FAJNE AUTKO

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Beton » 4 maja 2008, o 16:12

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5024967

O to mi chodzilo :) Nie wiedzialem ze to CRX dzieki marycha_zielarz bo bym nadal myslal ze to Civic :D
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 maja 2008, o 16:12

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Smok » 4 maja 2008, o 20:37

marycha_zielarz a gdzie tu wygoda? Przecież tym nic nie przewieziesz, prócz siebie i drugiej osoby czy dodatkowych dwóch nie przypatrzałem sie dokładnie. Ja preferuje auta co można do nich sporo załadować ale nie zaś Kamas czy Tatra :D MI się bardzo podoba VW Transporter T3, z silnikiem diesla świetne autko lub VW golf I - III lub Ople :D bez specjalnego modelu :)
KOMAR WIECZNIE ŻYWY
Avatar użytkownika
Smok
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 519
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 19:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Beton » 4 maja 2008, o 22:10

Smok transporter tojest cos :D
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Postprzez Mariusz » 4 maja 2008, o 22:48

Smok-a powiedz mi: czy ja mam firmę przewozową? przecież tak sie mówi że bagażnik jest potrzebny, ale tak w praktyce prez 90% posiadania takiej mazdy nic bym w niej nie woził. mam Astrę kombi i póki co jest w pełni używana 2 razy w roku, takto jeździ z pustym bagażnikiem. a skoro mam nie używać bagażnika to po co mi on? takto bym miał chociaż frajdę z jazdy większą. a kolejna prawda jest taka że w każdy samochód można się spakować, przykładem niech będą maluchy którymi całymi rodzinami jeździli na wakacje :P ta mazda o dziwo ma większy bagażnik, a jeśli założę rodzinę to wiadomo że bym zmienił kabrioleta na coś praktyczniejszego :P
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Alonzo » 4 maja 2008, o 22:57

a ja wlasnie na pierwsze chce kombiaka, nie lubie ciasnych aut, od malego sie przyzywczajalem do dyzuch fur :P dlatego ja wole cos duzego z duzym silnikiem, np jakis merol w124 w kombiaku :D ja np mam zamiar wziasc dziewczyne i kolegow w wakacje nad morze a nie jechac w piec malych aut :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez kajtkozo » 4 maja 2008, o 22:59

Zgadzam się z marychą_zielarzem. Po co mi sportowy wóz, skoro miałbym rodzinę i po co mi kombiak jak i tak nie używam bagażnika :D
Obrazek
Avatar użytkownika
kajtkozo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 20:51
Lokalizacja: Łowicz

Postprzez Mariusz » 4 maja 2008, o 23:04

Po co mi sportowy wóz, skoro miałbym rodzinę i po co mi kombiak jak i tak nie używam bagażnika :D

dokładnie o to mi chodziło :D a pierwsze auto i tak sie zazwyczaj wymienia po 2-3 latach :P
poza tym kabrio ciasne? zobacz ile miejsca nad głową :P ja jako pierwsze właśnie coś małego chcę, na sam początek będę rodzicom pewnie starletkę podbierał, fajne małe autko, 1,0 silnik, rozmiarów corsy, no i całkiem ładnie przyspiesza :P jeśli bym kupował potem dla siebie autko to pewnie będzie jakieś coś praktyczniejszego akurat niż mazda, chociaż jeśli by była okazja i możliwości pieniężne to chętnie bym mazdę MX5 kupił :)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Alonzo » 4 maja 2008, o 23:08

no widac ja mam inne potrzeby niz wy :P nie wiem ja zawsze duzymi autami jezdzilem i takie lubie, przestrzen w aucie i wyposazenie :P zreszta ja bede podbieral tacie mondeo, tym to dopiero poszapanuje :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Tomciosz » 5 maja 2008, o 14:49

A mi się podoba Opel modelu już nie pamiętam, kombi, disel czy dizel, ale co rano wstaje to ten kolor mnie pobudza! To jakiś kolo z sąsiedniej klatki ma i ino czekam aż będzie sprzedawał :)
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Postprzez Beton » 5 maja 2008, o 15:17

A ja nie moge sie doczekac Hondy CRX :D:D A poza tym tak jest powiedziane, że pierwsze auto zawsze musi byc nie doskonałe. A tak to ja chyba bede juz potem kupowal VW Transportera T5 (wiadomo ze za te pare lat beda tansze jeszcze) Bo i mozna rodzinke przewiezc i w razie potrzeby duzy bagaznik czyli takie auto do wszystkiego a tak to z kumplami czy cos to Honda CRX ta nowsza albo BMW 3 Cabrio :D
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 342 gości