Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez książęce » 26 cze 2016, o 00:53

Poogłaszać się, a jak nie wypali to do skupu aut. Ja miałem problem ze sprzedaniem zadzwoniłem do okolicznej firmy i na drugi dzień już miałem sprawę rozwiązaną
książęce
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 cze 2016, o 00:39

Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez Pani Kontekstowa » 26 cze 2016, o 00:53

Pani Kontekstowa
 

Re: Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez Mari0 » 3 lip 2016, o 12:06

książęce napisał(a):Poogłaszać się, a jak nie wypali to do skupu aut. Ja miałem problem ze sprzedaniem zadzwoniłem do okolicznej firmy i na drugi dzień już miałem sprawę rozwiązaną

witam
prosze o informacje jak znalezc miejsce gdzie skupuja samochody.
Mari0
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lip 2016, o 12:04

Re: Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez książęce » 30 lip 2016, o 01:42

Wpisz w google "skup aut [miasto]" i będziesz miał listę wtedy dzwonisz i dopytujesz o warunki, korzystaj ze sprawdzonych skupów żeby wszystko przebiegło legalnie
książęce
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 cze 2016, o 00:39

Re: Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez książęce » 1 wrz 2016, o 00:21

Arbuz co kto lubi... Ja przechodziłem zarówno przez skupy jak i próbowałem sam sprzedać samochód. W skupie dostanie się co prawda mniej, ale masz błogi spokój. Miałem wiele problemów z kupującymi a to się targowali o każdy grosz, a to ciągle im coś nie pasowało, a to nie przyjeżdżali na umówione spotkania.

Zdenerwowałem się znalazłem w google Wigmet, nawet nie musiałem nigdzie jechać, na drugi dzień przyjechali i odkupili ode mnie auto. Wygodnie? I to jak!
książęce
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 cze 2016, o 00:39

Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez zoro » 5 wrz 2016, o 13:30

równiez skłaniałbym się ku ogłoszeniom w necie. OLX, Gumtree itp.
zoro
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 wrz 2016, o 13:28

Re: Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez martynaly1991 » 23 lut 2017, o 12:23

Uważam , że najlepszym sposobem na sprzedaż auta są ogłoszenia w internecie . Ostatnio udało nam się auto sprzedać z portalu olx , wydaje mi się , że otomoto jest też często odwiedzane . Warto też poprzyklejać kartki na szybę samochodu z informacjami .
Doksycyklina do sprawdzenia. Więcej ciekawostek u mnie na blogu.
Avatar użytkownika
martynaly1991
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 8 lut 2017, o 21:45
Lokalizacja: Lódź
Pojazdy: Fiat Multipla 2

Re: Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez agataia91 » 28 mar 2017, o 18:58

Nie ma raczej określonej reguły na sukces w sprzedaży samochodu . Jednak gdybym ja sprzedawała to wybrałabym zrobienie ogłoszenia na portalach allegro i otomoto . Warto również przykleić kartki na szyby auta .
Avatar użytkownika
agataia91
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 18:42
Lokalizacja: Warszawa
Pojazdy: golf VI

Re: Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez książęce » 30 wrz 2017, o 19:34

Warto próbować sprzedać samemu wystawić ogłoszenie na OLX, powiesić kartkę ale nie zaszkodzi skontaktować się też ze skupem aut, bo są takie gdzie oferują naprawdę przyzwoite stawki, gdzie sprzedawanie samemu jest mało opłacalne zważywszy na fakt, że wielu kupujących zachowuje się strasznie i można stracić wiele nerwów a co za tym idzie i włosów przy próbie sprzedaży. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
książęce
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 cze 2016, o 00:39

Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez loguite3 » 3 paź 2017, o 15:15

Kartka na szybach + ogłoszenia w internecie. Jeszcze warto do anaonsów paiperowych wrzucić, tam też ludzie zaglądają o dziwo jeszcze
Avatar użytkownika
loguite3
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 paź 2017, o 15:06
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazdy: Civic

Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez jolka909 » 27 maja 2020, o 21:52

Jeżeli chodzi o skup samochodów to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firma http://autoskup.krakow.pl/ znajdziesz tutaj najlepsze oferty handlowe odnośnie samochodów. Z pewnościa otrzymasz tutaj uczciwe oferty handlowe.
jolka909
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 maja 2020, o 21:19

Re: Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez Wafel » 15 wrz 2020, o 13:55

Można spróbować dodać ogłoszenie tutaj: http://ogloszenianet.pl/. Serwis nie jest zbyt popularny, ale to oznacza, ze Twoje ogłoszenie nie zgubi się w tysiącu innych. Wstawienie ogłoszenia jest darmowe, więc co szkodzi spróbować.
Wafel
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 wrz 2020, o 12:10

Gdzie najlepiej sprzedać samochód?

Postprzez Toyka » 17 lis 2020, o 16:25

Polecam również tę stronę https://ogloszeniaslaskie.pl. Serwis jest przyjazny i prosty w obsłudze, więc można z łatwością dodać naszą ofertę.
Toyka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 paź 2020, o 09:33

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości