Składanie koła

Jeśli masz problem z motocyklem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Składanie koła

Postprzez Conqeror » 28 kwi 2007, o 23:58

Zrobiłem dziś wajche od hamowania w innym miejscu . Lecz zobaczyłem że nic nei hamuje . Po mimo wciśniętego motylka do max to bęben sie nei zatrzymuje . Zmiana szczęk mi nei pomogła to pomyślałem żę zmienei bęben . Wię poodkręcałem wszsytkei szprychy i zaczołem składać na nowym bębnie . Jakoś krzywo wyszło i jestem ciekaw czy ktoś wogle cos tkaiego robił . Może wie jak to robić
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Składanie koła

Postprzez Pani Kontekstowa » 28 kwi 2007, o 23:58

Pani Kontekstowa
 

Postprzez endek » 29 kwi 2007, o 07:04

och tera ze se narobił :D po fachowemu zwie się ten zabieg centrowaniem koła :lol: .
A tak po za tym to trzebyło podłożyć blache pod tą łape co odpycha szczeki wtedy wiecej wywiera na nie i szczeki szerzej się rozchodzą :wink: Pozdro

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Conqeror » 29 kwi 2007, o 10:34

jaką blache ??

Po za tym przedni hamulec też jest schlany , raz moge tylko roche nacisnąć , a raz daje do końca klamke i nie hamuje . Chyba mam ośke krzywą

albo mozę pójde na złom i poszukam nowego koła :/
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 302 gości