Jakie auto do 5-7 tyś

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Jakie auto do 5-7 tyś

Postprzez Stachu.G » 29 gru 2018, o 19:56

Olej zalej GM jest tani a ople go "lubią",oczywiście nie pobierać aż w takich ilościach :).
Pomogłem ? Kliknij pomógł
Stachu.G
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1036
Dołączył(a): 20 sty 2011, o 13:57
Lokalizacja: Podkarpackie
Pochwały: 42
Pojazdy: Romet Chart 210 70cmm

Jakie auto do 5-7 tyś

Postprzez Pani Kontekstowa » 29 gru 2018, o 19:56

Pani Kontekstowa
 

Re: Jakie auto do 5-7 tyś

Postprzez Marcek » 29 gru 2018, o 23:42

Dzięki za podpowiedź :)
Na półce mam nieotwieranego Mobila 10W40, więc grzech nie wykorzystać, przynajmniej na pierwszą wymianę. Dam ojcu, niech zaleje (w praktyce pewnie ja to zrobię :D)
Przyczyna nieodpalania była prozaiczna. Przy próbie odpalenia w wyniku spadku napięcia uzbraja się alarm, poza tym, żeby go rozbroić konieczne jest zamknięcie wszystkich drzwi i maski, a nie tylko "kliknięcie" pilotem. Tatuś już wie, co pierwsze wyrzucić z Corsy - alarm :D
Tylko jedna rzecz mnie zaskoczyła. Termostat jest schowany pod rozrządem, żeby go wymienić, trzeba zdejmować koła rozrządu.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Re: Jakie auto do 5-7 tyś

Postprzez snowboarder » 4 sty 2019, o 16:39

Ja miałem Fiata Punto II z 2003r. i poszedł za 6 tysięcy, super samochód
snowboarder
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 sty 2019, o 16:27
Pojazdy: -

Jakie auto do 5-7 tyś

Postprzez Marcek » 24 lut 2019, o 19:50

Ojciec z Opelka jest póki co bardzo zadowolony. Wymieniliśmy płyny, rozrząd, termostat. Tłumik był o coś zaczepiony, stąd "pierdzenie" na łączeniu. Nie była konieczna wymiana. Co prawda na razie autko mało jeździło, bo Tata stwierdził, że póki jest sól na drogach, to "dorżnie" Tico, ale ostatnio trochę pośmigał Corsą.
Oględziny na kanale potwierdziły praktycznie brak korozji.
Spodobało mi się to autko. Poważnie zastanawiam się nad wymianą Matiza na Corsę (cenowo na jedno wychodzi, "Mietka" bym sprzedał za tyle, ile kosztuje Opel). Stoi niedaleko taka, tylko 1,4 i rok młodsza od tej Ojca. Cena to 2 tysiące do negocjacji. Muszę obgadać to z Żoną, bo to w końcu Ona by tym najwięcej jeździła.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości