Halogeny

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Mariusz » 29 lip 2007, o 18:41

ja bym tam wolał oryginalną syrenkę ;) a widziałem dzisiaj w garażu pudełko po reflektorach do malucha właśnie marki WESEM, a w środku były... Zelmot'owskie :) nie reflektory, tylko zwykłe lampy, może źle to ująłem, prosze sie nie napalać :D:D:D a tak wogóle to wiecie może w jakim pojeździe mogły być okrągłe, czerwone lampy? takie na żarówkę bagnetową, i w takiej śmiesznej pozycji bo niczym lampka naftowa taka żarówka z lustrem wygląda :P miałem takie coś w komarze zamontowane, a wymontowałem z jakiegoś chyba ruskiego sprzętu, bo taki śmieszny, z napisami na błotnikach MZ, ale mztka to to nie była, i sama lampa jest made in poland :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Pani Kontekstowa » 29 lip 2007, o 18:41

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 29 lip 2007, o 18:46

ja bym tam wolał oryginalną syrenkę ;) a widziałem dzisiaj w garażu pudełko po reflektorach do malucha właśnie marki WESEM, a w środku były... Zelmot'owskie :) nie reflektory, tylko zwykłe lampy, może źle to ująłem, prosze sie nie napalać :D:D:D a tak wogóle to wiecie może w jakim pojeździe mogły być okrągłe, czerwone lampy? takie na żarówkę bagnetową, i w takiej śmiesznej pozycji bo niczym lampka naftowa taka żarówka z lustrem wygląda :P miałem takie coś w komarze zamontowane, a wymontowałem z jakiegoś chyba ruskiego sprzętu, bo taki śmieszny, z napisami na błotnikach MZ, ale mztka to to nie była, i sama lampa jest made in poland :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Alonzo » 29 lip 2007, o 19:44

ja nie chce przerabiac syreny, bedzie oryginalna tylko bardzo zadbana i te reflektory, przeciez byly rpodukowane takie oryginalnie do syren :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez KLINAR » 29 lip 2007, o 19:57

no Alonzo to sie spodziewasz autka jak ja :) tyle ze ja malczana :P ale w nim tez jest klimat i wgl ;p tyle ze moj ma urwane drzwi i skrzynia biegow zgrzyta :/ ale jak za 100 zl to nic innego nie mozna sie spodziewac :P A od czegos trzeba zaczac :) Ogolnie to ci zycze powodzenia ze znalezieniem dobrego sprzetu bo mi to nawet ciezko bylo malucha poszukac a co dopiero syrena :/
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Alonzo » 29 lip 2007, o 20:01

z syrena moze byc problem ale jesli w miescie nic nie znajde zostaje zawsze allegro, wiec jakas alternatywa jest :) ale w Pabianicach juz widzialem dwie syreny jedna 105l chyba na chodzie bo stala pod supermarketem, nie miala siedzenia pasazera ale takto w calkiem niezlym stanie, chcialem nawet karteczke zostawic z numerem ale stary powiedzial ze jeszcze nie teraz ze pod koniec wakacji sie tym zajmiemy, a druga pod blokiem zolta 104 ale poobijana jakby po gradobiciu byla wiec odpada :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez KLINAR » 29 lip 2007, o 20:13

to u mnie tylko kilka trabantow i wartborgow jezdzi po miescie :) syreny jeszcze nie widzialem :(
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Alonzo » 29 lip 2007, o 20:16

no to az przerazajace jeszcze z 10lat temu pelno ich jezdzilo i nagle wszystkie zniknely dzisiaj zobaczyc syrene to prawie cud, naprawde jest ich strasznie malo, pewnie niedlugo to czeka malczany :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez KLINAR » 29 lip 2007, o 20:29

juz sie doczekaly.... co prawda jakies 2 lata temu nie bylo zlomu na ktorym nie bylby malczan a teraz nie ma u mnie w miescie prawie zadnych... a jak juz sa to leza w szopie albo na podworku zajechane z zajechanymi silnikami :/ a kupic u mnie wueske to juz wogule cud i niecodzienne zjawisko :/ ludzie kupujcie stare sprzety i je odnawiajcie bo musi cos zostac z naszej starej polskiej motoryzacji!! jesli bedzie tak jak jest dotad to jeszcze kilka lat a po starej polskiej motoryzacji nie bedzie wogule sladu
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Mariusz » 29 lip 2007, o 21:47

no właśnie, i unia europejska dała dużo pozytywów, ale to jest ten negatyw, którego nie da się ukryć-zniszczyła polskie klasyki. nikt nie kupował już przecież malczana czy dużego fiaciora, bo i po co, jak za podobną kasę można mieć zajeżdżoną fiestę czy choćby i vectrę? no ale nic się nie zrobi, prawa rynku. szkoda tylko że jeszcze 10 lat temu kiedy jeszcze dało się spotkać syrenkę bezproblemowo, a trabancik to już wogóle, nikt się nie zajął tymi autami :/
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Alonzo » 29 lip 2007, o 22:34

tzn normalna kolej rzeczy nastapila czyli nowe wyparlo stare, dzisiaj syrenki maja tylko pasjonaci albo ludzie ktorych nie stac na inne auto :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez KLINAR » 30 lip 2007, o 07:34

Alonzo napisał(a):tzn normalna kolej rzeczy nastapila czyli nowe wyparlo stare, dzisiaj syrenki maja tylko pasjonaci albo ludzie ktorych nie stac na inne auto :P
ten tekst chyba dotyczy malczana :> bo syrenka jesli juz sie znajdzie to do az tak tanich nie nalezy
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Alonzo » 30 lip 2007, o 09:03

i syreny tez :P tylko syreny z ta roznica ze mieli syrene w prl'u potem jej nie sprzedali i dzisiaj ich nie stac na nic innego a wiadomo ze jazda syrena w dzisiajszych czasach jest nieoplacalna :P a malacz wlasnie tak jak piszesz czyli poporstu jesli nie stac ich na nic innego to malacza kupia zawsze jakies 4 kolka :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Mateusz » 30 lip 2007, o 15:05

U nas jest syrenka, jeździ od nowości u jednego właściciela.
Kiedyś się pytałem czy jest mozliwość odkupienia, to usłyszałem magiczne NIGDY W ŻYCIU. Ale w sumie co się dziwić dziadkowi... Jakby do mnie przyszedł ktoś w sprawie odkupienia Wierchowiny to usłyszałby to samo :D
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Mariusz » 30 lip 2007, o 18:25

Kiedyś się pytałem czy jest mozliwość odkupienia, to usłyszałem magiczne NIGDY W ŻYCIU.


no i tak ma być! brawo dziadzio ;) niech lepiej jeszcze nie wysprzedawają syrenek i malczanów młodym bo nie wiedzą na jakiego typa trafią :/ może w moich postach to dziwnie wygląda, bo przecież sam jestem młody i za małą kase sam bym syrenkę nabył, ale są jeszcze nasi rówieśnicy a nawet starsi którzy by kupili syrenkę a szczególnie malczana bo nie mają czym pola zaorać :/ za kilka lat jeszcze bardziej się wyklarują ci którzy kupują syrenki z pasji, bo będą jeszcze mniej te auta dostępne, przy większej dostępności tanich zachodnich aut, więc ci do zarzynania nie będą się już oglądać za biednymi malaczami :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 547 gości