WSK,komar,romet,jawka,simson-solidne uszczelnienie wydechu

Dział, w którym znajdziecie skuteczne oraz sprawdzone metody rozwiązywania konkretnych problemów.
Regulamin działu
Materiały umieszczone w tym dziale są w pełni autorstwa użytkowników forum MotoManiacy.com. Toteż są chronione prawem autorskim. Kopiowanie bądź rozpowszechnianie tych materiałów na innych stronach bez zgody ich autorów jest zabronione. Złamanie tej zasady będzie równoznaczne z popełnieniem plagiatu a to już jest wykroczenie zagrożone pozbawieniem wolności do lat dwóch, bądź karą grzywny. (Prawo Autorskie i Prasowe, rozdz. 14., art. 115)

WSK,komar,romet,jawka,simson-solidne uszczelnienie wydechu

Postprzez majsterr » 27 cze 2018, o 22:55

Witajcie ostatnio byłem w sklepie z częściami do samochodów.Kupiłem srebrną taśmę "bandaż do wydechów K2" i co trzeba przetestować w ogarku.Więc co robimy.Ja najpierw wszystko rozebrałem poodtłuszczałem,wypaliłem z nagaru i co robimy.Składamy oczywiście z uszczelkami miedzianymi, które g*wno dadzą.I co dalej.Bierzemy i oklejamy miejsca łączeń na nakrętce przy cylindrze i przy tłumiku.Następnie odpalamy i jeździmy,żeby całość dobrze ogrzać (wtedy taśma chyta i twardnieje).I co wszystko czyste.Oczywiście nie przyjmijcie, że ja reklamuję.Chcę polazać ludziom których chce ch*j strzelić przez ten cieknący wydech :D ,że takie "cuś" istnieje.Jeszcze znalazłem filmik na YT jak gostek zachwala sobie "cement do wydechu" i ma filmik jak to składa.Tutaj macie link:https://youtu.be/xyTVnMFNFTM może się komuś przyda! :mrgreen:
Avatar użytkownika
majsterr
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 804
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 22:37
Lokalizacja: Małe miasteczko w województwie śląskim :D
Pochwały: 9
Pojazdy: Audi a4b5 suzuki gn 125 WSK 125 CZ 175 MZ ts 250 ogar 205 Romet 50-t1 jawka mustang

WSK,komar,romet,jawka,simson-solidne uszczelnienie wydechu

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 cze 2018, o 22:55

Pani Kontekstowa
 

WSK,komar,romet,jawka,simson-solidne uszczelnienie wydechu

Postprzez Nutcacy » 7 gru 2018, o 07:34

Może się komuś przydać, ale to chyba nie ten dział.
Nutcacy
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 gru 2018, o 07:26
Pojazdy: Honda Civic IV


Powrót do Tutoriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości