Co sądzicie o pracy policji??

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Co sądzicie o pracy policji??

Postprzez Ghost rider » 15 lut 2008, o 14:53

Jak w temacie pytam co sądzicie o policji tam gdzie mieszkacie?? :hmm:
KTM - Komar też motor :):) :D:D

Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  /Romet/Ogar,205/25243">  Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  /Rom ... ,205/25243

Zapraszam do skomentowania mojego mopliku
Avatar użytkownika
Ghost rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 15:55
Lokalizacja: Grojec

Co sądzicie o pracy policji??

Postprzez Pani Kontekstowa » 15 lut 2008, o 14:53

Pani Kontekstowa
 

Postprzez southryan » 15 lut 2008, o 14:59

Ja nigdy właściwie nie miałeż żadnej sprawy do policji ... dlatego nie wiem jak u nas działają. Ale do pracy na drogach to się jednak ostro biorą xD Często robią patrole, jeżdżą specjalnym vywilnym autem po obwodnicy i łapią "piratów ulicznych". Oceniam ich na 4+
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Kamil22 » 15 lut 2008, o 15:09

Tam gdzie ja mieszkam to kiedyś policji nie było ale jak miasto z czasem sie rozrosło to patrole śmigają teraz gdzie popadnie a zwłaszcza nasz dzielnicowy który sądzi że nasze osiedle jest dużym zagrożeniem co do reszty społeczeństwa. :evil:
Avatar użytkownika
Kamil22
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1029
Dołączył(a): 18 wrz 2007, o 07:17

Postprzez Koner » 15 lut 2008, o 15:24

Z policją jest tak że jak są potrzebni to ich nie ma.U siebie rzadko widuję jakiekolwiek patrole.A tam gdzie jeżdżę motorkami to czasami ustawiają się na poboczu i wyłapują piratów ale też czepiają się osób które niczym nie zawiniły.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Marcek » 15 lut 2008, o 15:49

Przeciętnie - jak chodzi o kontrole praktycznie nie mam uwag, nie spotkałem też służbistów, którzy karzą za najmniejsze przewinienie. Niektórzy jeżdżą trochę za szybko, ale w końcu prowadzenie pojazdu mają opanowane, więc i zagrożenia dużego nie stwarzają.
Różnie to bywa ze zgłoszeniami - kiedyś zadzwoniłem, żeby "donieść" na idiotę, który Sprinterem jechał jak na torze F1 (m. in. wyprzedzanie poboczem, na 3-go, straszenie pieszych na przejściu). Od policjantki usłyszałem mniej więcej: "to on tylko wyprzedzał? To trzeba by przyjechać do nas, zgłosić sprawę" itd, itp. Zupełnie nie obchodziło jej, że gdyby nie mocne hamowanie kilku samochodów, byłby całkiem spory wypadek, że gość może być napity, itp.
Ale następnym razem, kiedy zadzwoniłem, że główną ulicą miasta dwoma pasami maszeruje sobie pijany spacerowicz, zwinęli go po kilku minutach.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Beton » 15 lut 2008, o 17:06

U mnie to Policja lapie nawet psy, ze jak sie po nich nie sprzata czy cos takiego, to jak lata taki bezpanski to mu nic nie zrobia, a kiedys szedlem z moim to przez 30 min za mna jechali od momentu wyjscia na dwor do momentu az wrocilem do domu.
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Postprzez Angler » 15 lut 2008, o 17:10

Ja mieszkam przed komendą policji i zbyt często policjantów na służbie nie widzę, patroli też nie mówiąc już o kontrolach na drodze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.

Postprzez parcelak » 15 lut 2008, o 17:28

Po wsi od czasu do czasu przejadą się :D . Najbardziej czepiają się o nieuwiązane psy :P . Kiedyś jak jechali to wyleciał ode mnie pies to zaczął na nich szczekać i próbował gryźć oponę :D . Mamy takiego policjanta co się przyczepia do wszystkiego. Jak kiedyś żule :D (czyt. pijocki) pili pod sklepem to powlepiał im mandaty :mrgreen: i od tamtego momentu chodzą w bardziej oddalone miejsca (nad rzekę) :D . Jak mieliśmy z nim spotkanie w szkole to straszył nas że za jazdę bez karty jest sąd rodzinny :evil: , a za jazdę bez opłaconego OC 1500 zł mandatu :shock: . Ja jeżdżę po ulicy bez papierów, bez kasku, bez karty i co, pójdę do więzienia na 25 lat :D :mrgreen: :] . Kiedyś dopieprzał się do swoich kolegów, to nad ranem przed swoim domem zobaczył trumnę a na samochodzie była przyklejona kartka z napisem BOMBA (może jeszcze atomowa :D ), kiepskie żarty :D

O ku**a ale się rozpisałem... :wink:
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez pierdlik » 15 lut 2008, o 18:58

U nas na wiosce też często patrolują i kontrolują pojazdy. :D Ale nie ma jak to stare dobre czasy. Dobrych parę lat temu był u nas we wsi taki kolo co zawsze jeździł na motorze bez kasku. Takimi motorami jak Mz, Jawa, Wsk przeważnie preferował Jawy. Zwykle 2 motory na rok zarzynał. I zawsze jak go policja spotkała na drodze to go gonili. Nawet taż przez niego złamali Poldka (podwozie) :mrgreen: bo sie Pałażą zachciało skakać prze fosę :D za nim. Raz też jak uciekał zrobili blokadę . To się Jawą ślizgiem wbił pod Radiowóz ten duży. Albo też raz wracał z zabawy oczywiście na jawie i pomieszał mu sie lewa z praw strona i sie wsadził na czołówkę z autem. Przeleciał swoja odległość upadł i wstał i napiepszał sie z właścicielem auta że wjechał z niego :D. Albo też przychodzi do niego komornik bo nie zapłacił on mandatu gościu oczywiste pełnoletni. Paczy komornik w papiery co tu stoi na gościa ale nic nie znalazł a gościu do wie pan co ma jedna rzecz co stoi na mnie. Komornik sie ucieszył. No to gościu prowadzi komarnika za stodole i tam pokazuje mu stare koło od wozu takie drewniane z wyłamanymi sprychami i mówi to stoi na mnie może pan to wziąć. Komornikowi kopara opadła :mrgreen: . Jest jeszcze wiele co gość nie wyczyniał ale o tym nie będę już pisał bo nie wypada. :D
pierdlik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 192
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 03:13
Lokalizacja: Nockowa

Postprzez Rafał » 15 lut 2008, o 19:01

u mnie sie wszyscy śmieja z policji! taki jednen złapał własną żone za to że nie miała włączonych świateł :D naprawde!!
Avatar użytkownika
Rafał
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 575
Dołączył(a): 14 sty 2008, o 20:17
Lokalizacja: Trawniki

Postprzez Tomciosz » 15 lut 2008, o 19:17

pierdlik Takich jajec jeszcze nie czytałem.
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Postprzez pierdlik » 15 lut 2008, o 19:19

No teraz już ten gość nie szleje wreszcie mu rozum do głowy przyszedł. Ale jaj były niezłe :D
pierdlik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 192
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 03:13
Lokalizacja: Nockowa

Postprzez Łukasz K. » 15 lut 2008, o 19:26

U mnie takich jaj nie ma, ale czepia się nawet motorowerzystów na polnych drogach :o (nawet mnie złapał :oops: ), jak tylko zobaczę, że coś wieczorem wjeżdża na drogę jak jeżdżę ogarem to światła off, jedynka i w pole, na polu nic mi nie może zrobić :D , a szczerze mówiąc, najbardziej się chyba do mnie przyczepił :evil:
Obrazek
...TS350 638.1 - Marzenie czekające na spełnienie... <3
Avatar użytkownika
Łukasz K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1625
Dołączył(a): 3 lis 2007, o 12:57
Lokalizacja: CGD
Pojazdy: Romet Router WS50 '12, Volvo S60 2.4i '02

Postprzez pierdlik » 15 lut 2008, o 19:36

Po prostu jesteś ich ulubieńcem :D
pierdlik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 192
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 03:13
Lokalizacja: Nockowa

Postprzez Sebek13 » 15 lut 2008, o 19:40

U mnie to raz na jakiś czas stoi patrol, zawsze w tym samym miejscu... :D
"Bo...jazda na ETZ-ecie jest najlepszą jazdą na świecie..."
Sebek13
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 paź 2007, o 21:04
Lokalizacja: Białystok

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 163 gości