Zlot sympatyków motocykli Jawa/CZ

Poznaj MotoManiaków ze swojej okolicy. Zorganizujcie zlot, spot. Wyraź opinię na temat sklepu, mechanika itp. z Twojej okolicy.

Zlot sympatyków motocykli Jawa/CZ

Postprzez Laszlo » 4 sty 2011, o 00:35

Witam, tak się jakoś składa że jestem w spół organizatorem zlotu sympatyków motocykli marki Jawa/CZ.
Zlot ma się odbyć wczesną wiosną, ma to być rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2011.
Data zlotu to 15, 16, 17 kwiecień.
Lokalizacja to domek myśliwski na Górze Kamieńsk, góra ta znana też jest pod nazwą zwały Bełchatowskie, znajduje się ona parę kilometrów od miejscowości Kamieńsk w woj. Łódzkim, powiecie Radomszczańskim koło trasy A1. Tak więc dojazd jest wyśmienity ;)

Miejsce to jest trochę oddalone od cywilizacji a więc jedzenie i picie należało by zabrać ze sobą. Co do noclegu to można nocować w namiotach, oraz w budynku - tyle że łóżek nie ma więc trzeba zabrać materace. Impreza ta nie jest tak całkowicie darmowa, gdyż wynajęcie budynku będzie kosztowało nas ok. 200zł ale na razie osób jest wystarczająca liczba by wielkością składki nie przejmować się :)

Dodatkową atrakcją będzie turystyczna przejażdżka bo okolicy czyli zobaczymy największą w europie środkowej kopalnie węgla brunatnego, oraz opalaną nim elektrownię. Zaś sama Góra Kamieńsk też jest niczego sobie, ładny widok na prawie płaski teren, wiatraki. Myślę że powinno starczyć czasu na przejażdżkę nad jakiś zbiornik wodny Słok / Wawrzkowizna bądź znacznie większy zalew w Cieszanowicach.

Zapraszam szczególnie posiadaczy Jaw i Cezet, nie ważne czy jeździ się zwykłą Jawką 50 czy 350TS, Jawa to Jawa. Właściwie zlot ten to zlot sympatyków a nie każdy sympatyk czeskich motocykli jeździ Jawą/CZ tak więc nie wygonimy nikogo kto przyjedzie innym motocyklem czy nawet samochodem :)

Jest sporo czasu na zastanowienie się i przygotowanie, tak więc:
ZAPRASZAMY! :)
-Jak byś ostatni raz jechał motocyklem, to jak byś jechał?
-zapie*ał bym ile wlezie ;]
Avatar użytkownika
Laszlo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 466
Dołączył(a): 26 cze 2008, o 16:04
Lokalizacja: Gorzkowice

Zlot sympatyków motocykli Jawa/CZ

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 sty 2011, o 00:35

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 4 sty 2011, o 19:00

ooo a dużo ludzi z jawacza się na to wybiera? no i warto dodać że w razie problemów z noclegiem nad słokiem jest hotel 3 gwiazdkowy i domki do wynajęcia, do tego maaasa terenu na namioty

a i okolice niczego sobie, gdybyś wrzucił laszlo foty chociażby z zeszłorocznego spota można by zobaczyć że są tam rewiry jak w górach (stok narciarski), jak na mazurach (fajny zalew), nad morzem (ten sam zalew + wiatr) w przemysłowych rewirach śląska (hałdy) a nawet jak na księżycu.

Ja raczej nie dam rady bo z krakowa troche mam a i motoru brak, ale życzę panom powodzenia i udanej imprezy bo warunki są!
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Kleofas » 4 sty 2011, o 23:24

Niech mi ktoś wymieni te *** wodziki (zjadło mi biegi na jesieni) Musze tam wbić :cry: Teraz kompletny brak czasu (maturka i te sprawy, do tego Gazela na warsztacie...)
Prędkość może kiedyś zabije cię,
lecz dziś to ona żyć ci daje...
Avatar użytkownika
Kleofas
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 14:20
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pochwały: 2
Pojazdy: 2 Polonezy i 6 motórów ;)

Postprzez Kuba » 5 sty 2011, o 00:08

kolega ma do TSy całą czeską skrzynię, ponoć nową ;) odezwij się na gg (podeślę na PW)
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez endek » 5 sty 2011, o 15:22

Mariusz napisał(a):Ja raczej nie dam rady bo z krakowa troche mam a i motoru brak, ale życzę panom powodzenia i udanej imprezy bo warunki są!

jak bys mariuszku kupił koreanca a nie japonca to nie miałbys teraz tego problemu :mrgreen:
bo co to jest raptem te te niecałe 200km (2,5h srednio emerycka predkoscia i jest sie na miejscu) :D

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Mariusz » 5 sty 2011, o 18:06

no wiem że tic takiem byłbym szybszy ale widzisz. tu nie chodzi o samą jazdę tylko o pieniążki na benzyne i czas którego mogę nie mieć
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez endek » 5 sty 2011, o 19:16

Mariusz napisał(a):czas którego mogę nie mieć

to co tam takiego pilnego masz ,ze nie mozesz sie urwac na dzien,dwa ? czyz bys siedział na Jagiellonce ze taki rygor masz :mrgreen: :)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Mariusz » 5 sty 2011, o 20:13

do budynku jagiellonki mam ze sto metrów z mojej uczelni, ale nie o tym chciałem, bo akurat na AGH też dość dużo sie pociska.
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Laszlo » 5 sty 2011, o 20:13

Z Krakowa daleko? Niezła ściema :P Ludzie tam wpadną z pod Wrocławia, Szczecina i Białego Stoku i nikt nie marudzi że daleko ;]
A co do wodzików, to ile trwa naprawa silnika w Jawie? tydzień? miesiąc?
Ujmę to tak, kto będzie chciał i tak przyjedzie, nawet jeśli ten ktoś nie ma jawy albo nie umie jeździć, jest tyle czasu że można zarobić na jawę, nauczyć się jeździć i przyjechać :)
Tak więc nie marudzić 8)
Nie chce zapeszać ale być może kolejny odcinek Legend PRL będzie tam kręcony, nie wiem kto gada z tym redaktorem ale jakieś próby podjęliśmy, Pan Mikiciuk z tego co słyszałem jest zainteresowany :)
-Jak byś ostatni raz jechał motocyklem, to jak byś jechał?
-zapie*ał bym ile wlezie ;]
Avatar użytkownika
Laszlo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 466
Dołączył(a): 26 cze 2008, o 16:04
Lokalizacja: Gorzkowice

Postprzez Alonzo » 6 sty 2011, o 02:09

No ja się zbieram żeby tam wpaść, jawę złożyć to kilka dni wszystko mam a jeszcze jak napisałeś że Legendy Prl'u to chyba nie odpuszczę sobie. To tylko 50km więc nawet rowerem bym przyjechał.
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez endek » 6 sty 2011, o 22:26

Laszlo napisał(a):Z Krakowa daleko? Niezła ściema Ludzie tam wpadną z pod Wrocławia, Szczecina i Białego Stoku i nikt nie marudzi że daleko

ciekawe czym tym razem nasz Mariuszek sie wykreci hehe :mrgreen:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez marcing17 » 6 sty 2011, o 22:47

Ja chętnie podjade, ale simem :F jawy nie posiadam, chyba ze kupie jakies cos do tego czasu ;] drogie nie są ;)
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Kuba » 6 sty 2011, o 23:11

chłopie, co ty :D jawy są bezcenne/ bardzo kosztowne :D
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Mariusz » 7 sty 2011, o 16:05

ciekawe czym tym razem nasz Mariuszek sie wykreci hehe :mrgreen:

kurrr... od razu wykręci :F

mówię konkretnie już teraz jak to w mojej sytuacji wygląda, lepsze chyba to niż pisać tak jak połowa osób "tak tak, cisne na setke" a potem dzień przed pisać wymówki. Ogólnie u mnie od zeszłego roku chociażby sporo się pozmieniało i o ile wtedy mogłem sobie skołować troche kasy tak poprostu (czy coś z części sprzedać, czy na szybko zarobić dyche czy dwie czy zwyczajnie sobie odłożyć) tak teraz mam wyliczoną miesięcznie kase i zwyczajnie zatankowanie tojki pod korek i jazda w te i wewte, a nawet wiecej bo i rodzice by chcieli żebym na chate zachaczył to dla mnie wydatek minimum 150zł przy obecnych cenach benzyny, więc to nie jest mało tym bardziej że budżet miesięczny mam dość lipny a niestety utrzymanie nawet w akademiku swoje kosztuje (tym bardziej że od przyszłego semestru ceny mają iść w górę). kolejna rzecz to taka że jeżeli np dnia 16 czy 17 kwietnia miałbym wycieczkę Sekcji Turystyki Górskiej AGH której planuję być członkiem to też nie pojadę bo opuszczając zbyt dużą liczbę godzin musiałbym potem brać warunek z WFu a nadrabianie wtedy nie chodząc formalnie na WF praktycznie graniczy z cudem. takich sytuacji może być 1500 100 900 więc żeby potem jak ostatnia ciota nie wywijać się tydzień przed jakimiś lipnymi wymówkami kiedy zwyczajnie mogę nie mieć kasy/czasu już teraz piszę że najprawdopodobniej nie będę miał kasy/czasu, co oczywiście nie wyklucza opcji że jeżeli będę miał i jedno i drugie to przyjadę.

a mikiciuk to średnia atrakcja bo specjalnego parcia na szkło nie mam a już ważniejsze dla mnie byłoby się napić z typami których od prawie/ponad roku nie widziałem albo z takimi których nigdy nie widziałem a pisałem na forum jednym czy drugim
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Kuba » 7 sty 2011, o 16:32

Mariusz napisał(a):zachaczył

żeby driver50 wiedział, że nie tylko jego się czepiam :mrgreen:

spoko, dasz radę :D
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Następna strona

Powrót do MotoManiacy Zone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości