RN clio 1.4 16v hamulcee . Ciągle trzyma jeden. I wydech....

Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz a na pewno ktoś Ci pomoże.
Regulamin działu
Przed założeniem nowego tematu upewnij się, że jego tytuł zawiera markę i model pojazdu jakiego dotyczy problem, najlepiej podane w nawiasie kwadratowym czyli [marka model] precyzyjny typ usterki. Ułatwi to korzystanie z wyszukiwarki.

Tematy, które nie będą spełniały podanych zasad zostaną usunięte.


    Przykłady: [Komar 2351] regulacja zapłonu
    Komar 2351 regulacja zapłonu
    Regulacja zapłonu Komar 2351

RN clio 1.4 16v hamulcee . Ciągle trzyma jeden. I wydech....

Postprzez alus » 15 wrz 2009, o 23:29

Wiec tak jak to na rn przystało coś sie ****ało. Samochód nie był w moich rekach przez tydzień stał na 1 bez ręcznego . I nabił mu ktoś ponad 100km. Ogólnie dzisaj został przestawiony przed plac jakieś 100m. Zaciągniety ręczny i poszedłem . Przedchwilą wsiadam. Zapalam spuszczam ręczny . garu je mu a on ani rusz. potem pożadnie pocisnołem to lekko sie przepchnoł. Próbowałem pchac tz przód bo ugrząz na środku ulicy xD. No jakoś go teraz przephałem. I tak jedno lewe tylne koło ani rusz reszta spoko ;) i zauważyłem że wydech jest dupnięty bo dudni... samochód ma mały przebieg (67kkm i już sie sprzęgło sypie ale taki już było kupione [pewnie nieźle kręcony do tyłu przebieg ... ]) SAMOCHÓD NIE MÓJ ZOSTAWIONY NA PRZECHOWANIE I JAZDE . POWIEDZIANE BYŁO ŻE MA NIE STAĆ !! A JECHAĆ SIE NIE DA xDDD
@@% Super MotO.

Motór

Miewam chwile zwątpienia aż do pierwszego odpalenia.
Avatar użytkownika
alus
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 01:46
Lokalizacja: Myszków (śląsk)

RN clio 1.4 16v hamulcee . Ciągle trzyma jeden. I wydech....

Postprzez Pani Kontekstowa » 15 wrz 2009, o 23:29

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Marcek » 15 wrz 2009, o 23:32

Zdejmij koło i delikatnie gumowym albo drewnianym młotkiem opukaj bęben. Jeśli nie pomoże musisz go zdjąć.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez alus » 15 wrz 2009, o 23:32

W trabiczku jak hamulce zapiekło to wystarczyło przepchac ;P
@@% Super MotO.

Motór

Miewam chwile zwątpienia aż do pierwszego odpalenia.
Avatar użytkownika
alus
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 01:46
Lokalizacja: Myszków (śląsk)

Postprzez AnDr3w » 16 wrz 2009, o 11:30

Ktory to rok?
On ma beben? tarcze czy i tarcze i beben z tyłu?
Avatar użytkownika
AnDr3w
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 540
Dołączył(a): 15 sie 2007, o 15:43
Lokalizacja: LLB
Pochwały: 9

Postprzez adrian » 16 wrz 2009, o 11:57

u mnie tez tak koło chwyciło 3 razy we fiescie i jak 2 razy ruszałem to sie jakos odpiekło a za 3 jak chwyciło i zapiekło mi cylinderk to niebyło *** zeby go odblokowac. jeszcze stary rozpier*** nakretke bo zapomniał że jest tam lewy gwint (odkreca sie w prawo).

odkrec koło popukaj jak niepuści to szykuj sie na wymiane cylinderka.
For those about to rock, we salute you!
Avatar użytkownika
adrian
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3008
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 08:38
Lokalizacja: Oświęcim
Pochwały: 31
Pojazdy: Audi A7

Re: RN clio 1.4 16v hamulcee . Ciągle trzyma jeden. I wydech

Postprzez endek » 16 wrz 2009, o 14:17

alus napisał(a):Wiec tak jak to na rn przystało coś sie ****ało. Samochód nie był w moich rekach przez tydzień stał na 1 bez ręcznego . I nabił mu ktoś ponad 100km. Ogólnie dzisaj został przestawiony przed plac jakieś 100m. Zaciągniety ręczny i poszedłem . Przedchwilą wsiadam. Zapalam spuszczam ręczny . garu je mu a on ani rusz. potem pożadnie pocisnołem to lekko sie przepchnoł. Próbowałem pchac tz przód bo ugrząz na środku ulicy xD. No jakoś go teraz przephałem. I tak jedno lewe tylne koło ani rusz reszta spoko ;) i zauważyłem że wydech jest dupnięty bo dudni... samochód ma mały przebieg (67kkm i już sie sprzęgło sypie ale taki już było kupione [pewnie nieźle kręcony do tyłu przebieg ... ]) SAMOCHÓD NIE MÓJ ZOSTAWIONY NA PRZECHOWANIE I JAZDE . POWIEDZIANE BYŁO ŻE MA NIE STAĆ !! A JECHAĆ SIE NIE DA xDDD

nie rozumiem dopiero go kupiłes czy komus pozyczałes auto? :D ,co do blokuacego sie koła to raczej bedziesz musiał sie pobawic i rozrecic wszstko ,skoro zablokowało koło to napewno samo przekrecenie nie wystarczy (moze zapieczona linka) itp ,
co do przebiegu to watpie w te 67k (moze zapomiałes dodac 1 albo 2 przed ta liczba wtedy bardziej realne) teraz to 2-3 latki maja o wiele wiekszy przebieg niz ten co podałes :)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Konrad » 16 wrz 2009, o 20:38

alus podaj rok, dokładny model, silnik. Mam prakty w serwisie Reno więc na jutro będizesz miał odpowiedź :F
Avatar użytkownika
Konrad
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 7324
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 14:42
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 3


Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 337 gości