Firma transportowa

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Firma transportowa

Postprzez czarekm » 14 lip 2022, o 08:47

Potrzebuję kogoś do wyceny udziałów w spółce z o.o. oraz w sp. z o.o. komandytowej.
Możecie kogoś polecić? Prosta sprawa, 2 wspólników, branża transportowa bez udziwnień.
Nie ukrywam że zależy mi na dobrej cenie, bo aktualnie dzwoniłem po paru firmach i dostałem wyceny na poziomie 4-5k PLN (chyba że to normalna stawka, to również proszę o info - nigdy nie wyceniałem spółek).
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06

Firma transportowa

Postprzez Pani Kontekstowa » 14 lip 2022, o 08:47

Pani Kontekstowa
 

Re: Firma transportowa

Postprzez bereniko » 14 lip 2022, o 09:36

Jeżeli chcesz uzyskać wycenę pod kątem sprzedaży to cena takiej usługi zależy od tego kto ma być kupującym - jeżeli np. fundusz VC to przygotowanie dobrej wyceny z odpowiednimi opisami będzie kosztować więcej niż 4-5k. Jeżeli kupującym ma być osoba/firma, która nie będzie tej wyceny weryfikowała "merytorycznie" to myślę, że można się w takim budżecie zamknąć. Kolejną sprawą jest rozmiar i wiek przedsiębiorstwa - wpływają one po pierwsze na wybór metody wyceny a po drugie zakres pracy niezbędnej do wykonania.

Swoją drogą jeśli chcesz wprowadzenie nowych rozwiązań w firmie, polecam ten system zarządzania transportem:
https://sotipm.pl
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 238 gości