Prąd na budowie

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Prąd na budowie

Postprzez czarekm » 10 lut 2022, o 11:42

Witam, Czy ktoś zakładał na budowie prąd tymczasowy (budowlany) i może powiedzieć ile to mnie więcej go kosztował? Mi elektryk wycenił 1500 zł za materiały, 600 zł za prace plus 300 zł za zwyżkę żeby dostać się na słup - razem 2400.
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06

Prąd na budowie

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 lut 2022, o 11:42

Pani Kontekstowa
 

Re: Prąd na budowie

Postprzez bereniko » 10 lut 2022, o 12:56

To i tak dobre wyceny. Sam obecnie jestem w trakcie budowy domu i mi wycenił znacznie drożej (buduję się w Mazowieckim a tutaj ceny są czasami naprawdę wysokie).
Poza tym czy nie lepiej kupić agregat prądotwórczy i czekać na przyłączenie właściwego prądu w skrzynce niż się bawić z urzędami i czekać aż ktoś łaskawie wykona zlecone zadanie? Plus taki, że zawsze się później ma alternatywę jak np wyłączą prąd lub coś się stanie. Sam zakupiłem taki agregat prądotwórczy w Leroy Merlin.

Aktualnie dobrze daje sobie radę z praktycznie wszystkimi urządzeniami, po budowie zostawię go sobie jako awaryjne dodatkowe zabezpieczenie.
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości