Kuchnia urządzenie

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Kuchnia urządzenie

Postprzez Piotrasg » 18 sty 2024, o 12:07

Witajcie. Jestem aktualnie na etapie urządzania kuchni Doradzicie jakie rozwiązania warto jest zastosować? Co się moze sprawdzić a co niekoniecznie?
Piotrasg
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 14:23

Kuchnia urządzenie

Postprzez Pani Kontekstowa » 18 sty 2024, o 12:07

Pani Kontekstowa
 

Re: Kuchnia urządzenie

Postprzez Wintes » 22 sty 2024, o 12:35

Jeśli szafka typu cargo, to nie cargo, bo one mają dość ograniczony zakres obciążenia, tylko coś w tym stylu. Każda szuflada wytrzymuje do 50kg.
Zaraz któraś mi tu napisze, że ona ma cargo załadowane i nic się nie dzieje, ale ja nie chciałam sprawdzać na własnej skórze .
Do tego - szafki pod sufit, szuflady zamiast szafek np na talerze.
No i dla mnie osobiście - kuchnia BEZ górnych szafek (mam zabudowane pod sufit tylko w części z piekarnikiem i lodówka), ale do tego trzeba mieć sporą kuchnię albo mało gratów

Jeśli szukałabyś projektanta wnętrz do zaprojektowania kuchni, skontaktuj się z tym biurem projektowym wnętrz z Krakowa:
https://marengo-architektura.com
Zaproponują Ci na pewno ciekawy projekt.
Wintes
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 29 gru 2022, o 14:45

Re: Kuchnia urządzenie

Postprzez Madam » 19 lut 2024, o 20:46

Szukanie pomysłów na to jak urządzić kuchnie, z pewnością zaoszczędzi nam wiele pieniędzy na usługach związanych z aranżacją wnętrz. Wystarczy zobaczyć jakie stawki mają w dzisiejszych czasach projektanci. Z drugiej strony to może być świetną zabawą i wyzwaniem, stworzenie wizualizacji tego jak ma wyglądać to wyjątkowe pomieszczenie. Warto też zainwestować w wysokiej klasy sprzęt agd gdy chcemy gotować często. Przepisy znajdziemy na takich portalach jak - https://uwielbiam.pl/przepis/zupa-krem-z-kukurydzy gdzie jest ich bardzo duży wybór. Zawsze będzie okazja na zaskoczenie swoich bliskich czymś pysznym.
Madam
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 cze 2020, o 20:53


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 580 gości

cron