Grzeje sie wał ??

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez Adi.G. » 22 kwi 2007, o 22:36

Ale lepiej tak nie jeździć bo mogą się wióry posypać
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Pani Kontekstowa » 22 kwi 2007, o 22:36

Pani Kontekstowa
 

Postprzez endek » 22 kwi 2007, o 22:38

adi-12 napisał(a):Ale lepiej tak nie jeździć bo mogą się wióry posypać


no odziwo zdumienie hehe zeby nawet w katerach sie wyrobiło to naprawe ciekawe,ale przez to ze nie ma dużych obrotów i tyle :wink:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez KLINAR » 22 kwi 2007, o 22:40

kadzaf napisał(a):
Koner napisał(a):Ja jak narzaie do komara leje mixol.Był on od zawsze lany i dobrze było.Ale chyba się przeżucę na ten z orlenu. :)


Komary są twarde wiec nie potrzebują zbytnio dobrej jakości oleju
(kupel jeżdził z miesiąc bez oleju w skrzyni jak chciał spóscić nic nie wyleciało,a jak rozpołowił to skrzynia nie miała zadnych uszkodzeń z braku smarowania) :)
to ja ponad pol roku 2350 jezdzilem bez oleju w skrzyni :/ po kupnie bylem pewien ze olej jest co prawda nic nie kapalo co mnie zaciekawilo bo jak w komarze olej moze nie cieknac :P ale myslalem ze jesli od nowosci nie byl rozpolawiany to dlatego ale przy remoncie silnika sie wydalo ze ojelu nie bylo procz jakiegos smaru na ramtach karteru :P ciekawe ile czasu jezdzil malolat od ktorego mam komara... ale skrzynia i sprzeglo chodzily ok
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez endek » 22 kwi 2007, o 22:44

no on właśnie też uważał ze był olej w skrzyni przecież jak by nie było to by wlał co tam wejdzie do skrzyni moze ok 0,5l oleju

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 418 gości