Ciągle zadawawanie pytań typu...

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Ciągle zadawawanie pytań typu...

Postprzez mikolaj900 » 24 paź 2009, o 17:54

Siema :)


Zakładam temacik pod tytułem ,Ciągle zadawawanie pytań typu..."

A chodzi o to, czy jak wyjedziecie swoimi motorami na drogę itd... to wasi koledzy zaraz pytają się pytaniami typu ,,Daj się jachnąć, daj się przejechać itp"


Mnie już od tego głowa boli, jak wyjadę swoim simkiem na moją drogę, może troszeczkę dalej (bo u mnie same polne drogi są prawie) i pytają się mnie stale czy dam im się przejechać :shock: Boże, zgłupieć można... Ledwo wyjadę, i już machają rękoma w moją stronę, żebym dał się przejechać, ale tylko tutaj, ale troszeczkę :!: Zgłupieć idzie :D

Macie czasami takie przypadki ? Możemy o nich pogadać :)

Raz mój kolega dał się przejechać takiemu z 4 czy tam 5 klasy swoim skuterem, to koziołkował xD rys się narobiło trochę czy czegoś tam... ale nie aż tak mocno.
Darmowe zaproszenia lockerz.com !

Wejdź na stronę http://www.stronylockerz.cba.pl/zaplockerz lub na www.lockerz-forum.cba.pl/zaplockerz

Zero spamu !
mikolaj900
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 paź 2009, o 19:07

Ciągle zadawawanie pytań typu...

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 paź 2009, o 17:54

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 24 paź 2009, o 18:13

no to trzeba jasno sie określić i tyle :P no chyba że to jakiś inny user z motomaniaków, np jakiś mariusz czy zielarz to nie stawiać oporu tylko jechane :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Łukasz. » 24 paź 2009, o 20:59

Mariusz napisał(a):no chyba że to jakiś inny user z motomaniaków, np jakiś mariusz czy zielarz to nie stawiać oporu tylko jechane

Nie, wtedy szczególnie nie dawać mu się przejechać, bo on zawsze coś spieprzy :D Mariusz nie obraź się
Mieć to ja tak kiedyś miałem, ale już to się skończyło. Chyba wszyscy z tego wydorośli :]
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez buszmen222 » 24 paź 2009, o 23:50

mikolaj900 napisał(a):A chodzi o to, czy jak wyjedziecie swoimi motorami na drogę itd... to wasi koledzy zaraz pytają się pytaniami typu ,,Daj się jachnąć, daj się przejechać itp"


Mnie już od tego głowa boli, jak wyjadę swoim simkiem na moją drogę, może troszeczkę dalej (bo u mnie same polne drogi są prawie) i pytają się mnie stale czy dam im się przejechać :shock: Boże, zgłupieć można... Ledwo wyjadę, i już machają rękoma w moją stronę, żebym dał się przejechać, ale tylko tutaj, ale troszeczkę :!: Zgłupieć idzie :D

Macie czasami takie przypadki ? Możemy o nich pogadać :)

no ja znam pewna osobe ktora ''na sepa'' :F gdy tylko cos u mnie w garazu sie pojawi leci oblookac co i jak a przy okazji wyjezdzic troche paliwa :mrgreen:
Obrazek
GO GO V6 RANGERS ! :twisted:
Avatar użytkownika
buszmen222
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 18 maja 2007, o 18:09
Lokalizacja: Panki

Postprzez marcing17 » 25 paź 2009, o 10:45

Może i tak, ale jak sie coś zepsuje, to potem sępisz żeby naprawić co? :>
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Krzysztof1993 » 25 paź 2009, o 11:09

Ja daje tylko zaufanym kolegom np: Z jakiegoś zlotu lub forum motomaniaków:D.
Innym nie daje:). Nawet mój ojciec teraz nie wsiada bo twierdzi że nie umie nim jeździć bo jest zbyt czuły w biegach ten moj sim itp.
KOBIETY TO ZŁO!!
Avatar użytkownika
Krzysztof1993
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2200
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 18:28
Lokalizacja: Skierniewice
Pochwały: 7
Pojazdy: SZROT

Postprzez Komar Rider » 25 paź 2009, o 13:28

Ja niestety nie miałem takiej okazji :) Ale dałbym się przejechać tylko zaufanym kolegom ;)

Mariusz napisał(a):np jakiś mariusz czy zielarz to nie stawiać oporu tylko jechane


Albo marycha :D

paliwo napisał(a):Ja daje tylko zaufanym kolegom


:roll: :mrgreen:
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Kuba » 25 paź 2009, o 13:45

haha dobre
na moim komarku nikt nie jeździ, ostatnio nawet ja :F stoi sobie w garażu zapakowany w gąbki i przykryty kocykiem, żeby mu zimno nie było
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez mikolaj900 » 25 paź 2009, o 16:50

Ale ja ledwo wyjadę i już machają do mnie rękoma xD
Darmowe zaproszenia lockerz.com !

Wejdź na stronę http://www.stronylockerz.cba.pl/zaplockerz lub na www.lockerz-forum.cba.pl/zaplockerz

Zero spamu !
mikolaj900
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 paź 2009, o 19:07

Postprzez Mariusz » 25 paź 2009, o 17:17

heh, albo kupić sobie jakiś ciężki sprzęt, jak śmigałem cześką to już nie sępili sie przejechać, jak coś mówiłem że ten sprzęt ma 22 konie, 170kg masy i przy nieostrożnym ruszaniu można przetrącić kręgosłup :D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez mikolaj900 » 25 paź 2009, o 17:25

Bo u mnie to bardziej takie są ,,Biedaki", zobaczą jak ktoś jedzie motorem i zaraz walą teksty typu ,,ale gówno" itp... Zazdroszczą, że ohohoh :D
Darmowe zaproszenia lockerz.com !

Wejdź na stronę http://www.stronylockerz.cba.pl/zaplockerz lub na www.lockerz-forum.cba.pl/zaplockerz

Zero spamu !
mikolaj900
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 paź 2009, o 19:07

Postprzez Karol. » 25 paź 2009, o 18:33

Ja dawałem ogara 205 ale już nie daję i nie dam. Po tym jak mi dziewczyna zjechała silnik że biegi wyskakiwały, kumpel się wywrócił a inny wjechał sąsiadce w auto krzywiąc mi koło to mówię: ku*** koniec. Nigdy nie dam bo silnik złożony na: ZMD, SKF, FŁT, a mnie to pochłonęło ponad 200 zł.
P.S. Taka anegdotka: podjeżdżam pod sklep, stawiam ogara na parkingu, idę po colę, stoję w kolejce. Znajomy wpada do sklepu i mówi: Karol! jakieś h*** ci motor kradną! Ja wypadam ze sklepu i rzeczywiście: jakieś 2 dupki 12-14 lat mi moto chcą na pycha odpalić(a że był przed remontem to niechętnie odpalał nawet na pych). Ja do nich: wy sku***! Jeden uciekł mi niestety a drugi dostał po pysku.
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Postprzez mikolaj900 » 25 paź 2009, o 18:58

Karol! za takie coś to ja bym takiego kolesia zaje*** :D

Ja tak samo miałem, jadę do sklepu motorem (1 km jest sklep ode mnie) stawiam motor, idę po zakupy, wychodzę i słyszę takie coś:

- Ej, daj się jachnąć, ej daj się przejechać, ale tylko kawałeczek, ale tylko tutaj.

Jeszcze na motor wchodzą :evil: I tak za każdym razem u mnie jest... Jeszcze nie odpalę, już stoją psy na mojej drodze (a o psy to chodzi mi o moich sąsiadów, bo ledwo wyjadę i już takich 2 rowerami jedzie, żeby ze mną pogadać, lub pokłócić się, że mam motor gówno i takie tam...)

A raz ich tak załatwiłem, że ze śmiechu nie mogłem. Odpaliłem simka, pojechałem na moją drogę pojeździć sobie, jeden już jedzie swoim rowerem, a ja do chaty zawróciłem się, i nie potrzebnie ten koleś tym rowerem przyjechał xD Zaraz mu uciekłem :D

A pewnego dnia to się załamałem normalnie, a powód był nie jaki, że każdego dnia pytali mnie się, czy dam im się przejechać.
Darmowe zaproszenia lockerz.com !

Wejdź na stronę http://www.stronylockerz.cba.pl/zaplockerz lub na www.lockerz-forum.cba.pl/zaplockerz

Zero spamu !
mikolaj900
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 paź 2009, o 19:07

Postprzez Karol. » 25 paź 2009, o 19:15

mikolaj900 napisał(a): Karol! za takie coś to ja bym takiego kolesia zaje***

to bym poszedł siedzieć bo ten co go dorwałem to policjanta ma w rodzinie i chyba dlatego tak wolno uciekał :D

[ Dodano: 25 Paź 2009, 18:17 ]

mikolaj900 to nie umiesz im powiedzieć że by się od*** bo w pysk albo coś w tym stylu? u mnie to działa nie zawsze ale coś :)
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Postprzez mikolaj900 » 25 paź 2009, o 20:02

No mogę powiedzieć, i nie, że się boję, ale powiem, że mnie jest bardzo ciężko zdenerwować xD
Darmowe zaproszenia lockerz.com !

Wejdź na stronę http://www.stronylockerz.cba.pl/zaplockerz lub na www.lockerz-forum.cba.pl/zaplockerz

Zero spamu !
mikolaj900
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 paź 2009, o 19:07

Następna strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości