SUBKULTURY

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

SUBKULTURY

Postprzez jacek_44 » 10 maja 2008, o 18:20

Witajcie.

Zastanawiam sie jaka subkultura przeważa wśród forumowych motomaniaków ;] Niech więc każdy, kto do jakiejś przynależy wpisze się tutaj i niech poda np. ulubiony zespół związany z tą subkuturą (np SKATE, OSTR] itd.

Ja należę do subkutlury SKINHEAD, ale nie jestem ani neonazistą, ani rasistą czy antysemitą.
Ulubionym moim polskim zespolem jest The Analogs, a zagranicznym Perkele ;]

Wasza kolej ;D
jacek_44
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lis 2007, o 18:31
Lokalizacja: Szczytno

SUBKULTURY

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 maja 2008, o 18:20

Pani Kontekstowa
 

Postprzez rider » 10 maja 2008, o 18:53

Ja się nie bawię w powielanie jakiś czyiś stylów zachowania, czy przypisywania się do jakieś konkretnej grupy ludzi - subkultury. Jestem sobą. Nie ograniczam się do jakiegoś konkretnego rodzaju muzyki. Jak coś mi się podoba to nie zależnie czy to Metal, Rock, Techno, czy Hip-Hop a nawet Hip-Hopolo czy tam Disco Polo to tego słucham. Grunt aby się podobało. Tak samo z ubraniem - ubieram to w czym czuję sie dobrze a nie co mi nakazuje jakaś grupa społeczna.

A po drugie to głupio jest wyskoczyć w upalny dzień w glanach (gdybym należał do metali) albo w niedzielę w dresiku iść do kościoła (gdybym był dresiarzem) itp..

Po trzecie to, to dziecinada. Widziałeś gdzieś kiedyś rozsądnego dorosłego należącego do subkultury?

Nasi dziadkowie walczyli o wolność a teraz wielu się samych zniewala przypasując się i ograniczając do jakieś konkretnej grupy społecznej. Bez sens. Bądz sobą.
rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 01:45
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Wintes i 418 gości