Hala magazynowa do sklepu online

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Hala magazynowa do sklepu online

Postprzez bereniko » 8 gru 2021, o 12:37

Szukam wykonawcy profesjonalnych hal stalowych dla sklepu online. Z kim polecicie się skontaktować?
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 337
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Hala magazynowa do sklepu online

Postprzez Pani Kontekstowa » 8 gru 2021, o 12:37

Pani Kontekstowa
 

Re: Hala magazynowa do sklepu online

Postprzez czarekm » 8 gru 2021, o 14:23

MCM Polecam - profesjonalne hale stalowe. Skontaktowałem się tą fimą oraz z innymi, ale tutaj dostałem wycenę swojego projektu właściwie z dnia na dzień. Firmę wybrałem ze względu na to, że ma duże doświadczenie oraz proponuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Widać to było podczas realizowania projektu.Daliśmy radę chociaż projekt był dość trudny. Dostałem kilka dobrych rad, z których jestem zadowolony. Tak wiec był to dobry wybór. Masz tutaj kontakt:
MCM PROJECT Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 103
94-104 Łódź
tel: 42 637 20 34
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06

Re: Hala magazynowa do sklepu online

Postprzez Piotrasg » 2 kwi 2024, o 06:43

Wynajem hali bywa problematyczny, wiem bo sam prowadze niewielką firmę i brałem to pod uwagę na początku jednak potem zrezygnowałem. Po pierwsze jest ograniczony wybór powierzchni oraz musimy dostosować się do miejsca, w którym zostanie wynajęta hala. Po drugie cena wynajmu nie jest niska, szczególnie jeśli hala ma być większa. Po trzecie takiej hali nie będziemy rozbudowywali bo szkoda pakować pieniadze w coś co nie jest nasze.

Warto jest skontaktoawć sie również z firmą https://staco.eu/pl-pl/zastosowania/schody Oferują profesjonalne wyposażenie hali ( w tym schody)
Piotrasg
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 14:23


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 363 gości