Zerwany gwint

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez Adamo » 29 kwi 2007, o 15:32

Conqeror napisał(a):bardzo dobry pomysł, ale narazei sprubuje na poxipol , jak bedize dobre t otak zostawei jak nei to wezme 3 spawiki


Ja pierdzielę ale barbarzyńskie metody.Mówię ci że na poxipol to sobie możesz guzik do koszuli przylepić, to za słaby klej do takich rzeczy.Jak pomyślę o spawaniu czegokolwiek do silnika, to ja mam ochotę strzelić spawa :roll: ....po prostu przy scalaniu silnika , trzeba być w 100% pewnym że wszystko jest ok, i selekcjonować części i nie wkładać takich które "może jeszcze pochodzą" tylko pewne , mogą być używane ale muszą być w 101% pewne.Lepiej dłużej składać silnik niż złożyć a za chwilę rozpoławiać.Jeśli już zdecydujesz się na takie prowizorki jak spawanie, to musisz pospawać wałek z wieloklinem do zębatki ,bo samo przyspawanie ledwie trzymającej nakrętki do zębatki spowoduje że się będzie trzymać ale wieloklin sukcesywnie będzie dostawał po dupie, a jego ząbki się powyłamują lub powycierają.Pewnego pięknego dnia (nie będziesz musiał za długo czekać) wrzucisz 1 , coś tam sobie zgrzytnie ale o dziwo mimo tego że wrzucisz bieg nie pojedziesz.Zębatka będzie się przekręcać wokół zoranego na maxa wałka zdawczego, bo wycięcia pod wieloklin nie będą się miały czego trzymać.
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Pani Kontekstowa » 29 kwi 2007, o 15:32

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Conqeror » 29 kwi 2007, o 15:48

ten wałek ja kzakładałem to był dobry ,ale się odkręciło i gwint się zechlał
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Conqeror » 29 kwi 2007, o 22:08

Zarąbałem na poxipol trzyma się mocno , nawet sobie jedziłem . Nie wiem za co wy narzekacie
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 294 gości