[SKLEP] Oleje Petronas

[SKLEP] Oleje Petronas

Postprzez MSP » 15 paź 2015, o 09:00

Obrazek
PETRONAS Lubricants International (PLI) jest przedsiębiorstwem zależnym stanowiącym w całości własność PETRONAS, malezyjskiej narodowej korporacji petrochemicznej. W pełni ukształtowana w 2008r. PLI stanowi połączenie dwóch szanowanych firm zajmujących się środkami smarnymi i płynami funkcjonalnymi – FL Selenia i jednostki zajmującej się środkami smarnymi firmy PETRONAS. W efekcie tego połączenia powstała nowa organizacja, której struktura i cele skupiają się na oferowaniu najlepszych środków smarnych i płynów funkcjonalnych na świecie. Czynnikiem spajającym i napędzającym PLI jest zaangażowanie firmy jako przedsiębiorstwa zajmującego się Fluid Technology Solutions (rozwiązaniami technologii płynów) dzisiaj i jutro.

PLI widzi się jako wiodącą firmę zajmującą się środkami smarnymi i płynami funkcjonalnymi z udziałem w rynku dorównującym największym konkurentom.

Aby stać się wiodącą firmą zajmującą się środkami smarnymi i płynami funkcjonalnymi z udziałem w rynku dorównującym największym konkurentom PLI skupi się na trzech głównych kierunkach.
Rozwój firmy jako szybko reagującego producenta środków smarnych i płynów funkcjonalnych, wyróżniającego się wiodącą technologią i możliwościami rynkowymi.
Wzmocnienie pozycji preferowanego partnera globalnych producentów OEM w ramach rozwijania następnej generacji pojazdów oraz cieszącego się zaufaniem dostawcy wysokiej jakości środków smarnych i płynów funkcjonalnych dla klientów na całym świecie.
Ciągłe globalne budowanie swojej marki i wypracowanie silnych skojarzeń z jakością, niezawodnością i technologią.
Adres sklepu:
www.petronas-oleje.pl
MSP
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 08:55

[SKLEP] Oleje Petronas

Postprzez Pani Kontekstowa » 15 paź 2015, o 09:00

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości