Telechy z Sima w Romecie

Dział opisujący drobne przeróbki, Wasze patenty, usprawniające technicznie lub wizualnie jednoślady.

Postprzez KLINAR » 26 maja 2007, o 22:23

piszac "uginajac sie" chodzilo mu raczej o to ze ladnie pracuja ;) takze skrecanie nie ma nic do tego :P simson ma juz wiekszy bemben i dlatego ma takie dobre chamulce :] w jawce jest tak samo ;) moja jawka tez potrafi bez problemu zatrzymac kolo przy kazdej predkosci ;) na asfalcie wystarczy ze jest troszke zwiru i tez od razu kolo staje co czasem moze byc zabujcze :/
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Pani Kontekstowa » 26 maja 2007, o 22:23

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Conqeror » 27 maja 2007, o 22:14

Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Koner » 27 maja 2007, o 22:33

Przydała by się nawet owiewka żeby trochę zasłonić te liczniki ale ogólnie jest ok. :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Adamo » 28 maja 2007, o 12:56

Bez obrazy kol.Conqeror, ale teraz to ten komaro-simsono-jawko cos tam wygląda odpychająco, widzę że nie przejmujesz się estetyką, wygląda to okropnie , przywiąż jeszcze coś drutem , to będzie komplet , jednym słowem wiejski tunig ciągle żywy :D
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Jakub Knight » 28 maja 2007, o 17:57

Conqeror'owi zależy bardziej na aspektach technicznych anieżeli na wizualnym wygladzie, mój komarek przyznam nie grzeszy wyglądem ale silnik bardzo ładnie chodzi, ramę zawsze mozna pomalowac, lub przerobic :P nie wszystko musi byc orginalnie :)
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Conqeror » 28 maja 2007, o 23:02

nie robie WT i nei zameirzam. Ja wie mdo czego mogąbyć zdolni neiktorzy goście, między innymi mój kolega Filip który stworzył mega WT.

Dzis zrobiłem błotnik , te licznik wypoleruje paierem ściernym by były srebne . Tzn. już jeden jest gotowy . Mi sie podoba Komar lae msuze iwele rzeczy zrobić . Silnik mnie nei zawodzi co najważniejsze . Wczoraj miał dzień gorszy ale dziś pali od kopa .

Wiec Adamo powiedz mi co ci sie nie podoba? Ja go złożyłem tak by przerobić co neico i sprawdzić jak będize to dizałać . Głównei chodziło mi o mocowania silnika bo jak wiadomo karter mi się rozwalił.
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez KLINAR » 28 maja 2007, o 23:07

e tam moto moze niezabardzo sie rezentuje ale nie kazdemu o to chodzi :] jeden musi miec motor w orginale a drugi robi go do wlasnych upodoban i czeba uszanowac jego wklad pracy a nie krytykowac ;) chociaz w sumie to jest forum wiec kazdy ma prawo zeby wyrazic swoje zdanie :P
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Jakub Knight » 28 maja 2007, o 23:10

KLINAR napisał(a):e tam moto moze niezabardzo sie rezentuje ale nie kazdemu o to chodzi :] jeden musi miec motor w orginale a drugi robi go do wlasnych upodoban i czeba uszanowac jego wklad pracy a nie krytykowac ;) chociaz w sumie to jest forum wiec kazdy ma prawo zeby wyrazic swoje zdanie :P
no własnie jednemu zalezy na tym aby było wszystko orginalnie, jednemu zalezy na technicznych udoskonaleniach, a innym na wizualnym poprawieniu fabryki :D Kazdy robi to co chce :wink:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Evil » 28 maja 2007, o 23:50

wstaw tam jeszcze silnik z simsona i bedzie wypas :)

Ja teraz kupuje silnik z simsona s50 za 50 zł :D
Evil
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 326
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:24
Lokalizacja: Kalety
Pojazdy: Mercedes 500 SEC

Postprzez Adamo » 29 maja 2007, o 14:39

Conqeror napisał(a):nie robie WT i nei zameirzam. Ja wie mdo czego mogąbyć zdolni neiktorzy goście, między innymi mój kolega Filip który stworzył mega WT.

Dzis zrobiłem błotnik , te licznik wypoleruje paierem ściernym by były srebne . Tzn. już jeden jest gotowy . Mi sie podoba Komar lae msuze iwele rzeczy zrobić . Silnik mnie nei zawodzi co najważniejsze . Wczoraj miał dzień gorszy ale dziś pali od kopa .

Wiec Adamo powiedz mi co ci sie nie podoba? Ja go złożyłem tak by przerobić co neico i sprawdzić jak będize to dizałać . Głównei chodziło mi o mocowania silnika bo jak wiadomo karter mi się rozwalił.


Kurcze , a jednak wyszedł ci WT, bo jak nazwać komara z silnikiem jawki i przednim zaweiszeniem od simsona , spawaną niechlujnie ramą (chociaż spawy byś szlifnął) jakimś dziwacznym zamocowaniem silnika (nie wiem czemu go nie przyspawałeś) w dodatku pomalowany na tysiąc kolorów ....i co to może nie jest wieski tuning ?? przywiąż jeszcze tłumik na drucik i bedzie to zwieńczenie dzieła.Czym tu się chełpić ?? zrobić takie "coś" wiele osób potrafi ale zrobić to tak żeby to wyglądało już niestety potrafi niewielu.Pomijając to że jest to poskładane z kilku sprzętów itd...to jest wykonane niechlujnie i na odpierdziel aż kłuje w oczy :!:

Poza tym , nie wiem czy to "coś" można nazwać komarem , bo z komara to mu została tylko rama w dodatku troche przerobiona :)

ja w pancerce mam nieoryginalne rączki i manetkę od gazu która jest z wsk ...tak więc mogę swoją jawkę na upartego nazwać WSK-ą :D

Nie wstyd ci pokazywać na łamach forum takie "coś" wygląda naprawdę odpychająco.W dodatku skanibalizowaleś w miarę oryginalnego KOMARA i zrobiłeś z niego mega WT ..nie wiem z czego się cieszyć w takim wypadku
:?: Co innego jakbyś pozbierał do kupy takie części i z nich zrobił taki wehikuł ...ale dla zrobienia tego czegoś roz_ebałeś poczciwego komarka

Świeć panie nad jego duszą :) 8)
Ostatnio edytowano 29 maja 2007, o 14:41 przez Adamo, łącznie edytowano 1 raz
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Ktoś » 29 maja 2007, o 14:40

Czy mi się wydaje czy to zawieszenie jest skrzywione?
Co do WT to to po pierwsze nie jest tuning więc WT odpada, to składak a składaki nigdy nie są ładne, żeby zrobić tu wszystko i dopracować to wyglądał by pewnie ok.
Ktoś
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 988
Dołączył(a): 22 mar 2007, o 16:04
Lokalizacja: Augustów
Pochwały: 2

Postprzez Koner » 29 maja 2007, o 15:25

No z komara to już mało zostało :( Może jest usprawniony pod względem technicznym ale można również go trochę poprawić żeby lepiej wyglądał i na pewno Conqeror po jakimś czasie się za to weźmie.Mi osobiście podobał się ten sam komar jak był orginalny z normalnym zawieszeniem i orłem na baku. :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Jakub Knight » 29 maja 2007, o 15:36

Kurcze , a jednak wyszedł ci WT, bo jak nazwać komara z silnikiem jawki i przednim zaweiszeniem od simsona , spawaną niechlujnie ramą
Składak :D
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Mariusz » 29 maja 2007, o 15:58

ludzie! ale ten komar ma co kilka tygodni jakąś transformację, a wtedy ciężko o robienie wszystkiego pod kolor itd. Conqueror eliminuje jeszcze najsłabsze elementy, jak rama mało sztywna, czy brak mocowania trzeciego, jak wszystko dopracuje pod względem technicznym to może się wtedy brać za upiększanie itd. teraz jeszcze życie go zaskakuje (zresztą jak wszystkich bardziej czy mniej) niespodziewanymi usterkami i brakami, które musi nadrabiać i to właśnie robi. nie wymagajcie znów żeby wszystko od zaraz pięknie wyglądało, a przecież conqueror cały czas przy nim coś grzebie, i na pewno kiedyś weźmie się za malowanie i wygląd...
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Jakub Knight » 29 maja 2007, o 16:03

Dokładnie, Conqeror'owi bardziej zalezy na technicznym stanie pojazdy niz wizualnym, być może w przyszłosci dopracuje wyglad, jego pojazd żadnym WT nie jest :D :wink:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 222 gości