Portale randkowe

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Portale randkowe

Postprzez Romecik2t » 16 maja 2019, o 20:13

Zycie jest za krotkie, zeby tracic czas na panny ktore nie odpisuja od razu :F
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

Portale randkowe

Postprzez Pani Kontekstowa » 16 maja 2019, o 20:13

Pani Kontekstowa
 

Re: Portale randkowe

Postprzez Marcek » 20 maja 2019, o 22:18

Rahl napisał(a):A w rzeczywistości jak jest? Tak samo.Obecnie kobiety są bardzo wymagające i roszczeniowe oraz trudno jest znaleźć jakąś fajną dziewczynę do stałego związku .Sam nie wiem zresztą czy się ożenię bo jak obserwuję moich znajomych i rodzinę to albo są po rozwodzie albo się kłócą oraz nie są szczęśliwi. Moim zdaniem małżeństwo obecnie nie ma dla faceta żadnych zalet.

Szczerze? O wiele więcej plusów ma umawianie się z kobietami na związki bez zobowiązań. Masz seks, a jednocześnie nie musisz znosić wszystkich minusów związku.

Wiem, że to spamerski wątek, ale odpiszę, bo jeszcze ktoś przeczyta te bzdury i weźmie na poważnie.
Współczuję autorowi podejścia do życia. Bzykanie codziennie innej panienki jest takie fajne? Nie potrafisz stawić czoła codziennym problemom? Jesteś facetem? Piszę to jako szczęśliwy mąż i ojciec. Nie obywa się bez kłótni, nerwów i siwych włosów, ale nie zamieniłbym tego (ani nikt normalny też nie) na nic innego.
PS. Szanowną Małżonkę poznałem przez internet. Nie na portalu randkowym tylko na lokalnym forum, ale jednak ;)
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Portale randkowe

Postprzez Filero » 21 maja 2019, o 13:19

Ja nie mam doświadczenia z takimi portalami, ale rzeczywiście coraz więcej osób z nich korzysta.
Filero
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 maja 2019, o 13:17

Portale randkowe

Postprzez Sanderka98 » 18 cze 2019, o 16:25

Na szczęście mam swojego wymarzonego i nie muszę z tych portali korzystać i czytać wiadomości od tych desperatów xd
Ostatnio edytowano 18 cze 2019, o 16:30 przez Sanderka98, łącznie edytowano 1 raz
Sanderka98
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 12:33
Lokalizacja: Swarzędz

Portale randkowe

Postprzez pawel615 » 18 cze 2019, o 16:29

Z mojego doswiadczenia wynika, ze najskuteczniejszy portal randkowy to roksa
Avatar użytkownika
pawel615
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2991
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:47
Lokalizacja: za górami za lasami....
Pochwały: 7

Portale randkowe

Postprzez Sanderka98 » 18 cze 2019, o 16:32

a co to takiego ta roksa ? :>
Sanderka98
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 12:33
Lokalizacja: Swarzędz

Portale randkowe

Postprzez Tomek » 18 cze 2019, o 18:06

Taka strona, dzięki której możesz umawiać się z ludźmi. Jak tinder, tylko lepsze. Też możesz spróbować :P
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Portale randkowe

Postprzez Angler » 24 cze 2019, o 10:21

Niestety moje doświadczenia są bardzo podobne do doświadczeń autora wątku. Niestety, ale duża część użytkowniczek tego typu portali to osoby nieaktywne bądź mocno wycofane, ale cóż... Męska część użytkowników często nie ułatwia im realizacji zadań portalu randkowego (ciężko odfiltrować jednego sensownego kandydata z morza samców alfa zaczynających konwersację od zdania "Lubisz się pi^%yć?") więc niestety, ale najliczniej reprezentowane grupy żeńskie na portalach randkowych to:
1. Duchy - osoby które ostatnio zalogowane były rok czy 2 lata temu.
2. Księżniczki - czyli zaścianek intelektualny czekający na wymarzonego partnera, który będzie otaczał je bezgraniczną atencją, obdarowywał je prezentami itd. Często też powiązane są z punktem 3'cim.
3. Dziewczyny z kompleksami - bardzo często swoje wady (np. te kilka kg nadmiaru) chcą odkuć na partnerze i będąc zupełnie przeciętnymi wymagają od potencjalnego partnera prezencji nie gorszej od młodego Toma Cruisa czy Żebrowskiego. Często przyjmują formę ducha i czekają na zaczepkę ze strony młodego Janusza Gajosa skrzyżowanego z Dwaynem "the Rock" Johnsonem, olewając zupełnie inne osoby.
4. Wampirzyce czyli mniej zaawansowane księżniczki szukające wyłącznie uwagi. Mają wielu adoratorów (zdesperowanych), którzy wylatują z kółka różańcowego bo nie odpowiedzieli w ciągu 10s. Wysysają w ten sposób całą pozytywną energię z człowieka nie dając nic od siebie. UNIKAĆ JAK DIABEŁ ŚWIĘCONEJ WODY!

Niestety powyższe grupy stanowią większość, normalne osobniki płci żeńskiej zalane falą spamu o podtekście erotycznym, niemogące się przebić przez powyższe elementy, na ogół szybko odpuszczają lub zmieniają się w "duchy". Dlatego też dużo lepszym rozwiązaniem są wszelakie inicjatywy o charakterze lokalnym, ale i tu trzeba uważać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 280 gości