Mozilla Firefox- dwa pytania.

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Mozilla Firefox- dwa pytania.

Postprzez pawel15 » 18 paź 2007, o 08:43

Witam :).
Mam takie dwa pytania dotyczące przeglądarki Firefoxa.
1. Czy wam też po jakimś czasie zmieniają się ustawienia Firefoxa? Bo mi raz-dwa razy w tygodniu kasują się ulubione zakładki i ustawienie proxy. No ale wszystko ustawie i po tygodniu znowu to samo. Czym to może być spowodowane i czy da się temu jakoś zaradzić?
2. Czy da się zrobić tak żeby mieć dostęp(chodzi o to ze jak chcemy uruchomić program trzeba najpierw podać hasło- tak aby nikt niechciany nie korzystał z programu) do Firefoxa tylko jak się poda hasło(coś na wzór hasła dostępu np. w GG)? I jak to zrobić?
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Mozilla Firefox- dwa pytania.

Postprzez Pani Kontekstowa » 18 paź 2007, o 08:43

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Phantom » 18 paź 2007, o 10:17

Ad 1.U mnie ustawienia sie nie zmieniaja.Tak jak go instalnalem iles tam lat temu,tak trwa.
Ad 2.Z tym haslem to nie wiem.U mnie jest bez.Haslo musze wpisac tylko jak komp startuje,bo tego karta sieciowa wymaga.Ale mam ustawione,ze pamieta i starczy "enter" kliknac.
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Postprzez pawel15 » 18 paź 2007, o 11:26

Phantom napisał(a):Ad 2.Z tym haslem to nie wiem.U mnie jest bez.Haslo musze wpisac tylko jak komp startuje,bo tego karta sieciowa wymaga.Ale mam ustawione,ze pamieta i starczy "enter" kliknac.

Ale mi o to chodzi czy dało by się tak zrobić aby przed uruchomieniem Firefoxa trzeba było wpisać hasło aby nikt niepowołany nie używał.
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Phantom » 18 paź 2007, o 12:36

No wlasnie nie wiem...Ja na kompach to tylko tak troche sie znam,w zakresie podstawowym,ktory umozliwia mi poslugiwanie sie tym szatanskim wynalazkiem. :D
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Postprzez Marcek » 18 paź 2007, o 14:57

Do zabezpieczania folderów używam programu SekretNIK. Mozna go ściagnąć np. tutaj:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=85&id=597

Po zainstalowaniu i zresetowaniu komputera, przy pierwszym uruchomieniu wpisujesz swoje hasło (tylko go później nie zapomnij ;)).
Następnie klikasz na "dodaj folder" i wyszukujesz interesujacy katalog (możesz też dodac sam plik .exe, ktory uruchamia program).
Następnie klikasz na "ukryj" i po zamknięciu "Sekretnika" znika on z listy widocznych folderów,nie działają skróty ekranu, itp.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 358 gości

cron