorower / skuter wybrać ?

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez Piotrek.P » 5 cze 2011, o 15:09

bierz zippa pro 50 :D poiękna maszyna 2 tarczowki i fajny wygląd i mieści się w cenie i masz duzy zakres części zamiennych/tuningowych :D
Obrazek
komara może mieć każdy, Deltę nieliczni...

ale ja mam i to i to :mrgreen:
Avatar użytkownika
Piotrek.P
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): 8 mar 2010, o 22:45
Lokalizacja: Dubicze Cerkiewne
Pojazdy: dleta rmr 24 i wieeeeeele wiele innych :)

Postprzez Pani Kontekstowa » 5 cze 2011, o 15:09

Pani Kontekstowa
 

Postprzez kajtkozo » 5 cze 2011, o 15:29

Jak tak to bierz Zippa i pakuj silnik 125 albo 110 i nie pitol się z pojemnością 50. Z takim silnikiem będzie Ci nadal mało palił, a osiągi wzrosną znacznie, a części podobno tanie jak barszcz, a dostępność bardzo dobra.
Obrazek
Avatar użytkownika
kajtkozo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 20:51
Lokalizacja: Łowicz

Postprzez Patryk. » 5 cze 2011, o 15:32

Lepiej niech kupi zdechłego simsona lub romet-a nie ? ; )

Wbrew twoim marzeniom - nie. Jak chce wybrać pomiędzy Zetką a Pro 50 to niech bierze Zetkę. A nie wpychać gościowi na umów Komara albo Simzłoma ...
Patryk.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2119
Dołączył(a): 25 lip 2009, o 11:35
Pochwały: 7

Postprzez Łukasz. » 5 cze 2011, o 16:20

Lepiej niech kupi zdechłego simsona lub romet-a nie ? ; )

No cóż, motorower to "inwestycja" na raptem... najwyżej pięć lat? Więc może faktycznie lepiej rometa kupic? :D Dobra, teraz na poważnie.

Przychodzi osiemnaście, przychodzi prawko, a motorower stanie zapomniany, i nie mów mi, że tak nie będzie - Wiem po sobie, prawko zdobyłem, to rometa nawet nie przepalam... a wcześniej to do kumpla, na przejażdżkę itp. tylko romet, ewentualnie rower, bo na paliwo nie było :P Minie osiemnaście, prawko zdasz, czego ci z całego serca życzę, i na pewno będziesz szukał pieniędzy na samochód, i na 80% wtedy będziesz sprzedawał motorower, który właśnie chcesz kupić :] a te co podałeś, za bardzo chodliwym towarem w przedziale używanych motorowerów nie są ;) Więc jak już kupować motorower, to już zacznij myśleć o takim, którego używanego będzie łatwo sprzedać.

Dobra, dość wykładu, teraz pytanie do Ciebie: tylko nówki, czy używane też wchodzą w grę?
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez Marcek » 5 cze 2011, o 16:42

Łukasz. napisał(a):Przychodzi osiemnaście, przychodzi prawko, a motorower stanie zapomniany, i nie mów mi, że tak nie będzie

Mam prawko, mam samochód, a gdyby nie to, że nie odważyłbym się jechać Komarem do pracy, to tikacz stałby nieruszany. Chociaż rzeczywiście, ostatnio mało jeżdżę Komarem, ale to ze względu na ceny paliwa. Jak mam blisko i po niezbyt ruchliwej drodze to biorę rower.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Matexon » 5 cze 2011, o 21:46

Powiem tak miałem za sobą 2 skutery teraz chciałbym zacząć z manualną skrzynią biegów i właśnie bym chciał Rometa albo Zippa . Za rok mam zamiar kupić yamahe tzr albo cos w tym stylu . I bym chciał znać opinie do tych właśnie 2 modeli .
Matexon
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 cze 2011, o 09:44

Postprzez Kuba » 5 cze 2011, o 22:33

Matexon napisał(a):teraz chciałbym zacząć z manualną skrzynią biegów


już cię lubię :D weź zippa ;)
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Matexon » 7 cze 2011, o 15:51

Matexon
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 cze 2011, o 09:44

Postprzez kajtkozo » 7 cze 2011, o 16:26

Jeden z lepszych enduro 50 na rynku, co tu dużo gadać.
Obrazek
Avatar użytkownika
kajtkozo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 20:51
Lokalizacja: Łowicz

Poprzednia strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości