Zmienianie tematu- czyli co i jak krok po kroku według KR-a

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Zmienianie tematu- czyli co i jak krok po kroku według KR-a

Postprzez Komar Rider » 3 sty 2009, o 15:27

Ponieważ ostatnio pojawił się nakaz konkretnego nazywania swojego problemu, wielu użytkowników ma problem z jego nazwaniem. Albo nie umieją czytać albo po prostu nie przeczytali, że:

Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym [] oraz precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki. Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


Jeśli temat został założony w wyżej wymieniony sposób to nie pa problemu.

jednakże wielu użytkowników źle nazywa swoje tematy i użytkownicy proszą o zmianę tematu. I tu pojawia się problem. Użytkownicy niezapoznani z ogólnymi funkcjami forum mają z tym duży problem. Postanowiłem więc zawczasu napisać tutka opisujący tę prostą czynność. W tej liście wszystko jest wypisane:

1. Najpierw należy się zalogować.
2. Potem znaleźć wątek, którego temat chcemy zmienić.
3. Po wejściu w ten temat pojawia nam się takie coś:

Obrazek

Klikamy przycisk Obrazek, który jest zaznaczony czerwonym kółkiem na obrazku powyżej.

5. Następnie pokazuje nam się takie okno:

Obrazek

Czerwonym kółkiem zaznaczona jest rubryka, w którą wpisujemy temat. Jeśli Twój temat jest niezgodny z regulaminem, usuń go i wpisz poprawną nazwę, która precyzuje Twój problem.

6. Teraz przewiń stronę na dół. Tam masz opcję wyślij, zaznaczoną czerwonym kółkiem, którą kliknij:

Obrazek


Mam nadzieję, że teraz nikt nie będzie miał problemów z założeniem/ze zmianą tematu.


Mam też prośbę do któregoś z Administratorów. Proszę, zamieścić link do tego tutorialu (oczywiście jeśli uważacie go za słuszny) w tekście dotyczącym zakładania tematu w dziale Pomoc, lub proszę o przeniesienie go do tematu Pomoc i danie jako przyklejony.

Pozdrawiam
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Zmienianie tematu- czyli co i jak krok po kroku według KR-a

Postprzez Pani Kontekstowa » 3 sty 2009, o 15:27

Pani Kontekstowa
 

Postprzez DJracer » 13 lut 2009, o 17:05

Zasłużona Pochwała :wink: Sam nawet na samym początku nie wiedziałem co jak i itp.
Avatar użytkownika
DJracer
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 2 lut 2009, o 18:14

Postprzez Komar Rider » 13 lut 2009, o 17:17

Dzięki miło mi ;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Beton » 13 lut 2009, o 17:22

:P Przycisk edytuj w 1 poscie i po klopocie :D
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Postprzez Komar Rider » 13 lut 2009, o 17:24

"Ale ja nie wiem gdzie to jest"

Takie dostawałem odpowiedzi jak pisałem

Komar Rider napisał(a)::P Przycisk edytuj w 1 poscie i po klopocie :D
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Januszeq » 10 cze 2009, o 20:24

Macie problem. Na forum jest notatka jak nazwać temat, ale co to za problem napisać typ motoru [Romet Ogar 200] i zapytanie [Nie odpala]. :D Piszę bo to aż dziwne, że taki analfabetyzm w narodzie polskim :twisted:
Penka rama i brudzi gaśnik kinkweye rzondz a
Januszeq
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 7 cze 2009, o 22:34
Lokalizacja: Zydlandia


Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości