remont Komara!!! szukam!!

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

remont Komara!!! szukam!!

Postprzez as696 » 11 maja 2007, o 09:30

witam.
jestem nowym forumowiczem. i tak czytam czytam. sobie tu ciekawe rzeczy tu pisaja, mam problem... szukam solidnej osoby która mogłaby sie podjac remontu mojego Komara, wraz z malowaniem i odnowa wszystkiego, oraz małym delikatnym tuningiem na mocy i wizualnym oczywiście z rozsądkiem. prosze o kontakt. jestem z gorzowa wlkp. woj. lubuskie . moge dostarczyc sprzęt pod wskazany adres .
pozdr. i czekam na odp.
as696
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 09:10

remont Komara!!! szukam!!

Postprzez Pani Kontekstowa » 11 maja 2007, o 09:30

Pani Kontekstowa
 

Postprzez pawlaczyskis » 11 maja 2007, o 10:46

Do jakiej ceny ten remont? Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam po numer telefonu! Pisz na maila czy jesteś zainteresowany. Jestem z woj Lubelskiego. Temat o mnie i o mich motocyklach jest w odpowiednim dziale...
[img][570:45]http://www.dcp.webd.pl/pawlaczyskis/bo.JPG[/img]
Avatar użytkownika
pawlaczyskis
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Niedrzwica Duża koło Lublina

Re: remont Komara!!! szukam!!

Postprzez Adamo » 11 maja 2007, o 12:10

as696 napisał(a):witam.
jestem nowym forumowiczem. i tak czytam czytam. sobie tu ciekawe rzeczy tu pisaja, mam problem... szukam solidnej osoby która mogłaby sie podjac remontu mojego Komara, wraz z malowaniem i odnowa wszystkiego, oraz małym delikatnym tuningiem na mocy i wizualnym oczywiście z rozsądkiem. prosze o kontakt. jestem z gorzowa wlkp. woj. lubuskie . moge dostarczyc sprzęt pod wskazany adres .
pozdr. i czekam na odp.


A może zrób sobie sam ?? Jak ci się później coś drobnego zepsuje to za każdym razem bedziesz musiał latać do kogoś.Silnik komara jest tak prosty że prostszego chyba już się nie da wymyślić. Ramę pomaluj sobie sam - na pewno dasz radę, a błotniki i bak oddaj komuś kto umie b.dobrze malować nie policzy ci dużo bo to mała powierzchnia. Jednym słowem jak chcesz sprawnie jeździć swoim komarem i się co nieco orientować to zrób sobie to sam.Komar to dość zabytkowe "dzieło techniki" , tak więc bezawaryjność jest mniejsza niż w nowoczesnych motorowerach renomowanych firm, tak więc może się zdarzyć tak że częściej w nim pogrzebiesz, a nigdzie się tak nie nauczysz "mechaniki" jak przy remoncie swego pojazdu.Komar jest tak prostym pojazdem że na 100% podołasz jego remontowaniu wystarczą chęci .Przejrzyj forum jest tu wszystko co potrzeba w razie jakichś trudności czy pytań - Chętnie ktoś Ci pomoże.
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez as696 » 11 maja 2007, o 12:44

adamo napisał:
A może zrób sobie sam ?? Jak ci się później coś drobnego zepsuje to za każdym razem bedziesz musiał latać do kogoś....


tak jak najbardziej, ale w najblizszym czasie nie dysponuje czasem aby sie w to zagłebic napewno nie omieszkam, bo to najlepiej wiedziec samemu czym sie jeżdzi i co żle działą....

ale widze ze kolega po wyzej jest zaintresowany ...wiec napisze maila do niego... dzieki i jesli ktos jeszcze jest zaintresowany to zapraszam porównam oferty.
pozdro i dzieki.

[/b]
as696
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 09:10

Postprzez Adamo » 11 maja 2007, o 13:11

Ok.Jak chcesz, mi pierwszy mój pojazd (motorynka pony) też remontował kuzyn mojego dobrego kolegi który mieszkał kilka km. ode mnie.Niestety przez to że nie zrobiłem tego remontu sam - pod jego czujnym okiem oczywiście , musiałem zgłębiać budowę motorynki jakieś 15 km od domu :lol: Także ucz się póki czas, jak masz mało czasu , to chociaż sam wyremontuj silnik , zajmie ci to dosłownie kilka godzin (dla mnie teraz to 2,5 godz roboty z licząc przerwy na papierosa) będziesz mieć później pewność że szybko zlokalizujesz ew. przyszłe niedomagania.Reszte remontu zleć komuś.

Ps.Zrobisz jak zechcesz , to taka moja mała przyjacielska rada.
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości