Udogodnienia w nowym domu

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Udogodnienia w nowym domu

Postprzez bereniko » 26 lip 2022, o 10:50

Jakie ciekawe i przydatne udogodnienia macie w domu, które polecacie innym i które byscie powtórzyli w nowym domu?
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Udogodnienia w nowym domu

Postprzez Pani Kontekstowa » 26 lip 2022, o 10:50

Pani Kontekstowa
 

Re: Udogodnienia w nowym domu

Postprzez czarekm » 26 lip 2022, o 12:31

[quote=Jogno post_id=105772 time=1652788555 user_id=29788]
Jestem w trakcie wykańczania nowego domu i zastanawiam się nad wyborem stelazy i misek wc . Czy warto jest inwestować w znaną firmę jeśli chodzi o stelaże? Czy po prostu kupić stelaże tańszej firmy?
Będzie różnica? Nie chcę przepłacić ale z drugiej strony nie chcę jakiejs totalnej chińszczyzny
[/quote]

Ogólnie polecam nie oszczędzać na stelażu. Stelaż ma bardzo duże znaczenie - będzie obudowany płytkami. nie możesz go tak łatwo wymienić. Miskę możesz kupić tańszą, jesli coś się stanie (ale nie powinno) to łatwiej jest doczepić inną miskę niż wymienić stelaż. Jest to jeden z tych elementów, na które zwracałem bardzo uwagę i wybrałem solidną firmę ( mam geberit). Miskę kup taką jaka Ci się po prostu podoba, aczkolwiek polecam bezkołnierzowe - łątwiej się je czyści, są poza tym moim zdaniem o wiele bardziej atrakcyjne jeśli chodzi o wygląd.
Wanna oraz miska wc są u mnie ze sklepu Leroy Merlin. Porównywałem ceny i w sklepie mają najkorzystniejsze moim zdaniem.
Poza tym jest tam możliwosć zamówienia projektu łazienki, projekt będzie kosztował grosz, jeśli kupisz wyposażenie. Polecam bo samodzielnie dość trudno jest zaprojektować łązienkę wymiarowo.
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 163 gości