samochód, szybki, tani, oszczędny---> ??? + wątpliwość

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

Postprzez endek » 26 lip 2009, o 15:29

Tomasek napisał(a):a co do auta to np. taki punciak
http://moto.allegro.pl/item690375897_pu...ersja.html
1.4T 140KM noo tym to byś na ulicy wzbudził respekt kierowców niektórych kierowców BMW

no rzeczywiscie masz racje jak silnik klinknie i pojezdzune bedzie (te faciki nic specjalnego,jednorazówka)

[ Dodano: 26 Lip 2009, 15:30 ]

Adamas1 napisał(a):aha niechciałbym za ubezpieczenie auta płacić wielkich sum... słyszałem że niektórzy płacą 250 złotych za fieste

jesli maja pełne znizki i pojemnosc silnika z nie wiecej jak 1200cc to moze i tak :mrgreen:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Pani Kontekstowa » 26 lip 2009, o 15:29

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Angler » 26 lip 2009, o 16:00

enduras i jeszcze zależy od Wojwództwa. Niektóre mają wyższe składki na ubezpieczenie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.

Postprzez endek » 26 lip 2009, o 17:45

Angler napisał(a):enduras i jeszcze zależy od Wojwództwa. Niektóre mają wyższe składki na ubezpieczenie.

naprawde ? myslałem ze stawka zalezy od danego ubezpieczyciela

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Angler » 26 lip 2009, o 18:23

enduras oj od wielu czynników zależy. Jedni ubezpieczyciele uwzględniają pojemność inni nie itd. Ale wychodzi tak, że niekoniecznie mniejszy i o mniejszej pojemności samochód zarejestrowany w miejscowości X będzie miał niższe ubezpieczenie niż samochód większy i o większej pojemności (zakładając, że osoba ma ten sam wiek, stan cywilny itd.).
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.

Postprzez endek » 26 lip 2009, o 22:07

Angler napisał(a):enduras oj od wielu czynników zależy. Jedni ubezpieczyciele uwzględniają pojemność inni nie itd. Ale wychodzi tak, że niekoniecznie mniejszy i o mniejszej pojemności samochód zarejestrowany w miejscowości X będzie miał niższe ubezpieczenie niż samochód większy i o większej pojemności (zakładając, że osoba ma ten sam wiek, stan cywilny itd.).

no to to wiem tyle ze nie wiedziałem ze zalezy to od danego województwa

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Andrew85 » 29 lip 2009, o 17:26

Stary, po pierwsze z tym LPG to straszna bzdura, to jest bezpieczniejsze niż benzyna, zbiorniki są kilkuwarstwowe, są zawory bezpieczeństwa i nic ci samo nie wybuchnie, ani jak ktoś przywali, gaz jako paliwo jest bezpieczniejszy od benzyny. A z tym drzewem to wszystko ci się rozpołowi, widziałeś S6 kombi 2 generacji rozpołowione ? Trzeba jeździć ostrożnie i z głową i wiedzieć, że fura ci nie pomoże jak się przy 140 celuje w drzewo. A do tej kwoty możesz mieć Punto 1, Ypsilona, Corse, Tigre, Golfa 3, Astrę 1 i wiele innych. Weź sobie coś niewielkiego z małym silnikiem np. Seicento
Andrew85
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 lip 2009, o 15:01

Postprzez Adamas1 » 29 lip 2009, o 18:10

ja jestem wysoki i chciałbym przy okazji żeby to coś można było fajnie wyposarzyć w car audio i inne bajery, jak dam spojler do seicento i caraudio, i jeszcze dam mu niskie progi , to mnie wioska śmiechem zabije :mrgreen: :F punciaka jednak ładnie można... jeszcze jak założe ładny sportowy tłumiczek, to z pod kościoła jak będe ruszać to będom ludzie za mną gume wąchali :F z tyłu szyby przyciemnić itp, ale tigra też jest ładna ;D większa troche... :> ale na tigre też przyjdzie czas...
Adamas1
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1734
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 09:22
Lokalizacja: okolice Chojnic
Pojazdy: 2x OGAR 200, OGAR 205, Komar 2350, Delta, rower Goplana 1966

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 357 gości