Samochód dla kobiety - Renault?

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Samochód dla kobiety - Renault?

Postprzez katarzynkaka » 4 lut 2019, o 10:55

Zainspirowana artykułem https://www.francuskie.pl/renault-twingo-samochod-idealny-dla-kobiety/ zastanawiam się nad wyborem samochodu dla mnie, konkretnie to interesuje mnie Renault Twingo. Nie chce dużo dawać za auto, a wymagam żeby było wygodne, w miare przestronne i zgrabne. Ten model wydaje być się dla mnie bardzo fajnym wyborem z tego co czytam. Może ktoś z was też takim jeździ? Może coś innego też polecacie?
katarzynkaka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 15:41
Pojazdy: opel zafira

Samochód dla kobiety - Renault?

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 lut 2019, o 10:55

Pani Kontekstowa
 

Samochód dla kobiety - Renault?

Postprzez adamikus2 » 8 lut 2019, o 19:50

Kobietom bardziej podoba się chyba fiat 500, niż takie twingo średniej urody.
adamikus2
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 sie 2018, o 18:29
Pojazdy: Honda Civic 9

Samochód dla kobiety - Renault?

Postprzez Piotrasg » 11 mar 2019, o 13:26

Szczerze to również jestem zdania, ze akurat to auto jest średniej urody. Moze i będzie nadawało się dla kobiety jednak czy auto będzie sie jej podobało? To również ma znaczenie.

Kilka autek, które moim zdaniem mogą sie podobać kobiecie
Opel Corsa
Opel Adam
Fiat 500
Ewentualnie w trochę droższej opcji Mini.
Piotrasg
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 14:23

Samochód dla kobiety - Renault?

Postprzez mayczak » 15 cze 2019, o 00:37

Niezależnie od tego, na zakup jakiego samochodu się zdecydujesz musisz liczyć się z tym, że prędzej czy później ale ulegnie awarii i będzie wymagać naprawy. Używając części oryginalnych należy liczyć się z dużymi kosztami. Ciekawą alternatywą są części Economy Parts tworzone przez markę Volkswagen dla samochodów starszych niż 4 lata. Są stosunkowo tanie i naprawdę, naprawdę dobre.
mayczak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 cze 2019, o 22:25


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości