Pokrowce na siedzenia.

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Pokrowce na siedzenia.

Postprzez Angler » 17 paź 2018, o 18:23

Witojcie!

Szukam pokrowców do Nyssana X-traila. Ogólnie próba z "uniwersalnymi" okazała się fiaskiem (pi&^%4e fotle kubełkowe!) i teraz trzeba by kupić coś co je w jakimś stopniu zabezpieczy i teraz pytanie, czego kurde szukać? Może ktoś poratuje podpowiedzią?
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.

Pokrowce na siedzenia.

Postprzez Pani Kontekstowa » 17 paź 2018, o 18:23

Pani Kontekstowa
 

Pokrowce na siedzenia.

Postprzez dieludolfs » 20 paź 2018, o 21:16

Chyba tylko szyte na miarę pod dany model samochodu, żeby pasowały idealnie do foteli. Niestety nie będą tak tanie jak uniwersalne :D
Avatar użytkownika
dieludolfs
#mod
#mod
 
Posty: 8314
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 21:47
Lokalizacja: Bądkowo k.Włocławka.
Pochwały: 41
Pojazdy: Mercedes E300 turbodiesel T-Modell

Pokrowce na siedzenia.

Postprzez Tomek » 21 paź 2018, o 19:36

Zakładałem dedykowane do Fiesty (coś koło 200 zł za kpl). Pokrowce w miarę wyglądały, ale było kilka problemów:
- zmontowanie tego na haczykach z kompletu graniczy z cudem. Bez kombinowania się nie obeszło. Zbyt krótkie paseczki pominę...
- pokrowiec na tył miał przewidziany zamek do dzielonej kanapy. Nie miał niestety przewidzianego miejsca na środkowy pas :facepalm: Do tego po rozpięciu zamka pokrowiec zaczynał latać ponieważ o okolicy zamka nie było pasków podtrzymujących go.
- Cholernie ciężko to naciągnąć. Pomimo prób jednak lekko odstają, a po jakimś czasie paski zaczynały się nadpruwać.

Generalnie nie polecam. Kiedy miałem do przewiezienia wyjątkowo brudne rzeczy to rozkładałem sobie jakieś szmaty i wychodziło 10x szybciej :)
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości