dzisejszy wyscig

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Postprzez KLINAR » 19 lip 2007, o 23:23

dokladnie adi :]
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Pani Kontekstowa » 19 lip 2007, o 23:23

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Adrian.K. » 20 lip 2007, o 12:07

dziewczyny leca na plastik

a jakby na to nie patrzyc
to ogar jest lepszy od kibli
tylko z kible lepiej wygladają
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Adrian.K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1292
Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 20:50
Lokalizacja: z za winkla

Postprzez Mariusz » 22 lip 2007, o 08:56

a my z Alonzem widzieliśmy jak startowała Yamaha TZR, i stwierdziliśmy że Alonzowa kaczuszka ma lepsze odejście :D:D:D i wajchą od biegów nie trzeba tak machać :P no a mnie jak się spodobało pyrkolenie, to przez chyba 2km jechałem 18-22 na dwójce komarem :D:D:D ale to było aż za mało, więc potem regularnie zwiększałem prędkość, aż po jakichś 50km docierania już cisnąłem 35-42 cały czas i komarek spokojnie to znosił :D:D:D
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Adrian.K. » 22 lip 2007, o 13:17

nie no tzr śa spox
aprillie rs 50 scigacze tez
bo mi sie taka marzy

ale nie moge zniesc tego ze dziewczyny leca na jakis
chinski kibel

porażka
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Adrian.K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1292
Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 20:50
Lokalizacja: z za winkla

Postprzez marcing17 » 22 lip 2007, o 16:09

Witam :D

ale nie moge zniesc tego ze dziewczyny leca na jakis
chinski kibel


ja tez nie :evil: nie mają pojęcia i sie nie znają bo dla nich sie liczy tylko plastik i wygląd i *** w kosmos owiewki :roll: :x u mnie sobie jedna kupila kibel niby to "ROMET" ale naprawde to chyba tylko naklejki polskie :lol: i mowi ze moja motorynka to grat i złom :? haha przekonamy sie za 2 lata jak gwarancja jej sie skonczy :twisted: sie posypie kibelek hahaha :P moze motorynka jest wolniejsza i słabsza od kosiarki ale ma dusze i to sie liczy..... :) Jest w mojej rodzinie juz 27 lat - od nowosci ze sklepu i działa a zmieniane było niewiele częsci. :D Nie zamienił bym jej za zaden inny motorek.
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Junak » 22 lip 2007, o 16:55

ja swojego komara też za nic nie oddam wiem że on ma tak jak mówisz dusze na skuterze nigdy nie poczujesz takich wrażen z jazdy jak na komarze. Skutery nigdy nie dorównają starym motorowerom, nigdy nie będa miały w sobie tego klimatu. tak samo scigacze też nie dorównają starym motocyklom, to że to ma więcej mocy i jest szybsze to nie znaczy że lepsze, jazda na ścigaczu to nie to samo co na naprzykład junaku czy wsc m06, tu dopiero sie czyje że to motor, a dźwięk pracy silnika na wolnych komarka czy junaka to już jest dla mnie jak muzyka. Skuter ani ścigacz nigdy bie dorówna naszym sprzętom, jeszcze raz nie liczy się szybkość czy moc, najważniejsza jest trwałość i sentyment, to junaki i komary tworzyły historie polskiej motoryzacji a nie skutery z chn z nalepka romet!!
Junak - legenda polskich szos
Avatar użytkownika
Junak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 866
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 20:46
Lokalizacja: Kruszyna(koło Sulechowa)
Pojazdy: FSO 125p, Komar, Junak M10, Jawa TS350

Postprzez Konik » 22 lip 2007, o 16:57

to sie wyscigujcie :D jak taki romet moze 50km/h poleci ten srocz :D pewnie mowi ze lepszy bo podczas jazdy nie musi zsciadac i isc do kibla gdzies tylko podniesie siedzenie zrobi to co trzeba i jezdzie dalej :) i smierdzi jej spod siedzenia :D ciekawe czy te kible seryjnie maja w wyposazaniu papier toaletowy czy uzytkownik musi dokupić ?? eheheheeheh :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5415
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 08:34
Pojazdy: Jawa 50, WSK 125 M06-Z, Octavia RS, Honda Civic VI 5D MB2 97'

Postprzez marcing17 » 23 lip 2007, o 00:21

Ostatnio przebilem detke w moim moto i byl zapchany kranik wiec dzis o godz 20:00 postanowilem ze zrobie moto bo mi sie nudzi :lol: no i zeszlo do 21 i sie akurat sciemnilo a potem wyjechalem na droge i........ sami wiecie.....
Skutery nigdy nie dorównają starym motorowerom, nigdy nie będa miały w sobie tego klimatu

no wlasnie... jakie to uczucie....... ciemno, powiew powietrza, delektowanie się jazdą i dzwiekiem silnika ahhh :D nie do opisania 8) No ale coz zlecialo do 22 i czas do domu.... trza znowu tak wyjechac.... tylko bateryjke skombinuje do neona i git miodzio bedzie jak wypadne na wies :D
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Mariusz » 23 lip 2007, o 01:59

ja swojego komara też za nic nie oddam wiem że on ma tak jak mówisz dusze na skuterze nigdy nie poczujesz takich wrażen z jazdy jak na komarze.
no ba! widział ktoś złośliwego odkurzacza? a mój komar jest złośliwy, jakiś taki wredny poprostu... no ale jeszcze go przypilnuję :twisted:
no a wrażenia... mmm :D:D:D radzę się przejechać tak w jakimś orzeszku, tak koło południa żeby ruchu nie było komarem 25 na godzinę... tak sobie przemierzać kilometry środkiem drogi albo pasa... to jest to :D:D:D i jeszcze ci dziadkowie przy płotach co to dawno polskiej motoryzacji z ich lat nie widzieli... ech, nie ma to jak stary, dobry komar, choćby i był wredny i strzelał fochy, niejadek pieprzony, ale warto go mieć, nawet jeśli się planuje kupno TZR czy RS50, bo kiedyś dorośniecie na tyle że pomyślicie, że kolejne cyferki na prędkościomierzu się nie liczą, a liczy się delektowanie się kolejnymi przejechanymi metrami, słońcem, wiatrem, pięknym klankiem motoru i tym zapachem mixolu z benzyną... pamiętajcie że żeby poczuć się jak w innej epoce nie potrzeba Junaka, w miarę oryginalny komar i odpowiedni kask wystarczą :D:D:D (jak ktoś na pełny to raczej nei poczuje tego wiatru we włosach czy też wiatru w oczach jak w orzeszku który jednak ze względu na konstrukcje potrafi dac wiatr we włosach...)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez Conqeror » 23 lip 2007, o 07:28

To że twój z pierwszego to nie ma sie co dziwić . Mi zapalał jeszcze szybciej. Ja ksie wyregulowało to było dobrze .

marycha ten kask jest dobry :D
Avatar użytkownika
Conqeror
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3547
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:42
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Junak » 23 lip 2007, o 09:58

no jazda w orzeszku po polu albo przez miasto tak powoli sama przyjemność, ta delikatna praca silnika ten wiatr we włosach i oczach te komary na zębach :D :D takie wrażenia są nie do zapomnienia
Junak - legenda polskich szos
Avatar użytkownika
Junak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 866
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 20:46
Lokalizacja: Kruszyna(koło Sulechowa)
Pojazdy: FSO 125p, Komar, Junak M10, Jawa TS350

Postprzez Koner » 23 lip 2007, o 12:45

A do tego jeszcze spojżenia zaciekawionych przechodniów i kierowców :D
Ja nie zapomnę zdziewienia miejscowych ludzi jak byłem na działce i podjechałem komarem pod okoliczny sklep :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Komarcio » 23 lip 2007, o 13:15

Stare maszyny maja dusze. Poza tym lapiej sie je czuje. Obiektywnie mowie ze lepiej mi sie jezdzi Fiatem niz Peugeotem 406. :mrgreen: Po prostu wiem jak puszczac sprzeglo, znam czulosc kierownicy itp. Peugeotem jezdzilem wiecej i nie moge go wyczuc :/
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Adrian.K. » 23 lip 2007, o 13:27

ogarami komarami itd mozna po 30 latach jezdzic i tylko sie cos od czasu do czasu naprawi

załacisz 50zł i jezdzisz

a kibel 2 lata i nowy trzeba kupic
a w kiblu jak sie cos zepsuje to trzeba z 500zł jak niew iecej dokładac

cos jest lepsze
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Adrian.K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1292
Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 20:50
Lokalizacja: z za winkla

Postprzez Koner » 23 lip 2007, o 13:36

adik941 napisał(a):a w kiblu jak sie cos zepsuje to trzeba z 500zł jak niew iecej dokładac

Jak się skończy gwarancja to pewnie się jeszcze więcej wyda.Wegdług mnie to nie ma sęsu bo po 2 latach i po skończeniu gwarancji taki skuter jest tak naprawdę gówno warty i ciężko go sprzedać nawet za małą cenę.

A więc lepiej sobie kupić komara i nawet jak się popsuje to można samemu naprawić. :)
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 344 gości