Co sądzicie o pracy policji??

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Łukasz K. » 15 lut 2008, o 19:50

pierdlik napisał(a):Po prostu jesteś ich ulubieńcem :D

Ja się raczej z tego nie cieszę :/
Obrazek
...TS350 638.1 - Marzenie czekające na spełnienie... <3
Avatar użytkownika
Łukasz K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1625
Dołączył(a): 3 lis 2007, o 12:57
Lokalizacja: CGD
Pojazdy: Romet Router WS50 '12, Volvo S60 2.4i '02

Postprzez Pani Kontekstowa » 15 lut 2008, o 19:50

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Konik » 15 lut 2008, o 19:57

Hehe to niedawno stali tajniacy 5m od mojego domu :D A prawie WSK odpalałem ale nie wyjechałem na drogę ani nic bo była próba silnika :D Zawsze jak jade wieczorem i widze podejżany samochód , to robie jak konek, światła wyłączam, i spierdzielam w pola :D A potem na polach wlaczam sobie swiatla i jade dalej :D Ahhh ta policja :D Pozatym jeżdżę po takiej drodze co żeby na pola wjechać to jest odległość ok 10 m, droga zaraz obok dróg na pola :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Konik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5415
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 08:34
Pojazdy: Jawa 50, WSK 125 M06-Z, Octavia RS, Honda Civic VI 5D MB2 97'

Postprzez Łukasz K. » 15 lut 2008, o 20:02

No niestety czasem już przesadzają. :|
Obrazek
...TS350 638.1 - Marzenie czekające na spełnienie... <3
Avatar użytkownika
Łukasz K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1625
Dołączył(a): 3 lis 2007, o 12:57
Lokalizacja: CGD
Pojazdy: Romet Router WS50 '12, Volvo S60 2.4i '02

Postprzez Marcek » 15 lut 2008, o 20:38

parcelak napisał(a):Jak kiedyś żule :D (czyt. pijocki) pili pod sklepem to powlepiał im mandaty

I bardzo dobrze - w miejscach publicznych nie wolno pić alkoholu.

parcelak napisał(a):Jak mieliśmy z nim spotkanie w szkole to straszył nas że za jazdę bez karty jest sąd rodzinny :evil: , a za jazdę bez opłaconego OC 1500 zł mandatu

Prawidłowo - pouczył Was o możliwych konsekwencjach.

parcelak napisał(a):Ja jeżdżę po ulicy bez papierów, bez kasku, bez karty i co, pójdę do więzienia na 25 lat

Na 25 lat raczej nie, ale Rodzice mogą nieźle za Ciebie zapłacić. Więc albo postępuj zgodnie z przepisami, albo... życzę szczęścia.

I nie narzekajcie tak na tych policjantów, oni po prostu wykonują swoją pracę. Rozumiem, że mandat za przekroczenie prędkości o kilka km/h to lekka przesada, ale ukaranie kogoś za jazdę bez ważnego OC czy dowodu rejestracyjnego jest jak najbardziej uzasadnione.
W Polsce i tak czasem się uda uniknąć mandatu i kończy się na pouczeniu. W niektórych krajach wszelkie dyskusje z policjantem kończą się albo wysoką grzywną, albo nawet aresztem.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez southryan » 15 lut 2008, o 21:29

Jak mieliśmy z nim spotkanie w szkole to straszył nas że za jazdę bez karty jest sąd rodzinny a za jazdę bez opłaconego OC 1500 zł mandatu

LOL :shock:
To chyba jakiś psychol. Tia zapomnę wszystkich dokumentów (OC, karta, dowód) to powinni mi dać mandat, aresztować i motór na parking policyjny. Oni tak nie działają bo rozumieją że czasami może się zdarzyć w pośpiechu itp ...
Ja jeżdżę po ulicy bez papierów, bez kasku, bez karty i co, pójdę do więzienia na 25 lat

To ty jesteś niestety nie odpowiedzialny :( Po ulicach tak jeździć? Jak już musisz to gdzieś indziej sobie pojeźdź. Będziesz jechał, walniesz w samochód sąsiada, polecisz kilka metrów do przodu, walniesz głową w mur, poleżysz sobie 2 miesiące na intensywnej terapii, potem jak już wyjdziesz to będziesz spłacał sąsiadowi rachunek za zniszczone auto (w końcu nie miałeś OC) i zaczniesz się przygotowywać do rozprawy w sądzie rodzinnym ...
Ostatnio edytowano 15 lut 2008, o 21:39 przez southryan, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez ronio » 15 lut 2008, o 21:33

Ja codziennie jeżdżę albo wsk albo Jawą 350 i naszczeście mnie ani razu policja nie zatrzymała, nie wiem co bym zrobil jakby zlapali :P
KOMAR'74
Suzuki GSXR 1000 K5
BMW E32 735i
ronio
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1941
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:59
Lokalizacja: Szczytno

Postprzez Rafał » 15 lut 2008, o 22:20

u mnie nigdy nie ma ich w jednyn miejscu, ale i tak oni raz na dzień wyjadą w teren na 10 min max
Avatar użytkownika
Rafał
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 575
Dołączył(a): 14 sty 2008, o 20:17
Lokalizacja: Trawniki

Postprzez Kamil22 » 15 lut 2008, o 22:46

To ja słyszałem coś takiego co kumpel mi opowiadał
Pewnego razu koleś wyjechał na odpicowanym simku (S51) na osiedle i po chwilowej przejażdżce zobaczył panów policjantów po czym go zatrzymali po okazaniu papierów było wszystko git ale było głupio policjantom zatrzymywać za nic,więc jeden policjant zauważył że z przodu ma mało powietrza (a miał wystarczająco) po czym musiał spuścić do końca powietrze i prowadzić simka

Czyż to już nie jest chamskie? u mnie jak policja woziła się w furze to mnie zatrzymali i aby kontrole papierów zrobili i pojechali w piz...
Avatar użytkownika
Kamil22
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1029
Dołączył(a): 18 wrz 2007, o 07:17

Postprzez Aleksander » 15 lut 2008, o 23:33

u mnie policja pojawia sie raz na miesiąc ale widzą że moje sprzety mają światła jezdze w kasku w miare utrzymane są pojazdy i git
pozatym ja mieskzam koło jeleniej góry i koło szklarskiej poręby (pomiędzy) więc albo kogoś ścigają w jeleniej albo w szkarskiej dlatego u nas nie mają czasu :D
poza tym kolo mnie mieszka dwóch policjantów (już na emeryturze) jedne nawet na moim osiedlu i jakoś nigdy nie zwrócili mi uwagi a przepisów trzba przestrzegać :)
Żyj i pozwól żyć komarom

PANIE JA JESTEM FACHURKA , OD BIDETA DO BIZETA
Avatar użytkownika
Aleksander
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2127
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 14:33
Lokalizacja: zaściankowo
Pojazdy: komar2352 ogar205 komar 232 syrena 105L

Postprzez Mariusz » 15 lut 2008, o 23:56

jak tylko zobaczę, że coś wieczorem wjeżdża na drogę jak jeżdżę ogarem to światła off, jedynka i w pole, na polu nic mi nie może zrobić :D , a szczerze mówiąc, najbardziej się chyba do mnie przyczepił


no dziwne żeby nie skoro przed nimi "uciekasz" :) jak policja cie chce zatrzymnać a masz wszystko w porządku, to sie zatrzymujesz dajesz apiery wykonujesz polecenia z uśmiechem i masz spokój :) conajwyżej będziesz pchal moto do domu jak spuszczą powietrze żeby sobie ambicie zaspokoić. :)

Aleks-w fajnej okolicy mieszkasz ;) pamiętam bardzo pozytywnie Szklarską Porębę :) ładne strony i tyle :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Barthezz » 16 lut 2008, o 00:00

Taa... Rafał Czajka to własnego ojca złapał na rowerze po piwku :D
Mnie by prawie capneli. Jak teraz mają Opelka i KIe Ceed to im nie uciekniesz... Chyba czajka ścigał gościa co wiał na ścigaczu i go złapał :D a ten uciekał ponad 200 km/h a czajka go Oplem brał :mrgreen:
Ja wole z nimi nie zadzierać :)
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez mati.grucha » 16 lut 2008, o 00:28

Policja buehehhe :D W mojej wiosce wystarczy przejade 3 razy motorem po ulicy glw komarkiem bez kasku swiatel i papierow to juz gubin przyjezdza :D Ile to juz razy sie uciekalo ale nigdy mnie nie zlapali :D zawsze zdarze: P
Avatar użytkownika
mati.grucha
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 348
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:10
Lokalizacja: Osiecznica (Lubuskie)
Pojazdy: WSK 125

Postprzez Łukasz K. » 16 lut 2008, o 09:04

marycha_zielarz napisał(a):no dziwne żeby nie skoro przed nimi "uciekasz" :) jak policja cie chce zatrzymnać a masz wszystko w porządku, to sie zatrzymujesz dajesz apiery wykonujesz polecenia z uśmiechem i masz spokój :) conajwyżej będziesz pchal moto do domu jak spuszczą powietrze żeby sobie ambicie zaspokoić. :)

No niby wszystko miałem, ale papiery w domu zostawiłem i nie mam karty, a ja tylko polną drogą jechałem.
=========================================
A u nas w szkole to znają prawie wszyscy wierszyk "mamy tradycję j**** policję" ;p
Obrazek
...TS350 638.1 - Marzenie czekające na spełnienie... <3
Avatar użytkownika
Łukasz K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1625
Dołączył(a): 3 lis 2007, o 12:57
Lokalizacja: CGD
Pojazdy: Romet Router WS50 '12, Volvo S60 2.4i '02

Postprzez Barthezz » 16 lut 2008, o 14:09

Konek napisał(a):A u nas w szkole to znają prawie wszyscy wierszyk "mamy tradycję j**** policję"

Ja nawet miałęm to na tapecie :P Ale przypatkowo usunąłęm ;/
U nas tez wszyscy ten wierszyk znają :D
Ale nie zawsze policja jest taka zla :P
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez southryan » 16 lut 2008, o 14:24

A właśnie ... czy nie zauważyliście że policjańci to ludzie którzy chcieli by być ambicją gdzieś indziej i chcą poczuć władzę? Stoi sobie taki jeden brzydal u nas, w ręku ma lizaka, czarne okularki i tak sobie stuka w ramię tym lizakiem :D
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 278 gości