simson s51

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

simson s51

Postprzez piotr89 » 20 paź 2015, o 13:01

Witam zakladam nowy temat tylko dlatego ze tutaj czytajac podobne tematy niestety mi nie pomagaja..temat jest bardzo podobny do wczesniejszych opisanych..moj simson nie wchodzi na obroty na wolnych pracuje przy dodawaniu gazu buczyy z tłumika strzela..co zrobiłem wiec tak wymieniłem uszczelniacze zapłon praktycznie nowy wszystko w nim wymieniłem poza cewkami od swiateł 3 gazniki i na kazdym tak samo druga cewka butelkowa 12 v iskra niebieska mało tego zeby wyeliminowac nieszczelnosc to silnik był rozpolowiony i złozony od nowa nowe pierscinie tłok droznosc paliwa jest jak powinna a nadal nie moge sie z nim uporac..
piotr89
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 18 lut 2015, o 16:13
Pojazdy: komars38

simson s51

Postprzez Pani Kontekstowa » 20 paź 2015, o 13:01

Pani Kontekstowa
 

simson s51

Postprzez Romecik2t » 20 paź 2015, o 14:27

Byc moze zle ustawiasz zaplon, sproboj lekko przyspieszyc (zbyt pozno to strzelanie w tłumik), zgaduje ze klinek cały na wale? Mialem w sumie mam dalej w simsonie taki sam problem, pomoglo czasowo zmniejszego przerwy na swiecy, jednak nie na dlugo, problem powrocil, a potem nie chcialo mi sie tego robic, jednak u siebie wydaje mi sie ze to platynki (nowe krzywe) nawaliły po ok 200km jazdy. (wszystko inne mam nowe praktycznie xD) :D
POZNAJ HISTORIĘ ORAZ REGULAMIN FORUM.
Dodaj się na mapę! :arrow: Mapa Użytkowników
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Romecik2t
#mod
#mod
 
Posty: 11089
Dołączył(a): 27 lut 2009, o 18:01
Pochwały: 45

simson s51

Postprzez piotr89 » 20 paź 2015, o 16:34

hym to sa naprawde dziwne sprzety 2 miesiace kupiłem nowy gaznik po załozeniu ucho gaznika pekło oddałem na reklamacje,reklamacje uznali dali nowy gaznik i tak lezał miesiac jak nie lepiej w aucie i dzis poszedłem z ciekawosci go załozyc i cud motor ozył ciekawe na jak długo w kazdym badz razie narazie działa moto jezdzi osiagi i moc nie jest powalajaca ale to juz kwestia regulacji i ułozenia sie silnika moze w weekend to ogarne bo brak czasu.. :D
piotr89
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 18 lut 2015, o 16:13
Pojazdy: komars38


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 286 gości