Sklep u "grubego"

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Postprzez Konrad » 3 mar 2009, o 21:35

W Imielinie jest sklep Stasia 8) Gościu jest nieziemski, sprzedaje tajle nawet nie marki okinoi, podejrzewamy że tłoki sam odlewa ze starych klamek. Ceny zaporowe a jakość gorzej niż marna :| Najlepszy był motyw jak poszedłem z nr. katalogowym przerywacza bosh do awo. Podchodzę do lady i mówię :

- Chciałbym zamówić a jeżeli macie na stanie to kupić przerywacz do mercedesa nr. katalogowy taki i taki :wink:
- To mercedes ma jeszcze przerywacze ?
- Tak
- To napewno nie mercedes, jesteś pewien?
- Tak jestem pewien, może Pan poprostu wybrać nr. do hurtowni i zamówić to cudo, które kryje się pod tym nr. katalogowym ?
- (gościu dzwoni)
- Przyjedź o 17 będzie dostawa :D

Przyjeżdżam o 17 podchodzę do lady, gościu wręcza mi przerywacz, zapłaciłem i mówię:
- a teraz Pan wierzy że merol ma przerywacz ?
- no teraz tak . . .

I taka gatka ze sprzedawcami, zamiast od razu zamówić (ba niedość że przychodzę z nr. katalogowym to jeszcze wydziwia ) to robią niepotrzebne zamieszanie i kolejkę w sklepie
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3

Postprzez Pani Kontekstowa » 3 mar 2009, o 21:35

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Laskos » 4 mar 2009, o 16:00

kaminiak napisał(a):-Ma pani gaźnik do Jawki?
-Tak mam
-A może pani pokazać??
-Tak moge
-to poproszę
-(idzie szuka ok 2min)
-Ile za to coś?
-220zł xD

Ta... abo Grzyba za kask chciała skroić na chyba 180 zeta(gówno jakieś, nawet podbródka nie było), a ja za swój(w cholere lepszy) na Nowolipkach dałem 90 O.o

Albo jak tobie zrobiła afere czy nominały czy nie(fakt że nie wiedziałeś, ale mogła dziwa wytłumaczyć, a nie ośmieszać przy kilku chłopa..)... No wnerwiła mnie wtedy. Jedyne co, to tanie ma pierścionki (dawałem 2 zł za sztuke).
Zacieranie "eSa": 360/1000 km :F
Sezon zakończony. Nabite: 3100 km
Na SFT jest ***, jedziesz, muł taki ku*ewny i jak wyrwie, to nie wiadomo czy cisnąć, czy ratować plastiki, czy hamować

De gustibus non est disputandum.
Avatar użytkownika
Laskos
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 21:54
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez gacekx1 » 9 mar 2009, o 19:36

Dziś udałem sie do "grubego" i ku mojemu zdziwieniu pokazuje mi cala szafe częsci ZMD. Kilkanaście tłoków do wsk rometów i inne. ma nawet połowki do rometa, cylindry, walki zębatki, wszystko z epoki. Mówił że znalazł hurtownie gdzie wyprzedaja zapasy. Miał parę wałków zdawdzych do WSK. Pytam sie czy ma jescze oprócz tych. Powiedział że w magazynie gdzie bierze jest jescze jakaś tona tych wałków.

Drogo chce. tłok do wsk 125 55zł do rometa 36zł a wałki do skrzyni wsk ok 25-30zł. Cylinder wsk nieurzywany z epoki 210zł. To według was drogo????
Jednak wału jak nie miał tak nie ma. Tylko te tajwańskie.
Avatar użytkownika
gacekx1
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 23 mar 2008, o 22:07
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 2
Pojazdy: Audi A4B6 1.9 TDI avb, WSK 125

Postprzez Koner » 9 mar 2009, o 19:41

gacekx1 napisał(a):Mówił że znalazł hurtownie gdzie wyprzedaja zapasy

Podpytaj się o tę hurtownie i może tam uda Ci się taniej kupić części.Zawsze idzie się jakoś dogadać :wink:
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez gacekx1 » 9 mar 2009, o 19:50

Raczej sie nie dogadamy. To twardy gość. Np. tłoki do wsk pewnie bierze po 10-15 zeta a sprzedaje za 55 (tyle jest na pieczątce na tłoku sprzed prawie 20 lat)))))) :D
Coś wspominał że bierze chyba w różnych miejscach. Mówił coś o Szczecinie.
Avatar użytkownika
gacekx1
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 23 mar 2008, o 22:07
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 2
Pojazdy: Audi A4B6 1.9 TDI avb, WSK 125

Postprzez Tomek » 9 mar 2009, o 19:54

może kręci żebyś kupował od jego, a nie z hurtowni :D
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Postprzez gacekx1 » 9 mar 2009, o 19:58

napewno coś ściemnia. Może ktoś coś chciałby u niego kupić?? Moge sie zapytać. Oczywiście + koszty wysylki zależne od wagi.
Avatar użytkownika
gacekx1
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 23 mar 2008, o 22:07
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 2
Pojazdy: Audi A4B6 1.9 TDI avb, WSK 125

Postprzez Barthezz » 9 mar 2009, o 20:05

Ja sprzedawałem oryginalne ZMD tłoki do WSK po 30zł/sztuka. Drogo ten kolo chce :D :P gacekx1 nie koniecznie sie tego kolesia pytaj :D W innych sklepach może coś powiedzą :D A że ze Szczecina to pewnie bajka, bo troche w lubelszczyzny tam jest :D :P
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez gacekx1 » 9 mar 2009, o 20:08

W innych sklepach nic nie maja oryginalnego. Przynajmniej w Tomaszowie Lubelskim.
Avatar użytkownika
gacekx1
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 23 mar 2008, o 22:07
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 2
Pojazdy: Audi A4B6 1.9 TDI avb, WSK 125

Postprzez Barthezz » 9 mar 2009, o 20:11

To lepiej daruj sobie to z tymi częściami ;) Ja bym szukał podróbek z "epoki" ;) A 55zł za tłok to przesada... ;)
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez gacekx1 » 9 mar 2009, o 20:14

Trochę zdzierskie ceny. I tak nie będe kupował takich drogich rzeczy. narazie mam zapasowy tlok do wsk oryginal kupiony od kumpla "za piwo"
Avatar użytkownika
gacekx1
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 23 mar 2008, o 22:07
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 2
Pojazdy: Audi A4B6 1.9 TDI avb, WSK 125

Postprzez Barthezz » 9 mar 2009, o 20:16

gacekx1 napisał(a):Trochę zdzierskie ceny

To mało powiedziane :D Może ten kolo za te tłoki w magazynie kupuje 50zł za tłok :D To by wyjaśniało ceny ;]
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez Marcinek13 » 9 mar 2009, o 22:52

Laskos napisał(a):Albo jak tobie zrobiła afere czy nominały czy nie(fakt że nie wiedziałeś, ale mogła dziwa wytłumaczyć, a nie ośmieszać przy kilku chłopa..)... No wnerwiła mnie wtedy. Jedyne co, to tanie ma pierścionki (dawałem 2 zł za sztuke).

Hahaa to było dobre. :D Mogła jednak wytłumaczyć a nie tylko przez 10min uczy mnie manier doibrego zachowania :DD
Ale tobie z tymi simeringami (OMG :P)...
Marcinek13
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 mar 2009, o 20:21

Postprzez Tomek » 9 mar 2009, o 22:58

A koło mnie to najbliższy sklep jest w Bielsku Podlaskim. Tam nie ma problemu. Jak szukałem linki do delty to powiedzieli spokojnie że nie ma ale mogą sprowadzić, a jak mi się śpieszy to żebym sprawdził linkę od Stelli bo raczej pasuje. U mnie w razie czegoś to można odwieźć część i albo oddadzą kasę albo doradzą coś innego, ogólnie po fajni sprzedawcy tam są :D
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Postprzez Błażej » 9 mar 2009, o 23:15

gacekx1 napisał(a):pokazuje mi cala szafe częsci ZMD. Kilkanaście tłoków do wsk rometów i inn



Kupie Tłok nominalny do rometa selekcji NB !!

zapłace kupcie mi go gdzies w sklepie pomózcie koledze
Avatar użytkownika
Błażej
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2734
Dołączył(a): 29 gru 2008, o 08:50
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości