Ogrzewanie klimatyzacją

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Ogrzewanie klimatyzacją

Postprzez bereniko » 2 cze 2026, o 08:56

Witajcie, czy ktoś z Was dogrzewa dom klimatyzacją?

Jak się to u Was sprawdza?
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 518
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Ogrzewanie klimatyzacją

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 cze 2026, o 08:56

Pani Kontekstowa
 

Re: Ogrzewanie klimatyzacją

Postprzez Wintes » 2 cze 2026, o 10:31

Ja dogrzewam klimatyzatorami w dzień jak instalacja pracuje, aby od razu konsumowac:) mam dwa, na piętrze i poddaszu.
W zimowe wieczory - podlogowka.
Najlepiej będzie skontaktować się z nimi: https://wentek.pl/pompy-ciepla.html Powinni dobrać odpowiednie rozwiązanie dla ogrzewania :)
Wintes
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 302
Dołączył(a): 29 gru 2022, o 14:45


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości