Motorower 50 CrOsS

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez Macieksib » 19 kwi 2007, o 00:26

potwierdziła się moja teza co do enduro pacjęta 8)
Nareszcie diała mój romecik
Macieksib
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 13 kwi 2007, o 14:54
Lokalizacja: Czaplinek

Postprzez Pani Kontekstowa » 19 kwi 2007, o 00:26

Pani Kontekstowa
 

Re:.

Postprzez pacjnet_007 » 19 kwi 2007, o 10:26

Ale na karcie motorowerowej nie pojeżdżę na większej pojemności jak 50cm3... Tak? Czy tam 80cm3! Ponieważ takie są przepisy! I tego nie ominiesz... SZKODA, ale cóż. Jak mnie złapią to z motorkiem mogę się pożegnać... Ale ja chciałbym też pośmigać trochę po ulicy, a nie tylko po lasach, polach, łąkach itp. :P Czyli jakieś ENDURO by mi bardzo pasowało... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Dzięki za odpowiedzi! :roll: :roll: :roll: :roll:
pacjnet_007
 

Postprzez Piotrek » 19 kwi 2007, o 12:20

Wszystko Co Ci wyżej podaliśmy to są własnie ENDURA a wiec na ulicę bedziesz mógł wyjechać. Wszystkie wyżej podane to również do 50ccm a wić na karcie motorowerowej bedziesz mógł jeździć. Chyba już wszystko o co pytałeś to już podaliśmy więc o co jeszcze pytasz?
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Mariusz » 19 kwi 2007, o 14:52

ja ci polecę WFM-polski (no prawie :P ) motorower o trzech biegach, prędkości max 80kmph, takiej mocy że wjeżdża po schodach stadionu na sam szczyt, i cenie jak zajeżdżona yamaha :P oczywiście nie ma rozrusznika, ale moim zdaniem w enduro rozrusznik to nie wypada. poza tym pojemność 50ccm nie zmusza do mocnego kopania... WFM ma silnik na bazie DERBI więc nie jakiś szit tak jak te odkurzacze na bazie hondy, które obok hondy chyba nigdy nawet nie stały :P cały motor jest wytwarzany w polsce, silnik też, tyle że na licencji.
oto stronka tego motoroweru: WFM.PL
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 380 gości