[SKLEP] Oleje Millers Oils

[SKLEP] Oleje Millers Oils

Postprzez MSP » 15 paź 2015, o 14:30

Obrazek
Jedno jest pewne – wszystko stale się rozwija. Wymagania stawiane pojazdom i maszynom są z dnia na dzień coraz większe. Presja, aby pozostać na szczycie nigdy nie daje chwili wytchnienia. Lepsze osiągi, większa wydajność, redukcja kosztów – nikt nie rozumie tego lepiej niż Millers Oils.
Millers Oils – angielski producent środków smarnych dla motoryzacji i przemysłu. Nieprzerwanie od 1887 roku.


Aby tak się mogło dziać, zawsze głównym motorem naszych działań jest i była innowacja. Dlatego inwestujemy w badania i rozwój naszych produktów, co pozwala nam na opracowywanie jednych z najbardziej zaawansowanych formuł na świecie. Dla naszych klientów nie jesteśmy jedynie dostawcami, jesteśmy partnerami z pomysłem. Myślimy o przyszłości. Dostosowujemy się do ich potrzeb. Oferujemy kreatywne rozwiązania ich codziennych problemów.

Wymaga to wiele energii, poświęcenia oraz elastyczności. W porównaniu do innych firm w przemyśle olejowym, dużo szybciej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia naukowe. Adaptujemy nowe technologie szybciej, szybko też dowiadujemy się jakie korzyści mogą one przynieść naszym klientom. Reasumując, działamy bardzo płynnie.

W efekcie oferujemy nieprawdopodobnie szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, którym możesz w pełni zaufać, i od których możesz oczekiwać większej ochrony i osiągów nawet w ekstremalnych warunkach, gdziekolwiek je zastosujesz.
Działamy inaczej niż większość dużych firm. Millers Oils ciągle jest niezależną firmą rodzinną – niezmiennie od 1887 roku
Nasze produkty najbardziej surowe wymagania producentów samochodów, a wiele jest przez nich oficjalnie rekomendowanych.
Pomogliśmy zrewolucjonizować rynek olei do samochodów ciężarowych, oferując oleje silnikowe, które (w zależności od typu pojazdu) można wymieniać nawet co 100 000 km
Zdobyliśmy nagrodę Brytyjskiego Instytutu Transportu za najlepsze oleje i smary – dwukrotnie.
Jako pierwsi wyprodukowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek olej dedykowany tylko do silników wysokoprężnych, co zostało docenione przez magazyn Diesel Car
Specjalistyczne produkty Millers Oils są ciągle testowane w najbardziej wymagających dyscyplinach motorsportu. Wiele z produktów stworzonych przez nas do użytku ekstremalnego w sportach wyczynowych, jest obecnie oferowanych dla każdego. Wiele innowacji z sektora Motorsportu jest obecnie wykorzystywanych w innych sektorach.
Zdobyliśmy prestiżową nagrodę Międzynarodowej „Firmy Roku w sektorze: Motorsport” w roku 2005, przy wyjątkowo silnej konkurencji.
Nasza siedziba znajduje się w Brighouse w północnej Anglii. Stąd pochodzą nasze wszytskie produkty, które wysyłamy m.in. od Europy, aż na Daleki Wschód: Chin, Nowej Zelandii, Taiwanu, Hong-Kongu, Korei, czy Bangladeszu.
Jakość popłaca. Posiadamy certyfikat ISO 9001, jesteśmy członkami FPAL, UKLA, UEIL oraz Classic British Quality Charter.
Od ponad stulecia rozwijamy i dostarczamy oleje i smary, dodatki do paliw dla rynku samochodów osobowych, ciężarowych oraz przemysłu.

Strona sklepu:
http://www.millers-oleje.pl
MSP
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 08:55

[SKLEP] Oleje Millers Oils

Postprzez Pani Kontekstowa » 15 paź 2015, o 14:30

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości