Świąd w nocy przy azs

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Świąd w nocy przy azs

Postprzez czarekm » 16 sty 2023, o 08:36

Hej, czy polecacie coś na świąd w nocy ? Skóra jest na prawdę w dobrej kondycji jednak budzę się w nocy drapiąc się, skóra się nie rozdrapuje ale jednak chodzę nie dospany. Biorę clatre i flonidan. Nawilżanie 3 razy dziennie medi-dermem, biodermą, mustelą
Przez dzień nie odczuwam świądu.
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06

Świąd w nocy przy azs

Postprzez Pani Kontekstowa » 16 sty 2023, o 08:36

Pani Kontekstowa
 

Re: Świąd w nocy przy azs

Postprzez bereniko » 16 sty 2023, o 09:43

Może warto spróbować innych leków antyhistaminowych. Clatra często dobra jest na katar sienny, alternatywy Rupafin telfast, albo jakieś ze starej generacji usypiające. Z emolientami jest różnie, każdy ma inne odczucia. Dawniej atoderm intensiv baume biodermy powodował u mnie pieczenie, teraz mega koi z kolei La Roche posay kompletnie na mnie nie działa. Na pewno kąpiele powodują uspokojenie skóry np sól z morza martwego, przy wypryskach i ropniach nadmanganian potasu,ale..... U mnie woda tragiczna, więc muszę podgrzewać wodę filtrowaną w garnku. Inaczej skóra jest cała w plamach... No iiiii jeszcze metoda comfi fast u specjalne ubrania na noc typu mokre opatrunki. Na okres zimowy mogą się sprawdzić.
Poza tym verdelab.pl ma w swojej ofercie kosmetyki na atopowe zapalenie skóry które mogą pomóć, wypróbuj, w wielu przypadkach taka mocniejsza pielęgnacja wieczorna daje dobre efekty jeśli chodzi o leczenie atopowego zapalenia skóry.
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 526 gości