malowanie żarówek

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

malowanie żarówek

Postprzez Junak » 9 sie 2007, o 23:19

nigdzie nie moge dostać pomarańczowych żarówek na 6V, u mnie są tylko białe i moje pytanie jest takie czym można je pomalować?? jak nazywa się taka farba i ile może kosztować??
Junak - legenda polskich szos
Avatar użytkownika
Junak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 866
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 20:46
Lokalizacja: Kruszyna(koło Sulechowa)
Pojazdy: FSO 125p, Komar, Junak M10, Jawa TS350

malowanie żarówek

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 sie 2007, o 23:19

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Jakub Knight » 9 sie 2007, o 23:21

Chyba można malowac, wujek widziałem miał pomalowane i chyba działały, ale jak sie farba nazywa i ile kosztuje to nie wiem :wink:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Piotrek » 9 sie 2007, o 23:45

Pomaluj pomarańczowym markerem. To jest kierunkowskaz więc miga w związku z tym nie wytworzy sie wysoka temperatura na długo i farba nie ściemnieje.

Chłopaki tam malowali żarówki w przedniej lampie (na niebiesko) i mieli niby xenon efekt :p niestety jak wiadomo ta żarówka świeci cały czas i z czasem marker przypalał się i żarówka zaczyna świecić bardziej na zielonkawo niż na niebiesko. Ale Tobie w rzadko używanym kierunkowskazie to nie zaszkodzi.
Ostatnio edytowano 10 sie 2007, o 14:05 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Marcek » 10 sie 2007, o 13:46

Chłopaki tam malowali żarówki w przedniej lampie (na niebiesko) i mieli niby xenon efekt


Jechałem raz (na szczęście w roli pasażera) samochodem z takimi żarówkami. Przeciętna latarka świeci lepiej od tego wynalazku (były to jakiś tanie podróbki).
Jednak w kierunkach moim zdaniem można pomalować.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 315 gości