co radzicie

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Gość » 31 lip 2007, o 22:33

ja pierdziele
Gość
 

Postprzez Pani Kontekstowa » 31 lip 2007, o 22:33

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Gość » 31 lip 2007, o 22:34

JA PIERDZIELE
Gość
 

Postprzez Gość » 31 lip 2007, o 22:35

1 raz na forum jestem podpowiedzcie jak zrobic takie odromne litery
Gość
 

Postprzez ronio » 31 lip 2007, o 22:39

Ja wime jak, jak wchodzisz na forum to wciskaj taki czerwony krzyzyk na gorze po prawej :D
KOMAR'74
Suzuki GSXR 1000 K5
BMW E32 735i
ronio
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1941
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:59
Lokalizacja: Szczytno

Postprzez Gość » 31 lip 2007, o 22:39

OMG
Gość
 

Postprzez Gość » 31 lip 2007, o 22:40

haha udalo sie jeah
Gość
 

Postprzez Mariusz » 31 lip 2007, o 22:45

heh, ale cep :lol: no niezły kolo :D:D:D

a więc powracając do tematu to ja ciągle trzymam się przy niedocenianych na przestrzeni lat starletkach! :D:D:D to są na prawdę mocne auta, lekkie, no ze starszych roczników to można mówić o bezpieczeństwie aktywnym w postaci wspomagania hamulcy, bo z biernego tylko pasy z blokadkami :P blachę toto ma cieniutką, wiem bo widziałem, poza tym jak na dworze stoi auto a rosa wychodzi, to widać jak są wzmocnienia maski bo jest taka cienka blacha że na miejscach niewzmocnionych wychodzi rosa szybciej :lol: ale daje to bardzo, ale to bardzo ładny w przypadku 1,3 stosunek mocy do masy, zresztą już takie nijakie 1.0 potrafi ładnie ruszyć spod świateł, i wstydu osiągami nie zrobi :) poza tym to bardzo czuć tą lekkość auta. puszczasz sprzęgło, auto momentalnie rusza. żadnego mielenia, oporów, przygasania itd. poprostu jedzie. miałem okazję do tej pory jeździć (po podwórku bo prawka jeszcze niet) astrą 1,6, i się do neij już trochę przyzwyczaiłem, i całkiem inna jazda. w astrze to zamieli ani nie poczujesz, a na mniej przyczepnej nawierzchni i tak rusza wolno. poza tym jak skręcasz to reakcja dopiero po chwili albo po puszczeniu ostrym gazu bo występuje podsterowność. a w toyotce? skręcasz, i jedzie już inaczej, to jest poprostu ciężkie do opisania :P najlepiej się przejechac :) i nie czuć ciężaru silnika, bo autko nie jest podsterowne, a miałem okazję to sprawdzić ćwicząc jazdę po podwórku na czas :lol: opisałem tu tą jazdę toyotą jakby to niewiadomo co było, a pewnie wszystkie autka tej klasy tak się prowadzą :P mniejsza o to, poprostu polecam autka tej klasy na początek ;) a jeśli corsy, fiesty, itd. sie tak nie prowadzą to polecam toyotkę ;)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez rolnik1234 » 31 lip 2007, o 22:48

Nie no chłopaki wyluzujcie nie po to zakładałem ten temat abyście sie kłócili o takie sprawy kompletny luz kto chce niech mieli swoją maszyną a kto nie chce niech nie mieli i koniec nie psujcie atmosfery takimi sprawami :D
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Mateusz » 31 lip 2007, o 22:52

Marycha już od dawna chciałem Ci to powiedzieć - Lubię te Twoje długie posty :!: :P
Na temat Starleta sie nie wypowiem bo zwyczajnie nie znam tego samochodu :oops: Przejrzałem troche alledrogo i wiem przynajmniej jak ten samochód wygląda. Sprawia wrażenie dobrze wykonanego - zresztą japończyk to japończyk ;) Ciekawi mnie tylko ile koni ma jednostka napędowa o pojemności 13oo cm3 :?:
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Mariusz » 31 lip 2007, o 22:58

no 1.3 ma 75 koni i 12 zaworów ;) przynajmniej te wcześniejsze roczniki, późniejsze chyba nawet miały 16 zaworów i o ile się nie mylę wyposażono je potem nawet we wtrysk. ale te nowsze to kosztują majątek :P no a co do wykonania to np. w moim roczniku (mojego auta a nie mojego urodzenia :P ) plastiki nie są milusie, ale są tak poskładane że nic nie trzeszczy! nic! w astrze jadąc po dziurach szybciej można usłyszeć nieudane techno, a toyotka skromne wnętrze ma ale wykonane perfekcyjnie :)

a co do postów? no obawiałem sie że połowa userów coponiektórych moich postów nawet nie czytała w całości zrażając się ich długością :P ale ja się podobają to dziękuję :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Mateusz » 31 lip 2007, o 23:03

No no 75 koni przy wadze jakieś 900 kg to już się jakoś zbiera ;) Na allegro jest Starlet 1.3 z wtryskiem za 4000 zł więc cena do zniesienia :)
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Alonzo » 31 lip 2007, o 23:11

siedzialem w starletce Marychy :D naprawde fajna mimo iz mala calkiem wygodna :D no i drazek biegow jest swietna akurat na wysokosci gdzie najwygodniej trzymac lapy przynajmniej mi :D i dosc duza szyba ze wszystko widac :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Mariusz » 1 sie 2007, o 00:10

no z mocą sięzgadza, ale waga sporo mniejsza :P dlatego taka przyśpiecha. 1.0 waży 650 kilo, a biorąc pod uwagę że oprzyrządowanie 1.3 wiele się od 1.0 nie różni, można bezpiecznie napisać że 1.3 waży 700 kilo :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Mariusz » 1 sie 2007, o 00:43

może walnę jakimś linkiem? :D:D:D
http://www.motofakty.pl/artykul/toyota_starlet.html
http://www.motofakty.pl/artykul/toyota_starlet_2.html
no i opinie użytkowników: http://www.motofakty.pl/opinie/index.ht ... &model=696
to jest generacja P8, i ją właśnie bym ci polecał. P9 jest za droga jak na 3-4 kafle, a P7-uboga... ja mam P7, jest właśnie leciutka, i podejrzewam że przyspieszenie z takim samym silnikiem będzie miała lepsze niż nowszy model, za sprawą niższej masy. ale P8 ma już w całkiem świeży wygląd (jeśli ktoś temu przeczy niech spojrzy na starszą generację), i jeszcze w miarę męski, bo ta nowsza generacja to już typowo damska. znów się upieram przy toyocie, polecając ją kolejnej osobie, ale poprostu jeśli nie chcesz wydawać majątku na części to jest to dobry wybór :yes: wystarczają okresowe wymiany części eksploatacyjnych. autko malo ciekawe stylistycznie i wyposażeniowo, ale można je polubić, właśnie przez ta bezawaryjność :) poza tym ten silniczek... bezawaryjny i żwawy... zrobisz jak będziesz chciał, ale części nei są potrzebne zbyt często, a już do generacji P8 można spokojnie znaleźć za tanią sumkę, i to niekoniecznie w ASO ;) tylko pamiętaj aby wybierając naprawę poza ASO wybrać dobry serwis, bo te roczniki jeszcze są proste w budowie, ale w specyficzny azjatycki sposób. teraz już penwie nie będzie problemów ze znalezieniem mechanika mającego doświadczenie z japończykami, ale pamiętam jeszcze czasy kiedy tata nie wyrabiał nerwowo kiedy po kolejnej wizycie miał auto w coraz gorszym stanie... a te autka nie lubią niefachowych napraw, i te naprawy muszą być wykonywane staranniej niż np. polonezów...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Wojteeek » 1 sie 2007, o 12:13

Anonymous napisał(a)::D O lol :D


Kończ... waść! wstydu... oszczędź!

Ontopic :

Jakos ta Toyota niezbyt popularna nad Wisla mi sie wydaje...
Ale 75km to robi wrazenie :)

Osobiscie to polecalbym albo 126p ( z wiadomych wzgledow )
albo 125p ( najlepie 1300 bo tansze OC ) i mozna z kumplami nad wode skoczyc czy tez w "doktora" sie z kolezanka pobawic na tylnym siedzeniu :P :P :P Bo nie widze zeby w takim Tico czy innym malym autku dalo sie :P
albo oczywiscie Poldka z Gazem... GLE ma 87 KM ( fakt ze ta moc traci sie gdzies miedzy silnikiem a kolami :P ) i na gazie eksploatacja tak jak 126p na benzynie :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 357 gości

cron